خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی باباپز

معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی باباپز

معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی باباپز

|معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی باباپز از پویش سافت

امروز نیت و اراده داریم تا یکی از بازی های جذاب و جالب ایرانی را که به تازگی عرضه شده است برای تو معرفی نماییم ، این بازی جذاب و جالب باباپز نام دارد و همچنین در آن هم تو وظیفه ی چرخاندن رستوران هایی را به دست دارید و همچنین بایستی سفارش مشتریان خود را به سرعت آماده کنید ، در این بازی ایرانی تو می توانید در رستوران های خود غذاهای مختلفی از قبیل چلوکباب ، هات داگ ، فلافل و همچنین… به مشتریان عرضه کنید. با پیشرفت در بازی ، کم کم به تعداد مشتریان تو افزوده می می شود ، البته با افزایش تعداد مشتریان کار تو نیز سخت تر می می شود و همچنین باید سریع سفارش مشتریان خود را آماده کنید و همچنین همه ی مشتری ها را راضی نگه دارید.

 باباپز
باباپز

در ابتدای بازی babapaz بایستی کارتان را از یک فلافلی شروع کنید و همچنین با فروش فلافل و همچنین نوشابه قادر خواهید بود تا مغازه ی خودتان را گسترش دهید و همچنین تجهیزات جدیدی را به آن هم اضافه نمایید  و همچنین منوی جدیدی را به رستوران خود اضافه نمایید. سازندگان بازی ، محیط ها و همچنین به روش کلی گرافیک بازی را به خوبی طراحی کرده اند و همچنین از رنگ های متنوعی و همچنین خوبی در محیط ها بهره بری و استفاده کرده اند ، گرافیک بازی را می قدرت یکی از نقاط نیرو آن هم به شمار آورد. همانطور که در بالا اشاره کردیم در این بازی بایستی به زمان نیز توجه کنید و همچنین سفارش مشتریان سریع آماده کنید تا مبادا ناراضی از رستوران تو بیرون بروند که این موضوع برای تو امتیاز منفی در بر خواهد داشت.

باباپز
باباپز

یکی از راههای بالا بردن سرعتتان در بازی ارتقاء تجهیزاتتان می باشد که به تو کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهتری سفارشات را آماده نمایید. برای بالابردن سطح و همچنین XP خود در بازی بایستی ماموریت های که به تو محول می می شود را به خوبی انجام دهید ، بازی ماموریت هایی از قبیل دشت کردن ۱۰۰۰ سکه ، رسیدن به سطوح متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین … پیش روی تو قرار می دهد ، صدا گذاری بازی و همچنین مکالمات آشپز با مشتریان نیز از نقاط نیرو آن هم می باشد و همچنین به خوبی می تواند حال و همچنین هوای یک رستوران و همچنین یا فست فودی را برای تو زنده کند.

تصاویر بازی باباپز:

تیزر بازی باباپز :

دانلود بازی باباپز:

download-bazar

معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی باباپز در تاریخ ۱۴ September 2019 | 3:10 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

دانلود پنج بازی برتر گوگل پلی در سبک بقا برای اندروید

دانلود پنج بازی برتر گوگل پلی در سبک بقا برای اندروید |دانلود پنج بازی برتر …