خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Minecraft 1.13.0.9 دنیای پیکسلی ماینکرافت اندروید + مود

دانلود Minecraft 1.13.0.9 دنیای پیکسلی ماینکرافت اندروید + مود

دانلود Minecraft 1.13.0.9 دنیای پیکسلی ماینکرافت اندروید + مود

|دانلود Minecraft 1.13.0.9 دنیای پیکسلی ماینکرافت اندروید + مود از پویش سافت

بازی Minecraft یکی از محبوب‌ترین بازی‌های فکری، آرکید و همچنین ماجراجویی است که استودیو Mojang ورژن و نسخه‌ اولیه‌ آن هم را برای رایانه‌های شخصی عرضه کرده بود و همچنین سپس سایر ورژن و نسخه‌ها شامل ورژن و نسخه‌ اندرویدی آن هم موسوم به ورژن و نسخه جیبی یا Pocket Edition را نیز منتشر کرد. ورژن و نسخه اندرویدی این بازی نیز مثل سایر ورژن و نسخه‌ها از محبوب‌ترین بازی‌های پلی استور به تو می‌رود و همچنین با وجود اینکه در گوگل پلی با قیمت ۶٫۹۹ دلار به فروش می‌رسد، ولی باید توجه داشت به تا حال بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود گردیده و همچنین این برای یک بازی غیر رایگان واقعاً شگفت انگیز است. Minecraft در گوگل پلی رتبه ۴٫۵ از ۵ را به خود اختصاص داده و همچنین به واقع می‌قدرت گفت که از بهترین بازی های آفلاین اندروید است. البته مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر است که  Minecraft یک بازی گرافیکی نیست ولی باید توجه داشت طراحی منحصر به فرد آن هم تو را به خود جذب می کند.

بازی Minecraft اندروید
Minecraft

از یک پیکسل تا هزاران پیکسل دنیای Minecraft گسترش می یابد

در بازی ماینکرافت تو در یک دنیای نامحدود، به روش آزادانه به ساخت و همچنین ساز می‌پردازید، یک شهرستان رویایی با تمامی امکانات برای خود می‌سازید، از ساده ترین منزل و خانه‌ها گرفته تا بزرگترین قصرها و همچنین می‌توانید در آن هم گشت و همچنین گذار کنید و همچنین هر ایده‌ای که در ذهن دارید را پیاده کنید. در این بازی بلوک‌ها و همچنین اشکال مختلفی را در مقدار و اندازه‌های گوناگون در اختیار دارید و همچنین با کنار هم قرار دادن دقیق آن هم‌ها می‌توانید به ساخت و همچنین ساز سازه‌ها و همچنین مکانیزم‌های متنوع و گوناگون و مختلف بپردازید. در مود Creative یا حالت خالق، منابع نامحدود در اختیار دارید و همچنین هر چه بخواهید می‌توانید بسازید. در مود Survive یا حالت بقاء، باید با ساخت سلاح و همچنین نیروی نظامی از خود در برابر حمله دشمنان دفاع کنید.

حالت بقا در Minecraft

در حالت بقای بازی ماینکرافت باید هر بلوکی را که به دست آورید با دقت در دنیا بهره بری و استفاده کنید. چیزی که در این میان کمی خسته کننده می می شود این است که برای ساخت منزل و خانه خود این بلوک ها را تک به تک باید به دست آورده، جا به جا کنید و همچنین در نهایت جاگذاری کنید.

در همین مورد بخوانید: آموزش بازی Minecraft – نحوه زنده ماندن در بازی ماینکرافت پاکت ادیشن

در ماینکرافت وقتی هوا تاریک شد بیشتر مراقب باشید!

با غروب خورشید در بازی، سر و همچنین کله آدم بد ها پیدا می می شود. افرادی ترسناک و همچنین خطرناک که شاید یک ساعت یا بیشتر درگیر دفع خطر آنها باشید.  همین موضوع  حس دلشوره خاصی به گیمر منتقل می کند! البته معمولا مبارزه با دشمن در سطح قلمرو آسان تر از جنگیدن با آنها در مرز هاست. بنابراین هر چه دور از قلمروی خود باشید خطر بیشتری تو را تهدید می کند همین امر حس جذابیت بیشتری به Minecraft می بخشد.

تصاویر بازی Minecraft

ویژگی‌های آخرین ورژن و نسخه بازی:

  • بازسازی روستا ها و همچنین اکتشاف در میان اقلیم های گوناگون با سایت های کاری، ساختمان ها،پروزه ها و همچنین موقعیت های مجتمع سازی
  • به دست آوردن اعتماد روستا نشینان و همچنین راه اندازی سیستم داد و همچنین ستد با آنان.

دانلود بازی Minecraft (بروز رسانی ۲۰ شهریور ۹۸) :

دانلود فایل نصبی Minecraft برای همه گوشی ها ورژن و نسخه v1.13.0.9

دانلود فایل نصبی Minecraft برای X86 ورژن و نسخه v1.13.0.9

دانلود فایل نصبی Minecraft ورژن و نسخه مود v1.13.0.6

دانلود Minecraft 1.13.0.9 دنیای پیکسلی ماینکرافت اندروید + مود در تاریخ ۱۰ September 2019 | 8:20 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

دانلود پنج بازی برتر گوگل پلی در سبک بقا برای اندروید

دانلود پنج بازی برتر گوگل پلی در سبک بقا برای اندروید |دانلود پنج بازی برتر …