خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب کاهش حجم فیلم بدون افت کیفیت برای اندروید

۵ برنامه جذاب و جالب و خوب کاهش حجم فیلم بدون افت کیفیت برای اندروید

۵ برنامه جذاب و جالب و خوب کاهش حجم فیلم بدون افت کیفیت برای اندروید

|۵ برنامه جذاب و جالب و خوب کاهش حجم فیلم بدون افت کیفیت برای اندروید از پویش سافت

اسمارت فون های جدید امروزی قابلیت ضبط ویدیو با کیفیت ۴K را هم بعضا دارند، این کیفیت بالا مشکلی که دارد این است که حجم زیادی از گوشی را اشغال می کند و همچنین از طرفی وقتی می خواهید یک فیلم کوچک را با دیگران به اشتراک بگذارید زمان  و همچنین حجم اینترنت زیادی بابت آپلود از سمت تو و همچنین دانلود از سمت طرف مقابل گرفته می می شود. در نتیجه بهره بری و استفاده از برنامه جذاب و جالب و خوب های کاهش حجم فیلم اندروید می تواند حلال این مشکل باشد تا بدون افت کیفیت حجم فیلم را کم کنید و همچنین راحت با دیگران به اشتراک بگذارید.

معرفی بهترین نرم افزارهای کاهش حجم فیلم در اندروید

۱٫Video Transcoder

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Video Transcoder
Video Transcoder

دانلود از گوگل پلی

Video Transcoder یک برنامه جذاب و جالب و خوب متن باز و همچنین بدون تبلیغات برای فشرده سازی ویدیوها می باشد. در این نرم افزار ویدیوی مورد نظر را انتخاب می کنید و همچنین پارامترهایی نظیر، کدک، فریم بر ثانیه ، رزولوشن بیت ریت و همچنین… را تنظیم نموده و همچنین اجازه می دهید عملیات انجام می شود. ضمنا توجه داشته باشید که پروسه فشرده سازی و همچنین ذخیره فایل عملیاتی زمان بر است.

همین روش ببینید: آموزش صداگذاری روی فیلم در اندروید + ویدیو

۲٫Video Compress – Clean up space on your Phone

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Video Compress – Clean up space on your Phone
Video Compress – Clean up space on your Phone

دانلود از گوگل پلی

دومین برنامه جذاب و جالب و خوب این فهرست هرچقدر نامش طولانی است در عوض عملکرد خوبی دارد. Video Compress – Clean up space on your Phone می تواند تا ۸۰ قسمت و بخش حجم ویدیوها را بدون افت کیفیت کاهش دهد.

رابط کاربری این نرم افزار چیز جذاب و جالب توجهی نیست و همچنین تنها و فقط لیست پوشه ها و همچنین ویدیوها را نشان می دهد. با انتخاب یک ویدیو و همچنین وارد کردن رزولوشن و همچنین سرعت می توانید کاهش حجم فیلم را انجام دهید.

۳ حالت برای انتخاب بیت ریت ویدیو وجود دارد که شامل آهسته ، متوسط و همچنین سریع می می شود. سریع ترین حالت کم ترین فشرده سازی و همچنین آهسته ترین حالت بیش ترین فشرده سازی ممکن را انجام می دهد.

فایل خروجی برنامه جذاب و جالب و خوب در نهایت به روش خودکار در پوشه نرم افزار ذخیره می می شود و همچنین تو می توانید تعیین کنید که فایل اصلی را نگه دارید یا آن هم را پاک کنید.

۳٫Video Compress

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Video Compress
Video Compress

دانلود از گوگل پلی

Video Compress رابط کاربری خوبی دارد و همچنین به خوبی با شبکه های اجتماعی یکپارچه سازی می می شود. وقتی برنامه جذاب و جالب و خوب را باز می کنید، پوشه های فرعی که ویدیوهای تو درون شان قرار دارند را به همراه سایز آنها، نشان می دهد و همچنین از همین جا می توانید ویدیوها را انتخاب کرده و همچنین فشرده سازی کنید.

در همین زمینه بخوانید: آموزش تبدیل فرمت ویدیو برای نمایش در گوشی

۴٫VidCompact

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب VidCompact
VidCompact

دانلود از گوگل پلی

وقتی برنامه جذاب و جالب و خوب VidCompact را باز کنید می توانید گزینه Trim and Compress را زده و همچنین سپس با انتخاب ویدیوی مورد نظر، عملیات برش و همچنین فشرده سازی را روی آن هم انجام دهید. ضمنا برای خروجی گرفتن از این نرم افزار می توانید رزولوشن ویدیو را به دلخواه تعیین کنید.

۵٫Video Dieter 2

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Video Dieter 2
Video Dieter 2

دانلود از گوگل پلی

Video Dieter 2 هم امکانات زیادی دارد هم رابط کاربری اش به خوبی نیاز کاربر را برطرف می سازد. کیفیت و همچنین رزولوشن فیلم قابل تنظیم خواهند بود و همچنین می توانید با دکمه به اشتراک گذاری برنامه جذاب و جالب و خوب، فایل خروجی را فوری با بقیه به اشتراک بگذارید.

نقطه مثبت دیگر در مورد این اپ این که سرعت فشرده سازی Video Dieter 2 نسبت به بقیه نرم افزارهایی که پیش از این معرفی کردیم بیشتر است.

همچنین دریافت کنید: دانلود بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های تبدیل فیلم به صدا اندروید (بدون اینترنت)

۵ برنامه جذاب و جالب و خوب کاهش حجم فیلم بدون افت کیفیت برای اندروید در تاریخ ۳۱ August 2019 | 1:05 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …