خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ۶ نرم افزار فایروال اندروید برای قطع دسترسی برنامه جذاب و جالب و خوب ها به اینترنت

۶ نرم افزار فایروال اندروید برای قطع دسترسی برنامه جذاب و جالب و خوب ها به اینترنت

۶ نرم افزار فایروال اندروید برای قطع دسترسی برنامه جذاب و جالب و خوب ها به اینترنت

|۶ نرم افزار فایروال اندروید برای قطع دسترسی برنامه جذاب و جالب و خوب ها به اینترنت از پویش سافت

در اندروید تو می توانید تعیین کنید که از اینترنت سیمکارت بهره بری و استفاده کنید یا اینترنت وای فای یا اینکه کلا هر دو را خاموش کنید. ولی باید توجه داشت این که چه برنامه جذاب و جالب و خوب ای اجازه دسترسی به اینترنت را داشته باشد و همچنین چه برنامه جذاب و جالب و خوب ای این دسترسی را نداشته باشد، به صورت پیش فرض در اندروید میسر نیست. اینجاست که بحث بهره بری و استفاده از فایروال اندروید مطرح می می شود.

لغو دسترسی به اینترنت برنامه جذاب و جالب و خوب ها در پس زمینه بدون فایروال اندروید

در صورتی که از اندروید ۷ یا بالاتر بهره بری و استفاده می کنید تو می توانید با رفتن به مسیر Settings > Apps و همچنین انتخاب برنامه جذاب و جالب و خوب مورد نظر در قسمت و بخش Data usage گزینه Restrict app background data را برای آن هم فعال کنید تا وقتی که برنامه جذاب و جالب و خوب در پس زمینه گوشی در حال اجراست اجازه دسترسی به اینترنت نداشته باشد. ولی باید توجه داشت به محض این که برنامه جذاب و جالب و خوب را باز کنید مجددا می تواند به اینترنت وصل می شود.

همچنین مطالعه کنید: آموزش متوقف کردن برنامه جذاب و جالب و خوب های بکگراند در گوشی اندرویدی

لیست بهترین نرم افزارهای فایروال اندروید

برای قطع دسترسی دائمی یک برنامه جذاب و جالب و خوب به اینترنت (نه تنها و فقط در پس زمینه) مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است از فایروال اندروید بهره بری و استفاده کنید. بعضی از این برنامه جذاب و جالب و خوب ها نیازمند روت بوده و همچنین بعضی بدون روت هم کار می کنند. در ادامه این مقاله اندرویدزوم ۶ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر فایروال برای اندروید را به تو معرفی می کنیم تا دسترسی هر برنامه جذاب و جالب و خوب ای را که خواستید به اینترنت قطع کنید.

۱٫ NoRoot Firewall

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب NoRoot Firewall
NoRoot Firewall
دانلود از گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب NoRoot Firewall یکی از بهترین نرم افزارهای فایروال اندروید می باشد که بدون روت کار می کند. تو با این برنامه جذاب و جالب و خوب می توانید معین کنید که چه برنامه جذاب و جالب و خوب ای به اینترنت دسترسی داشته باشد. به روش دقیق تر می توانید اجازه دسترسی به اینترنت از طریق وای فای یا دیتای سیمکارت را جداگانه برای هر برنامه جذاب و جالب و خوب تعریف کنید.

همچنین می توانید آدرس آیپی یا سایت خاصی را به لیست سیاه دسترسی یک برنامه جذاب و جالب و خوب به اینترنت اضافه کنید. این برنامه جذاب و جالب و خوب از پروتکل IPv6 پشتیبانی نمی کند بنابراین ممکن است در شبکه LTE به درستی کار نکند. وقتی برنامه جذاب و جالب و خوب را برای نخستین بار باز می کنید ممکن است ابتدا کمی پیچیده به نظر برسد ولی باید توجه داشت با صرف اندکی زمان، به سادگی کار با آن هم را فراخواهید گرفت.

۲٫NetGuard

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب NetGuard
NetGuard

دانلود از گوگل پلی

NetGuard مثل برنامه جذاب و جالب و خوب قبلی اجازه دسترسی برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگر به اینترنت را به تفکیک وای فای و همچنین دیتا، تعیین می کند. البته رابط کاربری این برنامه جذاب و جالب و خوب ساده تر از اپ قبلی می باشد و همچنین به همین خاطر مدیریت تنظیمات آن هم بهتر صورت می گیرد. با تنها یک کلیک با بهره بری و استفاده از این برنامه جذاب و جالب و خوب می توانید دسترسی نرم افزار های دیگر را به روش کامل یا جرئی به اینترنت قطع کنید.

امکانات دیگر این برنامه جذاب و جالب و خوب شامل فیلتر دسته ای آیپی ها، لاگ دسترسی به اینترنت، مدیریت دسترسی به اینترنت برنامه جذاب و جالب و خوب های سیستمی اندروید، تعریف لیست سفید و همچنین لیست سیاه برای برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنین… می می شود.

۳٫AFWall+

کار با برنامه جذاب و جالب و خوب AFWall+
AFWall+

دانلود از گوگل پلی

AFWall+ برای گوشی های روت شده اندروید کاربرد دارد که دسترسی جزء به جزء برنامه جذاب و جالب و خوب های پیش فرض و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب هایی که خودتان نصب کرده اید به اینترنت را به کمک این نرم افزار، تعیین می کنید.

کار با برنامه جذاب و جالب و خوب AFWall+ بسیار ساده بوده و همچنین امکانات متعددی دارد. چند تا از بهترین قابلیت های این برنامه جذاب و جالب و خوب امکان رمزگذاری روی تنظیمات برنامه جذاب و جالب و خوب، خروجی گرفتن از شرط های تعیین شده و همچنین تنظیمات پروفایل شخصی می باشد.

امکان نصب ماژول های Xposed ، مخفی کردن برنامه جذاب و جالب و خوب ها، پشتیبانی از LAN ، امکان تعریف چند پروفایل، تعریف ویجت برای برنامه جذاب و جالب و خوب برای تغییر سریع پروفایل ها، لاگ و همچنین آمار جزئی و همچنین… از دیگر امکانات قابل ذکر این نرم افزار خواهند بود.

۴٫Mobiwol

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Mobiwol
Mobiwol

دانلود از گوگل پلی

Mobiwol می تواند به صورت تک تک تعیین کند کدام برنامه جذاب و جالب و خوب از چه طریقی (وای فای یا دیتا) به اینترنت دسترسی داشته باشد. کار با برنامه جذاب و جالب و خوب آسان بوده و همچنین تنظیمات پیچیده ای ندارد.

امکان بلاک کردن برنامه جذاب و جالب و خوب های سیستمی اندروید هم در برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد و همچنین امکان جذاب و جالب آن هم این است که می توانید ببینید هر برنامه جذاب و جالب و خوب چقدر اینترنت مصرف کرده است و همچنین برای آنها محدودیت تعریف کنید تا از حد مشخصی بیشتر اینترنت مصرف نکنند.

همینطور یاد بگیرید: آموزش مدیریت دقیق مصرف اینترنت دیتا + ویدیو

۵٫NetPatch Firewall

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب NetPatch Firewall
NetPatch Firewall

دانلود از گوگل پلی

مثل برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگر NetPatch Firewall نیز امکان مدیریت اتصال به اینترنت تک تک برنامه جذاب و جالب و خوب های گوشی را دارد. این کنترل به صورت جداگانه برحسب دیتا یا Wifi صورت می پذیرد. با این برنامه جذاب و جالب و خوب علی رغم سایر نرم افزارهای فایروال اندروید که در این لیست به تو معرفی کردیم، می توانید حتی وقتی صفحه گوشی خاموش است هم دسترسی برنامه جذاب و جالب و خوب ها به اینترنت را خاموش نگه دارید.

به این ترتیب تا وقتی قفل گوشی را باز نکنید برنامه جذاب و جالب و خوب هایی که از قبل تعیین کرده اید، حق وصل شدن به اینترنت را نخواهند داشت. امکان دیدن لاگ اتصال به اینترنت و همچنین بلاک کردن یک آیپی خاص از دیگر قابلیت های این نرم افزار می باشد.

۶٫Karma Firewall

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Karma Firewall
Karma Firewall

دانلود از گوگل پلی

Karma Firewall تنظیمات پیچیده ای ندارد با یک کلیک ساده می توانید هر برنامه جذاب و جالب و خوب ای را که خواستید از دسترسی به اینترنت منع کنید و همچنین در صورتی که خواستید می توانید کاری کنید دسترسی همه برنامه جذاب و جالب و خوب ها به اینترنت قطع می شود. نقطه ضعف برنامه جذاب و جالب و خوب Karma Firewall این است که نمی توانید دسترسی به وای فای و همچنین دیتا را به روش جداگانه تعریف کنید بلکه تنها و فقط به روش کلی مجوز دسترسی به یک برنامه جذاب و جالب و خوب می توانید بدهید یا این دسترسی را از آن هم بگیرید. ضمنا از تنظیمات برنامه جذاب و جالب و خوب می توانید لاگ تمام ترافیک رد و همچنین بدل شده در بستر اینترنت توسط برنامه جذاب و جالب و خوب ها را رصد کنید.

در همین زمینه بخوانید: قطع دسترسی اینترنت برنامه جذاب و جالب و خوب ها بدون نیاز به روت

۶ نرم افزار فایروال اندروید برای قطع دسترسی برنامه جذاب و جالب و خوب ها به اینترنت در تاریخ ۲۷ August 2019 | 12:20 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …