خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود ۴ نرم افزار برتر مدیریت سیم کارت اندروید

دانلود ۴ نرم افزار برتر مدیریت سیم کارت اندروید

دانلود ۴ نرم افزار برتر مدیریت سیم کارت اندروید

|دانلود ۴ نرم افزار برتر مدیریت سیم کارت اندروید از پویش سافت

مدیریت سیم کارت اندروید شاید به نظر کار کم اهمیتی باشد. ولی باید توجه داشت جذاب و جالب است بدانید که حجم قابل توجهی از اطلاعات روی همین چیپ مستطیلی کوچک ذخیره می می شود. در صورتی که برخی برنامه جذاب و جالب و خوب های مدیریت سیمکارت را روی اسمارت فون اندرویدی خود نصب کنید می توانید به کل این اطلاعات دسترسی داشته باشید.

برترین برنامه جذاب و جالب و خوب های مدیریت سیم کارت برای اندروید

فهرست ۴ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر برای مدیریت کردن سیم کارت در سیستم عامل اندروید را در ادامه به تو معرفی می کنیم ولی باید توجه داشت قبل از این کار اجازه دهید ببینیم اصلا داخل یک سیم کارت چه نوع اطلاعاتی وجود دارد؟

محتوای سیمکارت
سیمکارت

چه نوع اطلاعاتی در یک سیمکارت وجود دارد؟

  • IMSI : عددی ۱۵ رقمی است که مشخص کننده اپراتور سرویس دهنده سیم کارت می باشد.
  • Authentication Key : هر سیم کارت یک کد ۱۲۸ بیتی دارد که برای تایید اتصال به اینترنت به کار می رود.
  • فهرست مخاطبان و همچنین SMS : هر سیم کارت به روش معمول، تا ۵۰۰ مخاطب و همچنین پیام کوتاه را می تواند در خود ذخیره کند. به این ترتیب با تعویض گوشی مخاطبانی که درون سیم کارت باشند به همراه سیم کارت، منتقل می شوند.
  • کد های PIN و همچنین PUK : تو می توانید دسترسی به سیم کارت را با یک کد PIN محدود کنید (این کد با کد قفل گوشی فرق دارد) کد PUK هم برای باز کردن PIN بهره بری و استفاده می می شود.
  • اطلاعات موقت: هر سیم کارتی مجموعه ای از اطلاعات مرتبط به گوشی شامل، موقعیت مکانی، فهرست خدماتی که به آنها دسترسی دارید و همچنین… را به روش موقت در خود ذخیره می کند که این اطلاعات به تدریج پاک می شوند.

۱٫SIM Tool Manager

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب SIM Tool Manager
SIM Tool Manager

دانلود از گوگل پلی

با برنامه جذاب و جالب و خوب SIM Tool Manager می توانید، اپراتور تلفن همراه، کشور و همچنین منطقه جغرافیایی را پیدا کنید. شماره های IMSI ، IMEI  و همچنین شماره سریال سیم کارت و همچنین… را هم می توانید با آن هم بیابید.

آن هم چیزی که نرم افزار مدیریت سیم کارت اندروید SIM Tool Manager را برجسته می کند، ابزار مدیریت مخاطبین آن هم می باشد. برنامه جذاب و جالب و خوب امکان وارد کردن دسته ای مخاطب و همچنین خروجی گرفتن از آنها را دارد. همچنین و علاوه بر این به صورت دسته ای می توانید مخاطبان را حذف کرده، تغییر نام داده و همچنین شماره ها را به کلیپ بورد گوشی بفرستید. یا اینکه از مخاطبان روی سیم کارت بکاپ تهیه کنید.

اطلاعاتی در مورد شماره تلفن، نوع گوشی، سریال نامبر و همچنین مدل آن هم و همچنین شماره Voicemail تو نیز با این برنامه جذاب و جالب و خوب قابل رویت خواهند بود.

همچنین بخوانید: نحوه رفع خطای عدم شناسایی سیم کارت در اندروید

۲٫SIM Contacts Manager

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب SIM Contacts Manager
SIM Contacts Manager

دانلود از گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب SIM Contacts Manager همانطور که از نامش پیداست تمرکز خاصی روی مخاطبان ذخیره شده روی سیم کارت دارد. امکان جا به جایی دسته ای مخاطب ها از سیم کارت به حافظه گوشی و همچنین برعکس یا ویرایش، حذف یا اضافه کردن آنها در سیم کارت با این برنامه جذاب و جالب و خوب مدیریت سیم کارت اندروید وجود دارد.

برنامه جذاب و جالب و خوب SIM Contacts Manager مجهز به یک شماره گیر مجزا می باشد که با آن هم می توانید تماس برقرار کرده یا پیام کوتاه ارسال کنید.

۳٫SIM Card Recover and Manager

کار با نرم افزار SIM Card Recover and Manager
SIM Card Recover and Manager

دانلود از گوگل پلی

وقتی اپراتور تلفن همراه خود را تغییر می دهید با سیم کارت قدیمی چه می کنید؟ احتمالا آن هم را دور می اندازید. بهتر است بدانید قبل از دور انداختن سیم کارت تو می توانید با برنامه جذاب و جالب و خوب SIM Card Recover and Manager کلیه اطلاعات مهم ذخیره شده روی سیم کارت را بردارید و همچنین به سیم کارت جدید منتقل کنید.

برای این کار از سیم کارت قدیم خود با این برنامه جذاب و جالب و خوب ورژن و نسخه پشتیبان تهیه کرده و همچنین اطلاعات آن هم را روی حافظه گوشی می ریزید سپس سیم کارت جدید را روی گوشی گذاشته و همچنین اطلاعات مورد نظر را به سیم کارت جدید منتقل می کنید.

همین روش مطالعه کنید: آموزش نحوه پاک کردن مخاطبین تکراری در اندروید

۴٫SIM Card Reader

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب SIM Card Reader
SIM Card Reader

دانلود از گوگل پلی

SIM Card Reader اطلاعات عمومی راجع به سیم کارت را به تو نشان می دهد. این اطلاعات شامل IMEI ، اپراتور سرویس دهنده، اطلاعات Voicemail و همچنین… می می شود. از نظر طراحی ظاهری هم این برنامه جذاب و جالب و خوب کمی بهتر عمل کرده و همچنین رنگ و همچنین لعاب بهتری نسبت به سایرین دارد.

در صورتی که از اپل به گوگل مهاجرت کرده اید بخوانید: آموزش انتقال مخاطبین از آیفون به اندروید

دانلود ۴ نرم افزار برتر مدیریت سیم کارت اندروید در تاریخ ۳۱ July 2019 | 8:45 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …