خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود Tor Browser 60.7.0 نرم افزار مرورگر اینترنتی تور ورژن و نسخه رسمی اندروید

دانلود Tor Browser 60.7.0 نرم افزار مرورگر اینترنتی تور ورژن و نسخه رسمی اندروید

دانلود Tor Browser 60.7.0 نرم افزار مرورگر اینترنتی تور ورژن و نسخه رسمی اندروید

|دانلود Tor Browser 60.7.0 نرم افزار مرورگر اینترنتی تور ورژن و نسخه رسمی اندروید از پویش سافت

وقتی وارد یک وبسایت می شوید همواره این دغدغه وجود دارد که مبادا سایت باز شده، نیت و اراده دزدی اطلاعات شخصی ما را داشته باشد. چه فراوان خواهند بود سایت هایی که با مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده از همین طریق و همچنین جمع آوری دیتای خصوصی قربانیان خود، حریم شخصی آنها را خدشه دار می کنند. در چنین شرایطی حفظ امنیت در وب گردی اهمیت به سزایی می یابد. تصور کنید مرورگری داشته باشید که به سایت ها اجازه نمی دهد به هویت تو دسترسی پیدا کنند و همچنین جلوی اقدامات مضر و همچنین بد بعدی را بگیرد. زندگی شیرین می می شود این روش نیست؟

دانلود نرم افزار مرورگر اینترنتی Tor اندروید

نرم افزار مرورگر اینترنتی Tor Browser رسما برای اندروید منتشر شد

برنامه جذاب و جالب و خوب قدرتمند Tor Browser دقیقا آن هم چیزی است که برای رفع نیاز “مرور امن وب” توسط تیم توسعه دهنده پروژه تور عرضه گردیده است. بعد از گذشت سال شمسی ها از شروع فعالیت این نرم افزار مرورگر اینترنتی در کامپیوتر، با نشر چندین ورژن و نسخه آزمایشی، سرانجام ورژن و نسخه پایدار و همچنین نهایی این نرم افزار مرورگر اینترنتی پا به اندروید نهاد تا کاربران سیستم عامل گوگل بتوانند آزادانه و همچنین ایمن در فضای اینترنت به گشت و همچنین گذار بپردازند.

در تور سایت های ردگیر بلاک می شوند

برنامه جذاب و جالب و خوب تور بروازر به گونه ای ایزوله شده که هر سایتی را باز کنید که نیت و اراده ردگیری اطلاعات تو را داشته باشد فورا بلاک می کند و همچنین از شر تبلیغات هم در امان می مانید. حتی کوکی های سایت ها نیز به صورت خودکار وقتی وب گردی تان تمام شد، به روش کامل پاک می شوند.

رهایی از تحت نظر بودن همیشگی

Tor Browser اجازه نمی دهد تا اتصال تو به سایت ها توسط اشخاص دیگر رصد می شود. هر کسی بخواهد این کار را انجام دهد تنها و فقط می فهمد که تو از تور بهره بری و استفاده می کنید نه چیزی بیشتر از آن هم. در واقع تور به گونه ای عمل می کند که انگار همه در نرم افزار مرورگر اینترنتی مثل هم خواهند بود و همچنین پیدا کردن اطلاعات تو و همچنین دستگاه تان کار دشواری می می شود.

همینطور بخوانید: بهترین مرورگرهای اندرویدی برای وب گردی

رمزگذاری چندلایه ای در نرم افزار مرورگر اینترنتی تور

وقتی از Tor در اندروید بهره بری و استفاده می کنید، ترافیک تو، سه مرتبه از درون شبکه تور رمزگذاری می می شود. این شبکه از هزاران سرور تشکیل می می شود که با یکدیگر مرتبط خواهند بود و همچنین در سراسر جهان پراکنده شده اند. ترافیک قبل از اینکه اتصالی بین مبدا و همچنین مقصد برقرار می شود، در این شبکه پخش می می شود. به عبارت دیگر هیچ اتصال مستقیمی در تور وجود ندارد. این موضوع برای مواردی که دسترسی به محتوا مخصوص موقعیت جغرافیایی خاصی می می شود می تواند راهگشا باشد.

فایرفاکس با پوست پیاز!

این برنامه جذاب و جالب و خوب بر پایه نرم افزار مرورگر اینترنتی فایرفاکس ساخته شده، ولی ظاهر آن هم مقداری متغایر و متفاوت است به همین خاطر در بهره بری و استفاده از آن هم حس آشنا بودن خاصی به تو دست خواهد داد که الزاما اتفاق بدی نیست. وقتی از Tor Browser بهره بری و استفاده می کنید احتیاجی به برنامه جذاب و جالب و خوب دیگری نیست تا به اینترنت متصل شوید برنامه جذاب و جالب و خوب به روش خودکار ظرف چند ثانیه بعد از باز شدن آماده بهره بری و استفاده می می شود.

همچنین دانلود کنید: دانلود Firefox Browser 66.0.5 فایرفاکس اندروید

تصاویر برنامه جذاب و جالب و خوب Tor Browser

ویدیوی معرفی نرم افزار مرورگر اینترنتی تور اندروید با زیرنویس فارسی اختصاصی اندرویدزوم:

دانلود Tor Browser برای اندروید ( بروز رسانی خرداد ۹۸ ) :

دانلود مستقیم Tor Browser ورژن و نسخه v60.7.0

آخرین ورژن و نسخه نرم افزار مرورگر اینترنتی کروم را هم نصب کنید: دانلود Google Chrome 74.0.3729.157 گوگل کروم برای اندروید

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود Tor Browser 60.7.0 نرم افزار مرورگر اینترنتی تور ورژن و نسخه رسمی اندروید در تاریخ ۲۳ May 2019 | 4:39 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …