خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود ۱۰٫۱۵٫۱ Maps – Navigate and Explore گوگل مپ بهترین مسیریاب اندروید

دانلود ۱۰٫۱۵٫۱ Maps – Navigate and Explore گوگل مپ بهترین مسیریاب اندروید

دانلود ۱۰٫۱۵٫۱ Maps – Navigate and Explore گوگل مپ بهترین مسیریاب اندروید

|دانلود ۱۰٫۱۵٫۱ Maps – Navigate and Explore گوگل مپ بهترین مسیریاب اندروید از پویش سافت

هیچ کس دوست ندارد برای رسیدن به قرار ملاقات خود تاخیر داشته باشد. ولی باید توجه داشت گاهی اوقات با وجود برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین تلاش برای حضور به موقع بر سر قرارها باز هم ممکن است که یک اتفاق منجر به تاخیر ما می شود. این اتفاق ناگهانی می تواند یک ترافیک سنگین باشد یا حتی انتخاب یک مسیر اشتباه و همچنین یا هرچیز دیگری که منجربه نرسیدن ما در سر وقت مقرر باشد. ولی باید توجه داشت به نظر می رسد که گوگل مپ شرایطی را فراهم کرده است که از طریق آن هم و همچنین ابزارهایی که در اختیار کار بر قرار می دهد می قدرت همچنین و علاوه بر مسیر یابی، افرادی که در مسیر حرکت ما خواهند بود و همچنین با آن هم ها قرار ملاقات داریم را از طریق هشدار ETA با خبر کنیم.

ورژن و نسخه جدید اندروید v10.15.1 برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل مپ با به روز رسانی همراه است که از طریق آن هم می قدرت مسیرهای حمل و همچنین نقل متفاوتی را برای رسیدن به مقصد و همچنین حالت های متنوع و گوناگون و مختلف برای رفتن به مقصد را پیدا کرد. ولی باید توجه داشت به روز رسانی جدید تنها به همین قابلیت محدود نمی می شود و همچنین این ورژن و نسخه از گوگل مپ با ویژگی های فراتری همراه است. ورژن و نسخه جدید برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل مپ با یک کد بهره بری و استفاده نشده همراه است که می قدرت از طریق آن هم به حالت های جدیدی از این برنامه جذاب و جالب و خوب دست یافت. در واقع این برنامه جذاب و جالب و خوب پر از ویژگی های جدید و همچنین رمز و همچنین راز همراه است که با گشت و همچنین گذار و همچنین جست و همچنین جو در آن هم می قدرت راه های جدیدی مثل اشتراک گذاری اطلاعات مقصد و همچنین مسیر با دوستان را پیدا کرد.

همچنین بخوانید: بهره بری و استفاده از گوگل مپ به صورت آفلاین!

برنامه جذاب و جالب و خوب Google Maps اندروید

ابزار و همچنین قابلیت جدید برنامه جذاب و جالب و خوب Google Maps به کاربران این امکان را می دهد تاکاربران بتوانند مقاصد خود را بر روی برنامه جذاب و جالب و خوب مشخص کنند و همچنین تخمین مسافت و همچنین زمان رسیدن به مقصد را بر روی یک نقشه به اشتراک بگذارند.( آموزش: ساخت لیست مکانهای مورد علاقه در گوگل مپ ) به همچنین و علاوه اینه در این برنامه جذاب و جالب و خوب حالتی وجود دارد که از طریق آن هم می قدرت از شرایط ترافیک عمومی و همچنین میزان سبک و همچنین سنگین بودن آن هم پی برد. به همچنین و علاوه اینکه می قدرت به روش دستی این برنامه جذاب و جالب و خوب را تنظیم کرد تا برنامه جذاب و جالب و خوب به روش خودکار به روزرسانی ها را برای تو ارسال و همچنین اطلاع رسانی کند.

 

به خاطر داشته باشید که در این ورژن و نسخه جدید قابلیت هایی همچون هشدار در مورد دسترسی به مقصد، موقعیت اماکن تاریخی، میانبرها به مقاصد متنوع و گوناگون و مختلف در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و همچنین ویژگی به اشتراک گذاری مسیر و همچنین مقصد با دوستان در نقشه در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

بد نیست بدانید : آموزش نحوه پاک کردن تاریخچه جستجو و همچنین مکان ها در گوگل مپ

تصاویر برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل مپ:

دانلود آخرین نسحه گوگل مپ (بروزرسانی اردیبهشت ۹۸) :

دانلود ورژن و نسخه Maps – Navigate & Explore v10.15.1

 

منبع: phonearena

دانلود ۱۰٫۱۵٫۱ Maps – Navigate and Explore گوگل مپ بهترین مسیریاب اندروید

۴٫۵ (۹۰%) ۴ votes

دانلود ۱۰٫۱۵٫۱ Maps – Navigate and Explore گوگل مپ بهترین مسیریاب اندروید در تاریخ ۱ May 2019 | 2:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …