خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی پازل The Sequence 2

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل The Sequence 2

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل The Sequence 2

|معرفی و همچنین دانلود بازی پازل The Sequence 2 از پویش سافت

The Sequence 2 از بازی های جدید و همچنین جذاب و جالب اندرویدی در سبک پازل می باشد که مورد توجه بسیاری از کاربران پلی استور قرار گرفته است ، این بازی پازل موفق شده است در این سایت نمره بسیار خوب ۴٫۹ از ۵ را کسب کرده است و همچنین بیش از هزار بار دانلود گردیده است.

The Sequence 2
The Sequence 2

این بازی که دارای گیم پلی چالشی می باشد می تواند علاقمندان به بازی های معمایی و همچنین مبتنی بر ریاضی را تا مدت ها سرگرم نماید. در ابتدای وارد شدن به بازی ، نحوه انجام آن هم به تو آموزش داده می می شود ، زیرا مکانیزم گیم پلی بازی به گونه ای طراحی شده است که برای تو تازگی دارد. تو در طول بازی بایستی المان ها مشخصی را به جایگاه خودشان برسانید ، البته برای رساندن این المان ها به جایگاه شان کار ساده ای در پیش رو ندارید و همچنین با چالش های مختلفی روبرو خواهید شد و همچنین تنها می توانید از ابزاری که در اختیار دارید بهره بری و استفاده نمایید.

The Sequence 2
The Sequence 2

بطور کلی هدف تو در این بازی رساندن توپ های متنوع و گوناگون و مختلف به جایگاه اصی شان با بهره بری و استفاده از ابزارهای گوناگون می باشد ، در ابتدا این روند برای تو ممکن است ساده بنظر برسد ولی با پیشرفت در مراحل بازی و همچنین بزرگتر شدن محیط ها و همچنین لفزایش تعداد توپ ها متوجه خواهید شد که کار ساده ای پیش رو ندارید.بازی دارای مراحل متعددی می باشد که تو می توانید هر کدام از مراحل بازی را به چندین روش متنوع و گوناگون و مختلف به پایان برسانید ، هر چقدر که بتوانید روش های جدیدی را برای به پایان رساندن مراحل پیدا کنید می توانید در لیدبردهای جهانی رتبه ی بهتری را کسب نمایید. گرافیک بازی از نقاط نیرو آن هم می باشد ، سازندگان در طراحی محیط ها و همچنین ابزارهای بازی از رنگ های متنوع و همچنین جذابی بهره بری و استفاده کرده اند که سبب می می شود بازی هیجان انگیزتر از قبل می شود.

تصاویر بازی The Sequence 2 :

دانلود بازی The Sequence 2 :

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل The Sequence 2

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل The Sequence 2 در تاریخ ۲۴ February 2019 | 3:33 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …