خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Flippy Skate‏

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Flippy Skate‏

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Flippy Skate‏

|معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Flippy Skate‏ از پویش سافت

Flippy Skate‏ از بازی های جذاب و جالب اندرویدی در سبک آرکید می باشد که به تازگی توسط استودیو کچاپ عرضه گردیده است ، استودیو کچاپ با عرضه این بازی بار دیگر ثابت کرده است که در ساخت بازی هایی با گیم پلی اعتیاد آور و همچنین در عین حال ساده تبحر خاصی دارد. این بازی آرکید با دارا بودن گیم پلی رکوردی و همچنین سرگرم کننده می تواند تو را برای مدت ها سرگرم نماید.

Flippy Skate‏
Flippy Skate‏

گیم پلی بازی بدین صورت است که تو هدایت یک اسکیت را به دست دارید و همچنین بایستی با بهره بری و استفاده از آن هم در طول مسیر خود به انجام حرکات نمایشی بپردازید. مانطور که در بالا اشاره کردیم گیم پلی بازی بصورت رکوردی می باشد ولی در این بازی رکورد و همچنین امتیاز تو بر مبنای حرکات نمایش که انجام می دهید محاسبه می گردد و همچنین طی نمودن مسیر بی انتهای بازی به تنهایی امتیازی را در بر نخواهد داشت. هر چقدر بتوانید در هنگام پرش های خود حرکات نمایش قشنگ تر و همچنین بیشتری انجام دهید طبیعتا امتیاز بیشتری نیز دریافت خواهید کرد ،البته در صورتی که بتوانید در هنگام پرش های خود بصورت عمودی تر روی زمین فرود بیایید امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد که این مساله منجر به بیشتر شدن سرعت اسکیت تو و همچنین در نتیجه پرش های بلند و همچنین نمایشی تر میشود.

Flippy Skate‏
Flippy Skate‏

در طول مسیرتان الماس هایی نیز وجود دارد که با بدست آوردن آن هم ها می توانید اسکیت های جدیدی با ظاهری متغایر و متفاوت برای خود آزاد نمایید. سازندگان در طراحی محیط های بازی از رنگ های متنوع و همچنین مختلفی بهره بری و استفاده کرده اند که این موضوع سبب چشم نوازتر شدن بازی شده است ولی یکی از نقاط ضعف بازی نبود محیط های متنوع و همچنین متنوع و گوناگون و مختلف می باشد که ممکن است سبب یکنواختی بازی برای مخاطبین می شود.

تصاویر بازی Flippy Skate‏ :

دانلود بازی Flippy Skate‏ :

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Flippy Skate‏

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Flippy Skate‏ در تاریخ ۱۷ December 2018 | 1:08 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …