خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Spiral Rush: a Snake Game

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Spiral Rush: a Snake Game

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Spiral Rush: a Snake Game

|معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Spiral Rush: a Snake Game از پویش سافت

بازی snake یا آن هم مار از بازی های قدیمی و همچنین پرطرفدار موبایلی می باشد که بر روی اولین گوشی های همراه نیز منتشر شده بود. به تا حال ورژن و نسخه های متعددی از این بازی بر روی پلتفرم های متنوع و گوناگون و مختلف با گیم پلی های گوناگون منتشر گردیده است. به تازگی نیز یک ورژن و نسخه از این بازی با نام Spiral Rush: a Snake Game در سبک آرکید منتشر شده که با استقبال و همچنین بازخوردهای خوبی نیز مواجه شده است.

Spiral Rush: a Snake Game
Spiral Rush: a Snake Game

گیم پلی این بازی آرکید مثل سایر ورژن و نسخه هایی که از این بازی منتشر شده بصورت رکوردی می باشد ، بازی از لحاظ گیم پلی تفاوت چندانی با بازی های دیگر مار ندارد و همچنین تو هدایت یک مار را به دست دارید که بایستی آن هم را پهناور و بزرگ و همچنین بزرگتر کنید ولی تنها تفاوتی که در گیم پلی این بازی دیدن خواهید کرد اینست که تو در این بازی تنها و فقط می توانید مار را به سمت چپ هدایت نمایید بر خلاف اینکه در بازی های دیگر مار می توانستید آن هم را به همه ی جهات حرکت دهید. برای کنترل مار تنها کافی است تا انگشت خود را در آن هم محلی که می خواهید بروید قرار دهید تا با یک حرکت به سمت چپ بدان قسمت بروید.

Spiral Rush: a Snake Game
Spiral Rush: a Snake Game

در این بازی تو وظیفه دارید تا خود را به یک قفل سبز رنگ برسانید ولی این قفل در ابتدا بسته می باشد و همچنین مدت زمانی طول می کشد تا باز می شود و همچنین در این مدت تو بایستی در محیط بیضی شکل بازی بچرخید و همچنین با موانع و همچنین مسیری که خودتان طی کرده اید برخورد نکنید تا قفل مورد نظر باز می شود ، بعد از باز شدن قفل بایستی خودتان را به آن هم برسانید تا به مرحله ی بعدی بروید.

تصاویر بازی Spiral Rush: a Snake Game :

دانلود بازی Spiral Rush: a Snake Game :

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Spiral Rush: a Snake Game

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Spiral Rush: a Snake Game در تاریخ ۱۵ December 2018 | 3:59 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …