خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی چالشی ColorFold

معرفی و همچنین دانلود بازی چالشی ColorFold

معرفی و همچنین دانلود بازی چالشی ColorFold

|معرفی و همچنین دانلود بازی چالشی ColorFold از پویش سافت

ColorFold یکی از بازی های جذاب و جالب و همچنین چالشی اندرویذی در سبک کژوال می باشد ، این بازی با دارا بودن گیم پلی درگیر کننده می تواند تو را برای مدت ها درگیر خود کند. این بازی چالشی به تا حال بیش از ۲۷ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است که آمار فوق العاده ای می باشد.

ColorFold
ColorFold

همانطور که در بالا گفته شد گیم پلی بازی چالشی می باشد و همچنین شاید در نگاه اول گیم پلی ساده بنظر برسد ولی باید توجه داشت با چند دست بازی کردن متوجه خواهید شد که برای رد کردن مراحل بازی کار سختی را پیش رود دارید و همچنین بایستی به ذهن خود فشار بیاورید تا بتوانید مراحل را رد کنید. گیم پلی بازی بدین صورت است که تنها بایستی روبان های رنگی موجود در بازی را تا کنید و همچنین آن هم ها را به سمت چک پوینت ها هدایت نمایید. نحوه ی حرکت دادن روبان ها بدین منوال می باشد که تو بایستی با توجه به رنگ روبان ها آن هم ها را روی نقاط تعیین شده ای قرار دهید و همچنین  در صورت پر کردن تمامی چک پوینت ها به درستی ، مرحله به پایان می رسد و همچنین به مرحله ی بعدی خواهید رفت. بطور کلی بازی دارای ۱۰۱ مرحله می باشد که هر کدام از آن هم ها چالش های مختلفی برای تو در نظر دارند.

ColorFold
ColorFold

برای موفقیت در مراحل بازی بایستی بارها آزمون و همچنین خطا کنید تا بتوانید روبان ها را قسمت های متنوع و گوناگون و مختلف تا کنید تا بتوانید به مقصود خود برسید. سازندگان در طراحی بصری بازی نیز به خوبی کار کرده اند و همچنین از رنگ های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین چشم نوازی در طراحی روبان ها بهره بری و استفاده کرده اند بطوریکه بعد از کنار هم قرار گرفتن روبان ها مشابه یک اثر هنری دوست داشتنی و جذاب می شوند. در صورتی که از طرفداران بازی های چالشی هستید که برای مدت زیادی وقت تو را پر کند این بازی به تو توصیه می کنیم.

تصاویر بازی ColorFold :

دانلود بازی ColorFold :

معرفی و همچنین دانلود بازی چالشی ColorFold

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی چالشی ColorFold در تاریخ ۲۰ November 2018 | 1:30 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …