خانه / دانلود نرم افزار اندروید / حل مشکل لگ و همچنین هنگ در بازی های اندرویدی + ویدیو

حل مشکل لگ و همچنین هنگ در بازی های اندرویدی + ویدیو

حل مشکل لگ و همچنین هنگ در بازی های اندرویدی + ویدیو

|حل مشکل لگ و همچنین هنگ در بازی های اندرویدی + ویدیو از پویش سافت

بسیاری از گوشی های اندرویدی برای اجرای بازیهای قوی ضعیف خواهند بود و همچنین یا در هنگام کار با بازی ها یا برنامه جذاب و جالب و خوب ها کمی لگ دارند و همچنین تو را اذیتت میکنند . البته اجرای سریع و همچنین بهتر بازیها ارتباط مستقیمی با اقتدار و قدرت سخت افزاری گوشی مشا دارند ولی باید توجه داشت دلایل دیگری نیز میباشد که حتی پر اقتدار و قدرت ترین گوشی را به لگ می اندازند و همچنین باعث می شوند تا سیستم گوشی در هنگام اجرای بازی ضعیف می شود . امروز ما با معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب ای این مشکل تو را حل خواهیم کرد و همچنین ازین پس تو می توانید با حداکثر اقتدار و قدرت گوشی ، بازیها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ها بدون هنگ و همچنین لگ را اجرا کنید و همچنین لذت ببرید . با ما همراه باشید .

شیوه انجام کار چگونه است ؟

با بهره بری و استفاده از برنامه جذاب و جالب و خوب تمیز کننده Clean Master می توانید فضا و همچنین فایل های اضافی و همچنین بی نیاز گوشی خود را حذف کنید بطوری که این فایل ها باعثن کندی و همچنین هنگ گوشی تو می شوند . در ابتدا با این برنامه جذاب و جالب و خوب حافظه رم و همچنین فایل های اضافی گوشی را تخلیه می کنیم سپس قسمت گیم لانچر Game Launcher را فعال می کنیم و همچنین بازی های خود را در یک پوشه جمع می کنیم .

هر بار که از این پوشه وارد بازی خود شویم ، برنامه جذاب و جالب و خوب ما بطور خودکار حافظه رم و همچنین سایر کار های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در جهت حداکثر سرعت گوشی را انجام می دهد که موجب می می شود گوشی تو با اقتدار و قدرت و همچنین سرعت بیشتری بازی ها را اجرا کند .

اپلیکیشن Clean Master
اپلیکیشن Clean Master

دریافت برنامه جذاب و جالب و خوب Clean Master

اپلیکیشن کلین مستر Clean Master یکی از قویترین برنامه جذاب و جالب و خوب های حوضه خود میباشد که به جرات می قدرت گفت قوی ترین برنامه جذاب و جالب و خوب در میان هم رده های خود می باشد . این برنامه جذاب و جالب و خوب با بیش از ۵۰۰ میلیون دانلود در گوگل پلی توانسته رتبه بسیار عالی ۴٫۷ را از ۵ کسب کند و همچنین خود را نشان دهد . این برنامه جذاب و جالب و خوب را بطور مستقیم از گوگل پلی مخصوص دیوایس خود دانلود و همچنین نصب کنید و همچنین ادامه بدید .

اپلیکیشن Clean Master
اپلیکیشن Clean Master

۲ گام سبک سازی و همچنین اقتدار و قدرت بخشی

با بهره بری و استفاده از دو قسمت و بخش این برنامه جذاب و جالب و خوب می توانید به اجرا بازی اقتدار و قدرت ببخشید و همچنین گوشی خود را سبک کنید تا مقدار فضای رم بیشتر آزاد باشد و همچنین اقتدار و قدرت پردازی گوشی بالا برود . هر کدام از روش ها تاثیر خود را دارند و همچنین می توانید از هر دو روش قبل از اجرای بازی بهره بری و استفاده کنید .

ویدیو آموزشی حل مشکل لگ و همچنین هنگ در بازی ها

گام اول : پاکسازی قبل از اجرا

در ابتدا باید قسمت و بخش فایل اضافی گوشی خود را پاک کنید که توسط یک کلیک در برنامه جذاب و جالب و خوب اجرا می می شود . تو در کل باید یک کار در این قسمت و بخش انجام دهید و همچنین ما بقی کار ها ضروری نیست ولی باید توجه داشت انجام آنها بی تاثیر نیست . در ادامه باید قبل از اجرای بازی باید یک کار انجام دهید و همچنین در صورت نیاز یا پایین بودن اقتدار و قدرت گوشی تو ما بقی کار ها را نیز ناجام دهید .

برنامه جذاب و جالب و خوب Clean Master را اجرا کنید .

سپس در منوی اصلی آن هم چند گزینه دیدن خواهید کرد که باید چند کار برای پاکسازی نقاط متنوع و گوناگون و مختلف گوشی انجام دهید .

 منوی اصلی
منوی اصلی

۱- اصلی ترین کار تو دکمه Clean Now میباشد که بصورت کلی برخی فایل های اضافی (فایل هایی که تو نمیبینید و همچنین با حذف آنها چیزی از فایل های تو به هیچ وجه کم نمی می شود) را حذف می کند و همچنین فضای رم بیشتری از گوشی آزاد می می شود .

این دکمه را بزنید و همچنین بعد از آنلالیز و همچنین یافتن فایل ها ، روی دکمه Clean در پایین صفحه بزنید تا فایل ها حذف شوند .

۲- روی قسمت و بخش CPU Could کلیک کنید . در این قسمت و بخش می توانید برنامه جذاب و جالب و خوب هایی که سی پی یو (سخت افزار پردازش) تو را اشغال کردند را ببندید تا سی پی یو گوشی تو آزاد می شود و همچنین صرفا به کار و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب تو اختصاص داده می شود . بعد از انتخاب برنامه جذاب و جالب و خوب ها آنلالیز و همچنین بسته می شوند و همچنین دمای سی پی یو تو را کاهش می دهند .

۳- روی قسمت و بخش Battery Saver کلیک کنید . این قسمت و بخش برنامه جذاب و جالب و خوب هایی را که باتزی تو را مصرف می کند می بند و همچنین باعث می می شود با کمتر مصرف شدن مصرف باتری و همچنین انرژی گوشی ، گوشی تو اقتدار و قدرت بیشتری را داشته باشد . بعد از انتخاب ، منتظر بمانید تا برنامه جذاب و جالب و خوب ها یافته و همچنین بسته شوند .

روش دوم : پوشه Game Launcher

برنامه جذاب و جالب و خوب Clean Master دارای قسمت و بخش مخصوص بازی ها یعنی Game Master است . این قسمت و بخش صرفا جهت بهبود سرعت بازی های تو می باشد . این قسمت و بخش می تواند بازی های تو را قبل از اچرا آنلایز کند و همچنین همچنین گوشی تو را آنلازیر و همچنین برای اجرای بازی بهبود می بخشد و همچنین آماده می کند . این قسمت و بخش بسیار عالی بوده و همچنین تاثیر بسیار زیادی در اجرای بازی های تو دارد .

این قسمت و بخش یک پوشه جدا در صفحه اصلی گوشی تو ایجاد می کند و همچنین درون آن هم بازی های تو قرار دارد و همچنین تو باید بازی های خود را یا از برنامه جذاب و جالب و خوب کلین مستر و همچنین قسمت و بخش گیم مستر اجرا کنید یا بصورت میانبر از داخل پوشه گیم لانچر اجرا کنید .

صفحه اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب Clean Master را به سمت پایین درگ کنید تا سایر گزینه های برنامه جذاب و جالب و خوب را دیدن کنید . سپس گزینه Game Master را انتخاب و همچنین باز کنید .

Clean Master
Clean Master

سپس وارد یک قسمت و بخش می شوید که لیست بازیهای تو در آن هم قرار دارد .

در صورتی که نام بازی یا برنامه جذاب و جالب و خوب مورد نظر تو در این لیست نمی باشد می توانید با انتخاب گزینه Add می توانید لیست بازیهای موجود در گوشی خود را باز کنید و همچنین بازی مورد نظر را به این قسمت و بخش اضافه کنید .

Clean Master
Clean Master

سپس وارد تنظیمات قسمت و بخش شوید . برای ان کار روی دکمه ای به شکل سه نقطه در بالای صفحه کلیک کنید تا گزینه هایی برای تو نمایش داده می شود .

سپس گزینه اول یعنی Create Shortcut (ساخت میانبر یا شورت کات)  را انتخاب کنید .

تنظیمات قسمت و بخش
تنظیمات قسمت و بخش

بعد از آن هم ممکن است با یک هشدار رو به رو شوید که باید روی گزینه Re Create کلیک کنید .

سپس در روی صفحه اصلی خود باید یک یک پوشه بنام Game مثل عکس زیر دیدن کنید . از این پس می توانید بازی های خود را از این پوشه اجرا کنید تا گوشی تو با حداکثر اقتدار و قدرت بازی تو را اجرا کنید و همچنین از آن هم لذت ببرید .

پوشه Game
پوشه Game

حل مشکل لگ و همچنین هنگ در بازی های اندرویدی + ویدیو

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

حل مشکل لگ و همچنین هنگ در بازی های اندرویدی + ویدیو در تاریخ ۲۲ October 2018 | 12:16 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …