خانه / دانلود نرم افزار اندروید / آموزش برش ویدیو در اندروید + ویدیو

آموزش برش ویدیو در اندروید + ویدیو

آموزش برش ویدیو در اندروید + ویدیو

|آموزش برش ویدیو در اندروید + ویدیو از پویش سافت

امروزه ما ویدیو های خود را در شبکه های اجتماعی متنوع و گوناگون و مختلف به اشتراک میگذاریم . بطوری که هر قسمت و بخش یک زمان معین از فیلم را پخش می کند یا گاهی ممکن است بخواهید قسمتی از ویدیو را برش بزنید و همچنین آن هم را حذف کنید که به نظر کار بسیار سختی می رسد ولی باید توجه داشت اینگونه نیست . برنامه جذاب و جالب و خوب های بسیار زیاد پیچیده ای در این ارتباط و رابطه وجود دارند که کار با آنها سخت است ما بهترین و همچنین آسان ترین برنامه جذاب و جالب و خوب را به تو معرفی خواهیم کرد .  امروز ما با معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب Easy Video Cutter به تو بطور کامل به همراه ویدیو ،  آموزش خواهیم داد که چگونه قسمتی از ویدیو را کات کنید و همچنین مطابق میل خود آن هم را تقسیم یا قسمتی از آن هم را حذف کنید . با اندروید زوم همراه باشید .

کات کردن ویدیو چگونه است؟

با کات کردن یا برش ویدیو می توانید قسمت هایی از یک فیلم را برش بزنید . برای مثال از فیلم ۲ دقیقه ای ۳۰ ثانیه از ابتدای آن هم و همچنین ۲۵ ثانیه از ابتدای آن هم را بش بزنید و همچنین در نهایت یک فیلم ۱:۰۵ در اختیار داشته باشید . می توانید قسمتی مشخص از ابتدای فیلم را انتخاب کنید و همچنین برش بزنید و همچنین یا قسمتی از وسط یا انتهای آن هم . سپس ویدیو برش زده شده با حجم کمتر بو با آن هم فرمت و همچنین کیفیت ساخه و همچنین تحویل تو داده می می شود .

دریافت برنامه جذاب و جالب و خوب

ابتدا ورژن و نسخه کامل برنامه جذاب و جالب و خوب Easy Video Cutter (PRO) v1.3.3 را از لینک زیر دانلود و همچنین نصب نمایید . این برنامه جذاب و جالب و خوب بسیار ساده تنها ۸ مگابایت حجم دارد و همچنین با بیش از ۵ میلیون دانلود در گوگل پلی توانسته رتبه ۴٫۲ را از ۵ کسب کند . این برنامه جذاب و جالب و خوب دانلود و همچنین نصب کنید .

Easy Video Cutter (PRO) v1.3.3
Easy Video Cutter (PRO) v1.3.3

دانلود اپلیکیشن برش ویدیو

آمورش برش ویدیو

آموزش ویدیویی برش ویدیو با برنامه جذاب و جالب و خوب Easy Video Cutter

برنامه جذاب و جالب و خوب را بعد از نصب اجرا کنید تا با منوی زیر رو به رو شوید . این برنامه جذاب و جالب و خوب کار های فراوانی می کند که کار ما با قسمت و بخش برش ویدیو یعنی دکمه Cut می باشد . آن هم را انتخاب کنید .

منوی ابتدایی برنامه جذاب و جالب و خوب
منوی ابتدایی برنامه جذاب و جالب و خوب

سپس در لیست باز شده باید فیلم مورد نظر خود را برای برش انتخاب کنید و همچنین ادامه بدید .

لیست انتخاب فیلم مورد نظر
لیست انتخاب فیلم مورد نظر

سپس وارد یک صفحه پیش نمایش فیلم می شوید که دارای چند قسمت و بخش است .

برای انتخاب بخشی از فیلم که میخواهید برش بزنید دو راه وجود دارد .

توجه: در هر قسمت و بخش می توانید با افقی کردن صفحه نمایش گوشی خود تنظیمات را بهتر در دسترس داشته باشید و همچنین دقیق تر تنظیم کنید . 

  • راه اول نوار نارنجی رنگ در پایین صفحه : در این قسمت و بخش می توانید دو دایره ابتدا و همچنین انتهای فیلم را بکشید و همچنین هر کجا را از فیلم که می خواهید انتخاب کنید .
  • راه دوم تنظیم دکمه ای : در بالای نوار نارنجی دو قسمت و بخش دکمه ای برای عقب و همچنین جلو بردن فیلم است . ۲ دکمه سمت چپ بصورت ثانیه ای (تنظیم نوار نارنجی) ابتدای فیلم را عقب و همچنین جلو میبرند و همچنین دو دکمه سمت راست انتهای فیلم را بصورت ثانیه ای  (تنظیم نوار نارنجی) عقب و همچنین وجلو میبرند .
صفحه اصلی برش ویدیو
صفحه اصلی برش ویدیو

سپس با انتخاب دکمه Play روی فیلم می توانید پیش نمایش کلی فیلم برش داده شده  را دیدن کنید .

در نهایت بعد از انتخاب قسمت و بخش های مشخص فیلم روی دکمه برش Cut که مثل عکس یک قیلچی در بالای صفحه می باشد بزنید تا با صفحه زیر مواجه شوید .

صفحه ذخیره ویدیو
صفحه ذخیره ویدیو

سپس در قسمت Enter filename یک نام برای ویدیو چدید خود وارد کنید و همچنین در نهایت تایید کنید .

سپس منتظر بمانید تا فرایند کات کردن به اتمام برسد و همچنین با صفحه زیر رو به رو شوید .

صفحه به پایان رسیدن کار
صفحه به پایان رسیدن کار

آموزش برش ویدیو در اندروید + ویدیو

۵ (۱۰۰%) ۲ votes

آموزش برش ویدیو در اندروید + ویدیو در تاریخ ۱۳ October 2018 | 12:23 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …