خانه / دانلود نرم افزار اندروید / معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن سرگرمی اسنپ کیو

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن سرگرمی اسنپ کیو

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن سرگرمی اسنپ کیو

|معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن سرگرمی اسنپ کیو از پویش سافت

اسنپ کیو یکی از اپلیکیشن های سرگرمی جذاب و جالب می باشد که توسط استودیو ایرانی اسنپ هیت به تازگی در کافه بازار منتشر گردیده است و همچنین توانسته توجه زیادی را به خود جلب نماید. این اپلیکیشن سرگرمی در واقع یک مسابقه آنلاین اطلاعات عمومی می باشد چیزیکه مشابه آن هم را قبلا در برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیونی ستاره ها و همچنین مسابقه هفته دیدن کرده ایم.

اسنپ کیو
اسنپ کیو

بعد از نصب و همچنین وارد شدن به SnappQ از تو خواسته می می شود تا شماره تلفن خود ار وارد نمایید تا کد فعالسازی برنامه جذاب و جالب و خوب برای تو ارسال می شود ، بعد از وارد کردن کد فعالسازی بایستی یک نام کاربری برای خود انتخاب نمایید ، بعد از انجام این کار به صفحه ی اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب هدایت می شوید که دره بندی هفتگی و همچنین میزان دخل و درآمد تو مشخص شده است. نحوه ی انجام مسابقه در این برنامه جذاب و جالب و خوب بدین صورت است که بایستی هر شب ساعت ۹ برنامه جذاب و جالب و خوب را باز کنید زیرا مسابقه تنها در این ساعت انجام می می شود و همچنین سپس بایستی به ۱۲ سوال اطلاعات عمومی پاسخ دهید. دقت داشته باشید که تو تنها یک شانس دارید و همچنین پاسخ اشتباه به حتی یک سوال منجر به حذف شدن تو از مسابقه خواهد شد. در صورتی که به همه ی سوال ها پاسخ درست بدهید برنده مسابقه خواهید شد.

اسنپ کیو
اسنپ کیو

همانطور که در بالا اشاره کردیم در صورتی که تنها به یک سوال هم پاسخ اشتباه دهید از مسابقه حذف می شوید ولی برنامه جذاب و جالب و خوب برای این مورد نیز تبصره ای قرار داده و همچنین تو می توانید با اضافه کردن یکی از دوستان خود به برنامه جذاب و جالب و خوب یک جون اضافی دریافت کنید ، برای اینکار بایستی بر روی گزینه دعوت دوستان بر روی صفحه اصلی کلیک نمایید. با کلیک بر روی گزینه برندگان در صفحه اصلی می توانید جدول برندگان این هفته و همچنین به تا حال برنامه جذاب و جالب و خوب را دیدن کنید. برای برداشت دخل و درآمد حاصل از بازی خود بایستی میزان درآمدتان را به بیست هزار تومان برسانید.

تصاویر بازی اسنپ کیو :

دانلود بازی اسنپ کیو :

 

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن سرگرمی اسنپ کیو

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن سرگرمی اسنپ کیو در تاریخ ۲۲ September 2018 | 12:28 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …