خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Color Switch v2.3.3 بازی تمرکزی کالر سویچ

دانلود Color Switch v2.3.3 بازی تمرکزی کالر سویچ

دانلود Color Switch v2.3.3 بازی تمرکزی کالر سویچ

|دانلود Color Switch v2.3.3 بازی تمرکزی کالر سویچ از پویش سافت

Color Switch درست در لحظه مناسب عکس العمل نشان داده و همچنین رنگ مورد مستلزم و نیاز را سویچ کنید. بازی کالر سویچ نهایت اقتدار و قدرت تمرکز تو را تخمین خواهد زد و همچنین می تواند ورزش خیلی زیاد خوبی جهت ذهن باشد. طیف کثیری از مراحل خیلی زیاد چالشی و همچنین سرگرم کننده در  آن بازیِ تعویض رنگ ها جهت تو تدارک دیده شده اند تا بتوانید ساعت ها در گوشی ها و همچنین تبلت های آندروید خویش به تفریحی و سرگرم شدن بپردازید. یک غفلت کافی می باشد تا بازنده شوید! در صورتی که از دوست داران بازی های تمرکزی و همچنین سرعت عملی هستید آن بازی را هرگز از دست ندهید چرا که بازی Color Switch یکی از عناوین کاملا منحصر به فرد و همچنین بی مثال در سیستم عامل آندروید می باشد و همچنین گیم پلی خاصش تو را به حیرت وا خواهد داشت. گیم پلی دوست داشتنی و جذاب، گرافیک مینیمالیستی زیبا و همچنین سبک موضوعی خیلی زیاد چالشی همگی در کنار هم توانسته می باشد بازخورد ۵۰ میلیون دانلودی را جهت بازی کالر سویچ به ارمغان آورد. می توانید همین حالا بازی را به صورت کاملا مستقیم و همچنین مجانی و رایگان از وبسایت و مرکز خبرهای جدید اندرویدزوم گرفتن کنید ولی باید توجه داشت آگاه باشید که اعتیاد آور ترین بازی اندرویدی سال شمسی را در دستگاه آندروید خویش تجربه خواهید کرد.

Color Switch

گیم پلی بازی بدین شکل می باشد که بایستی و حتما در لحظه مناسب بر روی گلوله تفنگ رنگی تاچ کرده و همچنین رنگ آن هم را متناسب با رنگ موانع پیش رو تغییر دهید تا بتوانید به سلامت از بین همه موانع عبور کنید. همچنین پاور آپ هایی جهت راحت تر شدن کارتان تعبیه شده اند. بایستی و حتما الگوی تغییر رنگ موانع پی در پی و همچنین نفس گیرِ هر مرحله را تخمین زده و همچنین راه خود را به سوی مقصد باز کنید.

بازی “کالر سویچ” در دسته بندی بازی های گوگل پلی در میان بازی های اکشن قرار می گیرد و همچنین از گیم پلی تمرکزی و همچنین فوق العاده چالشی برخوردار می باشد. آن بازی توسط شرکت بازی سازی Fortafy Games ساخته و همچنین پرداخته شده و همچنین هم اکنون دارنده نمره ۴٫۳ از سوی حدود ۳۳۰٫۰۰۰ کاربر از سراسر کره خاکی در پلی استور می باشد.

اطلاعات:

  • اسم بازی: Color Switch
  • دسته: اکشن
  • ورژن: ۲٫۳٫۳
  • شرکت سازنده: Fortafy Games
  • حجم: فایل نصبی: ۲۳MB
  • ورژن آندروید پیشنیاز: ۲٫۳ و همچنین بالاتر

تصاویر Color Switch :

دانلود بازی کالر سویچ :

دانلود فایل با لینک مستقیم

دانلود Color Switch v2.3.3 بازی تمرکزی کالر سویچ در تاریخ ۱۳ April 2016 | 10:26 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …