خانه / دانلود نرم افزار اندروید / اپلیکیشن منزل و خانه ما: برنامه جذاب و جالب و خوب حسابداری فردی یا شخصی

اپلیکیشن منزل و خانه ما: برنامه جذاب و جالب و خوب حسابداری فردی یا شخصی

اپلیکیشن منزل و خانه ما: برنامه جذاب و جالب و خوب حسابداری فردی یا شخصی

|اپلیکیشن منزل و خانه ما: برنامه جذاب و جالب و خوب حسابداری فردی یا شخصی از پویش سافت

حتما جهت تو هم پیش آمده می باشد که در بعضی اوقات در اواسط ماه پولی را که نیت و اراده داشته اید در کل ماه خرج کنید ، تمام می شود ، آن موضوع اغلب به دلیل خرید چیزهای غیرضروری و همچنین بعبارت بهتر عدم مدیریت اقتصادی و مالی درست اتفاق می افتد ، امروز نیت و اراده داریم یک نرم افزار حسابداری به تو معرفی نماییم که با بهره بری و استفاده از آن هم می توانید دخل و درآمد و همچنین هزینه ی ماهیانه ی خود را سامان ببخشید و همچنین جهت خود پس اندازی داشته باشید تا در مواقع ضروری بی پول و همچنین پس انداز نمانید. اپلیکیشن منزل و خانه ما بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب ی زبان فارسی می باشد که با دارا بودن رابط کاربری ساده و همچنین روان به تو کمک می کند تا دخل و درآمد و همچنین هزینه ی ماهیانه ی خود را دسته بندی کنید و همچنین با بهره بری و استفاده از نقل از های متنوع و همچنین مفید مرتبط به هزینه و همچنین دخل و درآمد تو ، در برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی دخل و همچنین خرج ماهیانه تان کمک بسزایی می کند.آن نرم افزار در واقع نرم افزار رسمی مستند مسابقه ی منزل و خانه ما می باشد که در آن هم شرکت کنندگان موظفند در طول یک ماه به خرج سازندگان برنامه جذاب و جالب و خوب دخل و همچنین خرج خود را مدیریت کنند و همچنین زندگی مطلوبی داشته باشند ، شرکت کنندگان در آن برنامه جذاب و جالب و خوب جهت مدیریت هزینه و همچنین دخل و درآمد خود از آن اپلیکیشن بهره بری و استفاده می کنند. آن نرم افزار اصولی و کاربردی شامل قسمت و بخش های متفاوتی می باشد که جهت تو هر کدام از آن قسمت و بخش ها را توضیح می دهیم :

هزینه:

در آن قسمت بر حسب تاریخ می توانید مقدار و اندازه و میزان هزینه ای که در آن هم روز داشته اید را ثبت کنید ، جهت ثبت هزینه ی خود ابتدا مبلغی را که هزینه کرده اید را در باکس اول وارد کنید و همچنین سپس دسته بندی ، حساب و همچنین تاریخ آن هم را انتخاب کنید و همچنین سپس گزینه ی ثبت هزینه را که در پایین صفحه دیدن کردن و نمایش قرار داردفشار دهید تا هزینه ای که می خواهید را ثبت کنید ، همچنین آن امکان وجود دارد که چندین هزینه با دسته بندی های متنوع و گوناگون و مختلف در یک روز را ثبت کنید ، در آن قسمت ، بخشی به نام توضیحات نیز وجود دارد که می توانید توضیحاتی مرتبط با هزینه ای که کرده اید را بنویسید.

khaneyema
khaneyema

دخل و درآمد:

در آن قسمت مثل قسمت هزینه ، با انتخاب کردن تاریخ ، مبلغی را که در آن هم روز بدست آورده اید را در باکس اول وارد می کنید ، سپس می توانید دسته بندی های مرتبط با دخل و درآمد خود مانند حقوق ، دستمزد ، پاداش ، یارانه و همچنین سود پس انداز را انتخاب کنید و همچنین همچنین با انتخاب حساب و همچنین یا نوشتن توضیحات دلخواه ، با کلیک بر روی گزینه ثبت دخل و درآمد ، می توانید درآمدی که در آن هم روز بدست آورده اید را ثبت نمایید.

khaneyema
khaneyema

نقل از:

آن قسمت شامل دو قسمت و بخش می باشد که در هر کدام اطلاعاتی مرتبط با هزینه و همچنین در آمد تو را نشان می دهد ، قسمت و بخش اول نگاه کلی نام دارد که در آن هم موجودی ، هزینه ها و همچنین درآمدهای تو در ماهی که در آن هم قرار دارید ، نشان داده می می شود ، قسمت و بخش دوم آخرین تراکنش ها نام دارد که در آن هم آخرین درآمدی که بدست آورده اید ویا آخرین هزینه ای که کرده اید  را نشان می دهد ، در پایین صفحه گزینه ای به نام نقل از پیشرفته قرار دارد که با کلیک بر روی آن هم می توانید نقل از دقیق تر و همچنین پیشرفته تری از هزینه ها و همچنین دخل و درآمد خود بدست آورید.

khaneyema
khaneyema

تنظیمات:

جهت وارد شدن به قسمت و بخش تنظیمات اپلیکیشن khaneyema بایستی بر روی علامت آن هم که در بالا و همچنین سمت راست صفحه دیدن کردن و نمایش تان قرار دارد کلیک کنید ، در آن قسمت گزینه های مختلفی وجود دارد که به اختصار هر کدام را جهت تو شرح می دهیم:

  • بودجه ها: با انتخاب آن گزینه می توانید بودجه های مختلفی را که در اختیار دارید با انتخاب دسته بندی مربوطه ثبت کنید.
  • دسته بندی ها: در آن قسمت دسته بندی های متنوع و گوناگون و مختلف مرتبط با هزینه ها و همچنین درآمدها را دیدن می کنید ، همچنین در آن قسمت می توانید دسته بندی هایی جدید در هزینه ها و همچنین درآمدها اضافه کنید.
  • حساب ها: در آن قسمت می توانید حساب های مختلفی را اضافه کنید و همچنین دخل و درآمد و همچنین هزینه مرتبط با آن هم را بدست آورید ، به روش پیش فرض در آن قسمت حسابی به نام حساب منزل و خانه ما وجود دارد که در صورت اضافه نکردن حساب جدید ، برنامه جذاب و جالب و خوب از آن هم بهره بری و استفاده می کند.
  • داده ها: با کلیک بر روی آن گزینه می توانید از داده های خود در برنامه جذاب و جالب و خوب پشتیبان گیری کنید ، و همچنین یا آنکه در صورت از دست رفتن داده ها آن هم ها را بازگردانی کنید ، همچنین در آن قسمت می توانید کل داده های مرتبط با برنامه جذاب و جالب و خوب را حذف کنید.
  • واحد پول : در آن قسمت می توانید از میان دو واحد پول ریال و همچنین تومان یکی را به عنوان واحد پول مورد بهره بری و استفاده در برنامه جذاب و جالب و خوب انتخاب کنید.
  • رمز وارد شدن: در آن قسمت می توانید جهت خود رمز عبوری انتخاب کنید تا در هنگام و زمانی که که می خواهید به برنامه جذاب و جالب و خوب وارد شوید بایستی آن هم را وارد کنید.
  • پیام ها : با وصل شدن به اینترنت بعضی اوقات در آن قسمت پیام هایی مرتبط با اپلیکیشن و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ی تصویری و تلویزیونی ظاهر می شوند.
  • در مورد: در آن قسمت می توانید اطلاعاتی کلی از برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین امکانات آن هم بدست آورید.
  • راهنما: با بهره بری و استفاده از آن قسمت می توانید با کاربردهای متنوع و گوناگون و مختلف برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین نحوه ی کار با آن هم آشنا شوید.

تصاویر اپلیکیشن Khaneyema :

دانلود اپلیکیشن منزل و خانه ما:

دانلود آخرین ورژن از کافه بازار

اپلیکیشن منزل و خانه ما: برنامه جذاب و جالب و خوب حسابداری فردی یا شخصی در تاریخ ۲۷ March 2016 | 11:58 pm نشر یافته شده شده می باشد

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …