خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ۶ برنامه جذاب و جالب و خوب آموزش گیتار اندروید : نوازندگی را با گوشی یاد بگیرید

۶ برنامه جذاب و جالب و خوب آموزش گیتار اندروید : نوازندگی را با گوشی یاد بگیرید

۶ برنامه جذاب و جالب و خوب آموزش گیتار اندروید : نوازندگی را با گوشی یاد بگیرید

|۶ برنامه جذاب و جالب و خوب آموزش گیتار اندروید : نوازندگی را با گوشی یاد بگیرید از پویش سافت

کسی که گیتار زدن دیگران را دیده باشد و همچنین کتاب های متنوع و گوناگون و مختلف در مورد آن هم مطالعه کرده باشد ولی باید توجه داشت دست به ساز نبرد نمی تواند ایراد کسب و کار خود را پیدا کرده و همچنین پیشرفت کند و همچنین همه چیز در حد تئوری باقی می ماند. همین جاست که نرم افزارهای اندرویدی آموزش گیتار به میدان می آیند و همچنین مانند یک معلم، قدم به قدم به تو چم و همچنین خم نوازندگی گیتار را یاد می دهند و همچنین می توانید اشکالات خود را در عمل پیدا کنید.

لیست بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های آموزش گیتار

به عنوان یک مبتدی به تازگی گیتار خریده اید یا نیت و اراده خرید آن هم را دارید ولی باید توجه داشت نمی دانید از کجا باید شروع کنید و همچنین هزینه و همچنین زمان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری برای رفتن به کلاس های آموزش گیتار را ندارید. در صورتی که این چنین است در ادامه این مقاله معرفی نرم افزار اندرویدزوم، همراه ما باشید تا با برنامه جذاب و جالب و خوب های اندرویدی مخصوص همین کار آشنا شوید.

۱٫GuitarTuna

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب GuitarTuna
GuitarTuna

دانلود از گوگل پلی

هر کسی که می خواهد گیتار بنوازد قبل از هر کار باید ساز خود را کوک کند. نرم افزار GuitarTuna به تو کمک می کند که این کار را با استاندارد رایج (E, B, G, D, A, E) کوک کنید. پس در صورتی که یک جدید و تو و تازه کار در نوازندگی گیتار هستید اولین برنامه جذاب و جالب و خوب ای که باید نصب کنید GuitarTuna می باشد.

رابط کاربری برنامه جذاب و جالب و خوب ساده است، بعد از باز کردن آن هم مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است تارهای ساز خود را یکی بعد از دیگری به صدا درآورید تا برنامه جذاب و جالب و خوب تو را برای کوک کردن گیتار راهنمایی کند. این برنامه جذاب و جالب و خوب همچنین، بازی ها و همچنین ابزارهایی دارد که با آنها می توانید آکوردهای مختلفی را یاد بگیرید.

همین روش ببینید: با Piano Teacher پیانو زدن را بیاموزید

۲٫Yousician

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Yousician
Yousician

دانلود از گوگل پلی

Yousician از زدن اولین تار، تا نواختن نخستین آهنگ کامل، همراه شماست. رابط کاربری برنامه جذاب و جالب و خوب جزئیات زیادی دارد. در صفحه اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب می توانید روند پیشرفت خود را دیدن کنید و همچنین هر بار که برنامه جذاب و جالب و خوب را باز می کنید، ببینید اوضاع از چه قرار است.

با رفتن به زبانه Learn ، تجربه و مهارت بالا های خود در نواختن گیتار را به صورت مرحله به مرحله می توانید ببینید. اینجا ماموریت هایی وجود دارد که با انجام دادن و همچنین بعد از کسب تجربه و مهارت بالا در هر کدام از آنها، می توانید ماموریت بعدی را آزاد کنید.

سوال اینجاست که برنامه جذاب و جالب و خوب از کجا می فهمد تو در یک ماموریت تجربه و مهارت بالا پیدا کرده اید؟ پاسخ ساده است میکروفون گوشی آهنگی که با گیتار واقعی خود می نوازید را ضبط کرده و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آن هم را تحلیل می کند.

به جز تمرین ماموریت هایی که در مورد شان صحبت کردیم، برنامه جذاب و جالب و خوب Yousician تمرین های چالشی و همچنین دشوارتری نیز دارد که می توانید به شکل تصادفی آنها را انتخاب کرده و همچنین سعی کنید تجربه و مهارت بالا تان را در آن هم تقویت نمایید.

با لاگین در برنامه جذاب و جالب و خوب می توانید حساب کاربری جداگانه ای برای خود درست کنید و همچنین با لمس عکس خود در بالا سمت چپ برنامه جذاب و جالب و خوب، می توانید نقل از جزئیات پیشرفت خود نظیر مجموع زمان نوازندگی و همچنین… را دیدن نمایید.

۳٫Justin Guitar

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Justin Guitar
Justin Guitar

دانلود از گوگل پلی

Justin Guitar برای کسانی که دوست دارند با دیدن ویدیو، گیتار یاد بگیرند، کاربرد دارد. شخصی به نام Justin Sandercoe پشت این برنامه جذاب و جالب و خوب است که خودش یک گیتاریست معروف می باشد. گرچه این برنامه جذاب و جالب و خوب شامل ویدیوهایی سنتی و همچنین طولانی است ولی باید توجه داشت برای کسانی که در زمینه آموزش گیتار جدید و تو و تازه کار خواهند بود گزینه مناسبی است.

رابط کاربری برنامه جذاب و جالب و خوب چیز خاصی ندارد ولی باید توجه داشت دسترسی به لیست محتواها و همچنین پیمایش بین شان به آسانی صورت می گیرد و همچنین ویدیوهای آموزش قدم به قدم مختلفی برای دیدن و همچنین یادگرفتن در برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد. دروس آموزشی به گونه چیده شده اند که تا وقتی یک درس را تمام نکرده باشید به سراغ درسی بعدی نتوانید بروید.

ویژگی دیگر نرم افزار Justin Guitar ، داشتن کتاب آهنگ است، جایی که می توانید دروس مرتبط به نواختن آهنگ های مورد علاقه خود را پیدا کنید. این کتاب سبک های پاپ، راک و همچنین… را شامل می می شود.

در همین زمینه بخوانید: ۱۳ اپلیکیشن برتر تشخیص آهنگ اندروید

۴٫TrueFire

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب TrueFire
TrueFire

دانلود از گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب TrueFire با نرم افزارهای قبلی متغایر و متفاوت است و همچنین لزوما برای اشخاص مبتدی نیست. در صورتی که می خواهید سبک موسیقی و همچنین معلم تان را خودتان انتخاب کنید می توانید به سراغ TrueFire بروید.

ظاهر برنامه جذاب و جالب و خوب کمی شلوغ به نظر می رسد، کمی پایین تر که می روید دسته بندی های متنوع و گوناگون و مختلف سبک های موسیقی را می بینید و همچنین در زبانه کناری آن هم ویدیوهای آموزشی در عنوان Lessons دیده می می شود که می توانید درس مورد نظر خود را انتخاب کرده یا آن هم را جستجو کنید.

قسمت و بخش دیگری نیز در برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد که آنجا می توانید معلم گیتار خود را انتخاب کنید. تو می توانید ویدیوهایی که مفیدتر می دانید را آرشیو کنید یا در صورتی که خواستید آنها را دانلود نمایید تا بعدا بتوانید به شکل آفلاین هم به ویدیوها دسترسی داشته باشید.

۵٫Coach Guitar

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Coach Guitar
Coach Guitar

دانلود از گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب Coach Guitar نیز ویدیوهای آموزشی دارد با این تفاوت که این برنامه جذاب و جالب و خوب اساسا برای آموزش آهنگ ساخته شده ولی باید توجه داشت دروس پایه ای آموزش گیتار را هم می توانید در آن هم پیدا کنید. برنامه جذاب و جالب و خوب در صفحه اصلی خودش آموزش آهنگ های معروف را قرار داده است که با انتخاب هر کدام از آنها می توانید روش نواختن شان را فرابگیرید.

امکان دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب، قابلیت دیدن بخشی، یا همه یک ویدیو برای این است که قبل از رفتن به سراغ آهنگ بعدی آن هم قسمت و بخش را بتوانید تمرین کنید.

زبانه Songs در برنامه جذاب و جالب و خوب برای کسانی که مبتدی خواهند بود، طراحی شده است. در صورتی که برای اولین بار است که دست به گیتار می برید به تو پیشنهاد می کنیم به زبانه Basics وارد شوید و همچنین از آنجا آکوردها و همچنین تکنیک های گوناگون را یاد بگیرید. همچنین در صورتی که مباحث پایه ای را بلدید و همچنین می خواهید با آهنگ ها شروع کنید زبانه Levels نقطه ای مناسب برای شروع به کار شماست.

۶٫Songsterr

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Songsterr
Songsterr

دانلود از گوگل پلی

نرم افزار Songsterr برای کسانی که اصول اولیه نوازندگی گیتار را بلند خواهند بود مناسب است. همچنین و علاوه بر این برای فهمیدن راهنمای آهنگ ها مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است، نوت های موسیقی را نیز بشناسید.

Songsterr گسترده ترین برنامه جذاب و جالب و خوب این فهرست از نظر داشتن آهنگ های متنوع و گوناگون و مختلف است. پس در صورتی که آهنگ معروف خاصی در ذهن تان هست که می خواهید روش نواختن آن هم را با گیتار بیاموزید به سراغ این نرم افزار بروید. امکان مدیریت سرعت، تکرار، بلندی و همچنین نوع گیتاری که در یک آهنگ به خصوص، بهره بری و استفاده می می شود، نیز وجود دارد.

همین روش ببینید: دانلود Musixmatch 7.4.5 نمایش متن آهنگ در مدیا پلیر اندروید

۶ برنامه جذاب و جالب و خوب آموزش گیتار اندروید : نوازندگی را با گوشی یاد بگیرید در تاریخ ۲۳ September 2019 | 11:35 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

ارسال-عکس-در-واتس-اپ-بدون-افت-کیفیت-4.jpg

آموزش ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت

آموزش ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت |آموزش ارسال عکس در واتساپ بدون افت …