خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب ضبط فیلم از صفحه گوشی اندروید (بدون روت)

۵ برنامه جذاب و جالب و خوب ضبط فیلم از صفحه گوشی اندروید (بدون روت)

۵ برنامه جذاب و جالب و خوب ضبط فیلم از صفحه گوشی اندروید (بدون روت)

|۵ برنامه جذاب و جالب و خوب ضبط فیلم از صفحه گوشی اندروید (بدون روت) از پویش سافت

گاهی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می می شود از صفحه گوشی بخواهیم فیلم بگیریم برای ضبط فیلم از صفحه روش های مختلفی وجود دارد که به وسیله آنها می توانیم از روند بازی ها، به منظور آموزش به دیگران و همچنین… فیلم تهیه کنیم.

فهرست بهترین نرم افزارهای ضبط فیلم از صفحه

چند روش متنوع و گوناگون و مختلف برای ضبط فیلم از صفحه، از برنامه جذاب و جالب و خوب های پیش فرض اندروید گرفته تا برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگری که برای ضبط فیلم از صفحه اندروید وجود دارند را در ادامه این مقاله اندرویدزوم بررسی می کنیم.

۱٫Google Play Games

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Google Play Games
Google Play Games

دانلود از گوگل پلی

با برنامه جذاب و جالب و خوب Google Play Games می توانید از هر بازی در اندروید فیلم بگیرید. برای این کار برنامه جذاب و جالب و خوب Google Play Games را باز کنید و همچنین به قسمت و بخش My Games بروید. بازی مورد نظر را از لیست انتخاب کنید. حالا وقتی آیکون دوربین نمایان شد با زدن این دکمه می توانید ضبط فیلم از بازی را آغاز کنید.

کیفیت فیلمی که ضبط می می شود می تواند ۷۲۰p یا ۴۸۰p باشد. ضمن اینکه می توانید بفهمید با کیفیت HD بر اساس حافظه خالی گوشی، چقدر می توانید فیلم از بازی ها ضبط کنید.

بعد از انتخاب کیفیت Launch را زده و همچنین ضبط را آغاز کنید. بازی اجرا شده و همچنین ابزارهای کنترل ضبط بازی در اختیار تو قرار دارند. با نگه داشتن دست تان روی این آیکون ها می توانید به هر جای صفحه که خواستید منتقل شان کنید تا مزاحم بازی کردن نباشند. وقتی ضبط ویدیو را متوقف سازید می توانید بلافاصله آن هم را در صورت نیاز ویرایش کرده و همچنین ذخیره کنید یا اینکه در یوتیوب آپلود نمایید. خوشبختانه برای ضبط فیلم تو محدود به بازی ها نیستید و همچنین در صورتی که دکمه ضبط نمایان باشد می توانید برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگر را نیز باز کنید و همچنین از آنها نیز فیلم بگیرید.

همین روش ببینید: آموزش فیلم گرفتن از صفحه گوشی در اندروید کیو + معرفی نرم افزار

۲٫Screen Recorder

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Screen Recorder
Screen Recorder

دانلود از گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب Screen Recorder با یک حرکت از صفحه فیلم می گیرد. چه بازی باشد چه نرم افزار، به مدت نامحدود قادر هستید به ضبط فیلم از صفحه بپردازید. همچنین بعد از ضبط، می توانید ویدیوی گرفته شده را برش زده و همچنین ویرایش نمایید.

دکمه های کنترلی برنامه جذاب و جالب و خوب به شکل شناور روی صفحه قرار دارند و همچنین می توانید فایل خروجی را در شبکه های اجتماعی و همچنین سرویس هایی نظیر یوتیوب به اشتراک بگذارید. ضمنا امکان تنظیم فریم بر ثانیه، بیت ریت، کیفیت ویدیو و همچنین فشرده سازی آن هم نیز میسر می باشد.

۳٫AZ Screen Recorder

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب AZ Screen Recorder
AZ Screen Recorder

دانلود از گوگل پلی

AZ Screen Recorder روی گوشی هایی که اندروید ۵ یا بالاتر دارند بدون نیاز به روت کار می کند و همچنین امکاناتی دارد که فرآیند ضبط ویدیو را با آن هم می توانید بهبود دهید.

به این منظور امکان انتخاب رزولوشن، فریم برثانیه، بیت ریت، و همچنین جهت صفحه برای کاربر وجود دارد. قابلیت دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب، ضبط در حالت تایم لپس می باشد. همچنین و علاوه بر این ها امکان ضبط صدا به همراه تصویر دوربین جلوی گوشی هم وجود دارد.

بعد از ضبط از صفحه گوشی، امکان ویرایش آن هم و همچنین به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی با برنامه جذاب و جالب و خوب AZ Screen Recorder وجود دارد.

در همین زمینه بخوانید: آموزش صداگذاری روی فیلم در اندروید + ویدیو

۴٫Mobizen Screen Recorder

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Mobizen Screen Recorder
Mobizen Screen Recorder

دانلود از گوگل پلی

Mobizen Screen Recorder را می قدرت یکی از بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های ضبط فیلم از نظر راحتی بهره بری و استفاده قلمداد کرد. تو تا کیفیت ۲k می توانید با این برنامه جذاب و جالب و خوب از صفحه فیلم بگیرید که این کیفیت تا ۶۰ فریم بر ثانیه را می تواند داشته باشد.

همزمان با ضبط فیلم از صفحه گوشی، به کمک دوربین جلو چهره و همچنین واکنش های خود در زمان گرفتن ویدیو را نیز می توانید ضبط نمایید.

قابلیت قرار دادن واترمارک برای ویدیوها برای شخصی سازی و همچنین ایجاد برند شخصی، دیگر امکان قابل ذکر این نرم افزار می باشد.

۵٫AirDroid

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب AirDroid
AirDroid

دانلود از گوگل پلی

AirDroid شاید در نگاه اول به نظر برسد که برای ضبط فیلم از صفحه گوشی نیست. ولی باید توجه داشت باید بگوییم که این برنامه جذاب و جالب و خوب به جز قابلیت جا به جایی فایل از طریق وای فای، امکانات جذاب و جالب دیگری نیز دارد.

با AirDroid می توانید وقتی گوشی از طریق وایرلس به کامپیوتر وصل شده است از ابزارهای ورژن و نسخه کامپیوتر آن هم بهره بری و استفاده کرده و همچنین آن هم جا از صفحه فیلم ضبط کنید در پایان ویدیوی ضبط شده آن هم جا روی کامپیوتر تو ذخیره می گردد.

همچنین دیدن کنید: دانلود ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر برای ضبط ویدیو به صورت مخفیانه اندروید

۵ برنامه جذاب و جالب و خوب ضبط فیلم از صفحه گوشی اندروید (بدون روت) در تاریخ ۲۳ September 2019 | 8:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

ارسال-عکس-در-واتس-اپ-بدون-افت-کیفیت-4.jpg

آموزش ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت

آموزش ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت |آموزش ارسال عکس در واتساپ بدون افت …