خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ۶ برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش سلفی برای اندروید : تفاوت از زمین تا آسمان است!

۶ برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش سلفی برای اندروید : تفاوت از زمین تا آسمان است!

۶ برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش سلفی برای اندروید : تفاوت از زمین تا آسمان است!

|۶ برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش سلفی برای اندروید : تفاوت از زمین تا آسمان است! از پویش سافت

عکاسی با موبایل امروزه به یک عادت هر روز خدا برای بسیاری از اشخاص تبدیل شده است. عکس سلفی با توجه به رشد روزافزون شبکه های اجتماعی گونه ای از این عکاسی است که هر روز تمایل به گرفتن سلفی های بهتر، بیشتر و همچنین بیشتر می می شود. از همین رو ویرایش سلفی برای این که عکس خویش اندازی که می گیریم زیباتر دیده می شود اهمیت فراوانی پیدا کرده است.

معرفی بهترین نرم افزارهای ویرایش سلفی در اندروید

همه می خواهند بهترین سلفی ها را بگیرند و همچنین در صورتی که سلفی که قبلا گرفته اند ، مطلوب نظرشان نبود به شکلی آن هم را ویرایش کنند تا زیباتر به نظر برسد. در ادامه این مقاله اندرویدزوم به معرفی چند نرم افزار برتر برای ویرایش سلفی در اندروید می پردازیم تا به وسیله این برنامه جذاب و جالب و خوب ها بتوانیم، عکس های خویش انداز خود را به نحوی که می خواهیم روتوش کرده، بعد در شبکه های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذاریم.

۱٫Snapseed

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Snapseed
Snapseed

دانلود از گوگل پلی

گوگل برنامه جذاب و جالب و خوب های محتلفی برای ویرایش عکس عرضه کرده است. یکی از این برنامه جذاب و جالب و خوب ها Snapseed نام دارد که از رابط کاربری ساده و همچنین امکانات متعددی برخوردار است.

Snapseed هم مثل بقیه برنامه جذاب و جالب و خوب های گوگل به صورت رایگان عرضه شده و همچنین فاقد تبلیغ است. فرمت فایل RAW که فرمت اصلی بسیاری از دوربین های عکاسی نیز هست توسط برنامه جذاب و جالب و خوب پشتیبانی می می شود. ۲۹ نوع ابزار مثل تنظیم انحنا و همچنین نور سفید در کشوی ابزار پایین برنامه جذاب و جالب و خوب تعبیه شده است.

فراموش نکنید Snapseed برای ویرایش سلفی کاربرد دارد نه گرفتن سلفی ، که با دیدن ویدیوهای آموزشی ساده داخل برنامه جذاب و جالب و خوب به راحتی می توانید روش به کارگیری فیلترها و همچنین افکت های متنوع و گوناگون و مختلف روی سلفی ها را فرابگیرید.

همین روش ببینید: دانلود Mira Selfie Editor اپلیکیشن زیبا سازی سلفی میرا + دیتا

۲٫PicsArt Photo Editor

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب PicsArt Photo Editor
PicsArt Photo Editor

دانلود از گوگل پلی

PicsArt Photo Editor نه تنها و فقط برنامه جذاب و جالب و خوب ای برای ویرایش کردن سلفی ، بلکه پلتفرم کاملی برای ادیت حرفه ای انواع تصاویر است. از میان هزاران استیکر ، کلیپ آرت و همچنین شکلک به روش رایگان هر کدام را خواستید به تصاویر خود اضافه کرده و همچنین به آنها سر و همچنین شکلی دوست داشتنی و جذاب تر دهید.

فابلیت جذاب و جالب برنامه جذاب و جالب و خوب، امکان ویرایش سلفی با دوستان در یک تیم مشترک می باشد. به این ترتیب می توانید بفهمید دیگران قبل و همچنین بعد از ویرایش سلفی شان با PicsArt Photo Editor چه شکلی بوده اند! ابزارهای نقاشی و همچنین استیکرهای زنده برای دستکاری بیشتر سلفی ها از دیگر امکانات این نرم افزار می باشد.

۳٫B612

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب B612
B612

دانلود از گوگل پلی

B612 یک برنامه جذاب و جالب و خوب دوربین سلفی است که از بیش از ۱۵۰۰ استیکر و همچنین استیکرهای واقعیت مجازی برخوردار می باشد. فیلترهای مختلفی برای اعمال روی سلفی ها در برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد و همچنین تو می توانید به عکس های سلفی خود صدا و همچنین تصویر هم اضافه کنید!

ظاهر برنامه جذاب و جالب و خوب ساده و همچنین خلاقانه است وقتی آن هم را باز می کنید به روش خودکار در حالت سلفی با دوربین جلو آماده گرفتن عکس سلفی می می شود تا آن هم جا سلفی جدید بگیرید و همچنین آن هم را ویرایش کنید.

در همین زمینه بخوانید: معرفی ۱۰ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر فیلتر، ویرایش و همچنین افکت در عکس

۴٫AirBrush

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب AirBrush
AirBrush

دانلود از گوگل پلی

AirBrush این امکان را به تو می دهد که سلفی های خود را از هر چیز ناخوشایندی که در صورت خود را دارید عاری سازید. در صورتی که صورت تان جوش زده و همچنین یا ناهمواری در پوست صورت خود دارید AirBrush می تواند آن هم ها را محو کند و همچنین چهره ای شفاف و همچنین براق به تو تحویل دهد!

ابزار جذاب و جالب دیگر این برنامه جذاب و جالب و خوب «سفیدکننده دندان» می باشد که می تواند لبخندتان را هم زیباتر سازد پس برای سلفی گرفتن مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست حتما مسواک بزنید!

۵٫PhotoDirector

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب PhotoDirector
PhotoDirector

دانلود از گوگل پلی

در برنامه جذاب و جالب و خوب قبلی این فهرست اشاره شد که جوش های صورت را می توانستید محو کنید، حالا نظرتان چیست که اشیا و همچنین اشخاص اضافی را هم بتوانید از تصویر پاک کنید؟

PhotoDirector این امکان را به تو می دهد، به این منظور ابزار Content-Aware Removal را انتخاب کرده و همچنین هز چیز اضافه ای که در سلفی خود می بینید را حذف نمایید. امکانات دیگر این برنامه جذاب و جالب و خوب شامل تنظیم رنگ پوست، سطح اشباع رنگ، محوشدگی و همچنین… می باشد.

۶٫Sweet Selfie

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Sweet Selfie
Sweet Selfie

دانلود از گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب های قبلی این فهرست هر کدام به شکلی ابزارهایی در اختیار تو قرار می دادند که می توانستید با بهره بری و استفاده از آنها، آن هم روش که می خواهید به ویرایش سلفی پرداخته و همچنین چهره ای شفاف تر از خود درست کنید.

تفاوت برنامه جذاب و جالب و خوب Sweet Selfie با برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگر این است که با زدن یک دکمه، عکس به روش خودکار زیباسازی می می شود و همچنین هیچ کار دیگری مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست روی آن هم انجام دهید! این قابلیت به روش اوتوماتیک قسمت تاریک را حذف کرده و همچنین صورت تو را از وجود جوش های آزاردهنده خالی می کند.

استیکرها و همچنین خالکوبی های متنوعی هم در برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد که می توانید به سلفی خود آنها را اضافه کنید سپس عکس روتوش شده را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

جمع بندی: از کدام برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش سلفی بهره بری و استفاده کنیم؟

هر کدام از این برنامه جذاب و جالب و خوب ها، بسته به نیاز کاربر می تواند مفید واقع می شود. در صورتی که یک عکاس جدی هستید چه مبتدی باشید چه ماهر برنامه جذاب و جالب و خوب Snapseed انتخاب مناسبی برای شماست. در صورتی که سلفی تو با اشیا و همچنین اشخاص مزاحمی که نمی خواهید در عکس باشند پر شده است از Photo Director بهره بری و استفاده کنید.

در صورتی که صورتی شفاف بدون جوش و همچنین لک می خواهید از Airbrush و همچنین Sweet Selfie بهره بری و استفاده نمایید. بین این دو Sweet Selfie برای کسانی که حوصله کار با ابزارهای برنامه جذاب و جالب و خوب را ندارند و همچنین می خواهند با یک کلیک سلفی خود زیبا کنند انتخاب مناسبی است و همچنین در صورتی که می خواهید ببینید جمع کثیری از اشخاص در دنیا چگونه و چطوری سلفی های خود را ادیت می کنند و همچنین خود را با آنها قیاس کنید به سراغ PicsArt بروید.

همین روش ببینید: معرفی و همچنین دانلود ۵ اپلیکیشن برتر ویرایش تصویر

۶ برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش سلفی برای اندروید : تفاوت از زمین تا آسمان است! در تاریخ ۲۲ September 2019 | 11:00 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

ارسال-عکس-در-واتس-اپ-بدون-افت-کیفیت-4.jpg

آموزش ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت

آموزش ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت |آموزش ارسال عکس در واتساپ بدون افت …