خانه / دانلود بازی اندروید / ۵ بازی شهرسازی اندروید : تمدن ایده آل خود را بسازید (آفلاین)

۵ بازی شهرسازی اندروید : تمدن ایده آل خود را بسازید (آفلاین)

۵ بازی شهرسازی اندروید : تمدن ایده آل خود را بسازید (آفلاین)

|۵ بازی شهرسازی اندروید : تمدن ایده آل خود را بسازید (آفلاین) از پویش سافت

سبکی در بازی سازی موبایل چند سالی است که طرفداران زیادی پیدا کرده آن هم هم سبک بازی شهرسازی است. در این نوع بازی های گیمر از صفر تا صد شهرستان و همچنین تمدن دلخواه خود را بنا می کند و همچنین هر آنچه برای رشد این جامعه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است را به کار می گیرد تا آن هم را بهتر کرده و همچنین به فرم ایده آل برساند.

فهرست برترین های سبک بازی شهرسازی اندروید بدون اینترنت

در میان انبوه بازی های سبک شهرسازی اندروید اینجا نیت و اراده داریم بازی هایی را به تو معرفی کنیم که نیاز به اینترنت ندارند و همچنین به صورت آفلاین می توانید آنها را انجام دهید به این ترتیب حتی در صورتی که در جاده یا نقظه ای باشید که دسترسی به اینترنت مناسب نداشته باشید باز هم تمدن خود را می توانید گسترش داده و همچنین آن هم را بهبود بخشید.

۱٫Village City

محیط بازی Village City
Village City

دانلود از گوگل پلی

Village City در سبک بازی شهرسازی توانسته رتبه بالایی را کسب کند. دلیل این امر گرافیک بالای بازیست. گیم پلی ساده است تو باید با ساختن مراکز تفریحی و همچنین زیرساخت های مناسب شهروندان دیگر شهرستان ها را به سمت شهرستان خود بکشانید تا رونق بیشتری به تمدن شهری خود بدهید.

همین روش دانلود کنید: دانلود SimCity BuildIt V1.23.3.75024 – بازی شبیه ساز شهرسازی+ مود+ مگامود

۲٫Townsmen

محیط بازی Townsmen
Townsmen

دانلود از گوگل پلی

بازی Townsmen در دوره قرون وسطی روایت می می شود، جایی که ساکنین بومی، زندگی عادی روزمره خود را دنبال می کنند. تو باید از یک دهکده به یک سلطنت وضعیت را ارتقا دهید. البته گیم پلی بازی ساده نیست و همچنین در طول بازی باید وظایف و همچنین چالش های متنوعی را پشت سر بگذارد.

۳٫This War of Mine

محیط بازی This War of Mine
This War of Mine

دانلود از گوگل پلی

بازی This War of Mine یک بازی در سبک بقاست که در قالب بازی شهرسازی روایت می می شود. بازی در مورد رسیدگی به پیامدهای بعدی وارد شده بر منطقه ها و مناطق جنگ زده است، و همچنین در آن هم باید با گروهی از اشخاص غیرنظامی که در یک شهرستان محاصره شده قرار گرفته اند، برای زنده ماندن تلاش کنید.

در این بازی، باید غذا، دارو و همچنین هر چیزی که برای زنده ماندن مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است را پیدا کنید و همچنین به روش همزمان مواظب اقدامات تهاجمی و همچنین تیراندازی های احتمالی دشمن متخاصم نیز باشید.

در همین زمینه بخوانید: معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز شهرسازی Citytopia

۴٫Designer City

محیط بازی Designer City
Designer City

دانلود از گوگل پلی

در بازی Designer City باید طراحی، ساخت و همچنین مدیریت شهرستان را بر عهده بگیرید. درست مثل دیگر بازی های سبک شهرسازی Designer City هم نیروهایی در اختیارتان قرار می دهد تا با بهره بری و استفاده از آنها به رشد و همچنین ارتقای شهرستان کوچک خود بپردازید و همچنین از آن هم یک کلان شهرستان بسازید.

گرافیک بازی قابل تحسین بوده، و همچنین گیم پلی هم به قدر کافی اعتیادآور می باشد. این بازی هیچ نوع تبلیغی به تو نشان نمی دهد و همچنین مثل بقیه بازی های این لیست نیازی به اتصال به اینترنت نیز ندارد.

۵٫City Island 5

محیط بازی City Island 5
City Island 5

دانلود از گوگل پلی

 

در بازی City Island 5 از یک دهکده کوچک کسب و کار خود را شروع می کنید و همچنین کم کم با ساخت و همچنین ساز در آن هم جزیره های جدیدی را می توانید آزاد کنید. به روش همزمان می توانید شهروندان جدید جذب کنید و همچنین آنها را تشویق کنید تا کسب دخل و درآمد کنند و همچنین در تمدن تو جایی برای خود دست و همچنین پا کنند. ضمن اینکه پول های به دست آمده در بازی می تواند صرف ارتقای ساختمان ها، آزاد کردن منابع جدید و همچنین… می شود.

همچنین دیدن کنید: معرفی ۲۰ بازی شبیه ساز اندروید برای تمرین کارهای واقعی

۵ بازی شهرسازی اندروید : تمدن ایده آل خود را بسازید (آفلاین) در تاریخ ۲۲ September 2019 | 3:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

دانلود پنج بازی برتر گوگل پلی در سبک بقا برای اندروید

دانلود پنج بازی برتر گوگل پلی در سبک بقا برای اندروید |دانلود پنج بازی برتر …