خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود مستقیم اپلیکیشن Zedge | منبعی کامل برای دانلود والپیپر، رینگتون و همچنین آیکون

دانلود مستقیم اپلیکیشن Zedge | منبعی کامل برای دانلود والپیپر، رینگتون و همچنین آیکون

دانلود مستقیم اپلیکیشن Zedge | منبعی کامل برای دانلود والپیپر، رینگتون و همچنین آیکون

|دانلود مستقیم اپلیکیشن Zedge | منبعی کامل برای دانلود والپیپر، رینگتون و همچنین آیکون از پویش سافت

یکی از دلایل محبوبیت سریع و همچنین روز افزون سیستم عامل اندروید، فراهم بودن امکان شخصی سازی آن هم است. از این روز بسیاری از توسعه دهندگان و همچنین شرکت ها توسعه دهنده اپلیکیشن، محصولاتی ارائه میدهند که بتوان هر چه بیشتر و همچنین بهتر، سیستم عامل را شخصی سازی کرد. یکی از این اپ های بسیار محبوب، Zedge نام دارد. Zedge به علت برخورداری از بانک عظیمی از رینگتون، والپیپر، آیکون و همچنین تم توانسته یکی از محبوب ترین اپ های شخصی سازی در فروشگاه گوگل باشد.

با این اپ میتوان بین تم ها و همچنین والپیپر ها و همچنین رینگتون های متنوع و گوناگون و مختلف گشت و همچنین گذار کرد و همچنین بهترین و همچنین مناسب ترین آن هم ها را انتخاب کرد. کار با این اپ هم بسیار ساده است، چرا که رابط کاربری ساده و همچنین زیبایی در آن هم به کار رفته است.

Zedge
Zedge

بسیاری از اپ های دیگر، ممکن است والپیپر هایی ارائه دهند که به نمایشگر یا رزولیشن نمایشگر نمیخورند. در این بین Zedge امکان دانلود والپیپر های فول اچ دی، آیکون های مناسب و همچنین منحصرا برای اندروید و همچنین رینگتون هایی خاص و همچنین زیبا را فراهم میکند.

نقاط ضعف و همچنین نقاط نیرو

نقطه نیرو Zedge در هزاران رینگتون، آیکون و همچنین والپیپر های زیبا و همچنین خیره کننده آن هم است. همه چیز در این برنامه جذاب و جالب و خوب در کتگوری های متنوع و گوناگون و مختلف جای گرفته و همچنین نتایج جستجو در اپ میتواند با مقدار و اندازه های متنوع و گوناگون و مختلف فیلتر می شود. از آنجایی که اپ Zedge به صورت خودکار والپیپر های مناسب اسمارت فونتان را ارائه میدهد، دیگر نیازی نیست که نگران عدم سازگاری تصویر زمینه با گوشی، بعد از دانلود آن هم باشید. با Zedge میتوان به صورت مستقیم والپیپر ها یا رینگتون های دانلود شده را برای گوشی تنظیم کرد، بنابراین دیگر نیازی نیست به منوی تنظیمات گوشی بروید.

محتوای اپلیکیشن Zedge از میلیون ها تصویر زمینه، تصویر زمینه زنده، رینگتون، صدای اعلان و همچنین حتی بازی تشکیل شده است. رینگتون های این اپ از هزاران موزیک و همچنین صدای فیلم های سینمایی گرفته شده و همچنین هر کاربری میتواند رینگتون مورد علاقه خود را در این اپ پیدا کند.

در قبل، رابط کاربری زیبایی خاصی نداشت و همچنین بسیاری از کاربران از موتور جستجوی آن هم شکایت داشتند، ولی اکنون توسعه دهندگان این اپ کاملا محصول خود را دگرگون کرده اند و همچنین آن هم را زیبا، کارآمد و همچنین ساده کرده اند تا هر کاربری بتواند در سریعترین زمان ممکن، به چیزی که میخواهد برسد.

اصلی ترین نقطه نیرو Zedge این است که تعداد بسیار زیادی از تصویر زمینه ها، رینگتون ها و همچنین آیکون های آن هم به صورت رایگان ارائه میشود. البته امکان خرید آیتم های پریمیوم هم وجود دارد که در این صورت امکان شخصی سازی نامحدودی در اختیار کاربر قرار میگیرد.

Zedge
Zedge

قسمت و بخش بندی قوی و همچنین تنوع زیادی محتوای این اپ باعث شده تا کاربر ب سرعت بتواند کتگوری مورد علاقه خود را پیدا کند. یکی از نقطه های مثبت این اپ، وجود پک های آیکون برای شخصی سازی هر چه بیشتر گوشیتان است.

برخی از ویژگی های Zedge

  • طبقه بندی تصویر زمینه ها، رینگتون ها و همچنین عکس ها در دسته های متنوع و گوناگون و مختلف
  • دانلود مجموعه های متنوعی از رینگتون هاشخصی سازی  و همچنین صدای اعلان
  • امکان تنظیم سریع و همچنین آسان تصویر زمینه مستقیما از خود اپ
  • ویجت اختصاصی برای تسریع در دسترسی به والپیپر
  • امکان تغییر خودکار تصویر زمینه اصلی یا قفل صفحه

دانلود

وقتی مدت زیادی از اسمارت فون خود بهره بری و استفاده میکنید، محیط و همچنین رابط کاربری آن هم خسته کننده و همچنین یکنواخت میشود. یکی از راه کار های دوری از یکنواختی، تعویض و همچنین تغییر المان های رابط کاربری است. اپلیکیشن Zedge با میلیون ها تصویر زمینه، رینگتون، صدای اعلان، تصویر زمینه زنده و همچنین حتی بازی، میتواند به راحتی این یکنواختی را از بین ببرد. با دانلود اپلیکیشن Zedge از لینک مستقیم زیر، به جمع ۵۰۰ میلیون کاربر این اپ میپوندید و همچنین دیگر اسمارت فون خسته کننده ای نخواهید داشت.

دانلود مستقیم Zedge

دانلود مستقیم اپلیکیشن Zedge | منبعی کامل برای دانلود والپیپر، رینگتون و همچنین آیکون در تاریخ ۱۹ September 2019 | 2:58 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …