خانه / دانلود بازی اندروید / ۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

|۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید از پویش سافت

بازی های سبک اشیای پنهان به این شکل خواهند بود که صفحه ای شلوغ از یک منظره، اتاق و همچنین… را دیدن می کنید و همچنین باید با دقت اشیایی که خواسته شده را پیدا کنید این بازی ها در سبک های متنوع و گوناگون و مختلف داستانی مثل جنایی، معمایی، ترسناک و همچنین… ساخته می شوند. در ادامه با ۱۲ نمونه برتر بازی های سبک اشیای مخفی اندروید آشنا می شویم.

فهرست بهترین بازی های سبک اشیای پنهان اندروید

۱٫Hidden City: Hidden Object Adventure

محیط بازی Hidden City: Hidden Object Adventure
Hidden City: Hidden Object Adventure

دانلود از گوگل پلی

Hidden City یک بازی خوش آب و همچنین رنگ بوده که در آن هم در مکان های متنوع و گوناگون و مختلف سفر می کنید و همچنین اشیای مخفی را کشف می نمایید. ماجرا این است که دوست تان به یک شهرستان مخفی مه گرفته پا گذاشته است و همچنین بلافاصله بعد از رسیدن به این شهرستان، ناپدید شده است. در جستجوی دوست خود تو هم وارد این شهرستان مرموز می شوید و همچنین اشیا و همچنین سرنخ هایی به کمک دوستان دیگری پیدا می کنید که می توانند در یافتن دوست گمشده تان موثر باشند.

۲٫June’s Journey

محیط بازی June’s Journey
June’s Journey

دانلود از گوگل پلی

داستان June’s Journey در سال شمسی ۱۹۲۰ در آمریکا روایت می می شود. «جون» به همراه اقوام خود به سرتاسر دنیا سفر می کند تا خواهر گمشده خویش را پیدا کند. در این بازی لا به لای پیدا کردن اشیای پنهان ، معماهای مختلفی را نیز باید حل کنید.

۳٫Enigmatis

محیط بازی Enigmatis
Enigmatis

دانلود از گوگل پلی

در بازی Enigmatis ، در یک شهرستان شبح زده از خواب بلند می شوید در حالی که خاطرات تان آسیب دیده یا از بین رفته اند. تو با حل کردن پازل ها و همچنین یافتن اشیای مخفی باید جان خود و همچنین دختر کوچکی که در شهرستان حضور دارد را نجات دهید.

همزمان با پیشروی در طول بازی ذره ذره حافظه از دست رفته خود را باز می یابید تا بهتر بفهمید چگونه به این وضع دچار شده اید.

همین روش بازی کنید: دانلود بازی اشیا مخفی و همچنین ماجرایی Phantasmat: Endless v1.0

۴٫The Secret Society

محیط بازی The Secret Society
The Secret Society

دانلود از گوگل پلی

در بازی The Secret Society با جامعه ای مخفی طرف هستید که اشخاص این جامعه اقتدار و قدرت ویژه ای دارند، به این صورت که می توانند بین جهان جادویی خود و همچنین جهان ما طی الارض کنند.

قصه از آنجا شروع می می شود که عمه تو ناگهان مفقود می می شود، به لطف قدزت های ویژه ای که دارید می توانید اشیا و همچنین سرنخ های گوناگونی را پیدا کنید تا در نهایت عمه گمشده را پیدا کنید.

تعداد مکان های بازی ۷۰ تا و همچنین مینی گیم ها و همچنین پازل هایی که باید حل کنید بالغ بر ۵۰۰۰ تا می شوند. ضمنا این بازی را سازندگان بازی Hidden City ساخته اند.

۵٫CSI: Hidden Crimes

محیط بازی CSI: Hidden Crimes
CSI: Hidden Crimes

دانلود از گوگل پلی

بازی CSI شباهت زیادی به سریالی تلویزیونی به همین نام دارد. تو باید معماهای جنایی را با پیدا کردن اشیای پنهان و همچنین سرنخ های متنوع و گوناگون و مختلف، حل کنید. برای این کار باید سرنخ هایی که پیدا می کنید را آنالیز کنید و همچنین از مظنونین پرونده بازجویی به عمل آورید.

بازی به صورت اپیزودی روایت می می شود و همچنین تو برای حل معماهای جنایی می توانید تیم پلیسی مخصوص به خود را تشکیل دهید. در صورتی که سریال CSI را دوست داشتید احتمالا از بازی موبایلی آن هم هم لذت خواهید برد.

۶٫Alice in the Mirrors of Albion

محیط بازی Alice in the Mirrors of Albion
Alice in the Mirrors of Albion

دانلود از گوگل پلی

بازی Alice in the Mirrors of Albion الهام گرفته از داستان معروف آلیس در سرزمین عجایب می باشد. مطابق خط داستان اصلی آلیس، تو به مکان های مرموز و همچنین جادویی در بازی سفر می کنید. معماهای متنوع و گوناگون و مختلف را حل می کنید و همچنین در نهایت ملکه شرور را شکست می دهید.

۷٫Criminal Case

محیط بازی Criminal Case
Criminal Case

دانلود از گوگل پلی

Criminal Case شباهت زیادی به بازی CSI دارد. در این بازی تو معمای پرونده های کشتن و قتل را بررسی می کنید. به پیدا کردن سرنخ پرداخته و همچنین با تحقیق و همچنین تفحص تلاش می کنید تا قاتل را پیدا کنید.

صدها صحنه جرم و جنایت در بازی Criminal Case با درجات سختی متنوع و گوناگون و مختلف که برخی زود و همچنین برخی دیرتر حل می شوند، وجود دارد و همچنین در پشت پرده کشتن و قتل ها به ارتباط زیرپوستی بعضی کشتن و قتل ها با یکدیگر پی می برید که این به هیجان انگیزتر شدن بازی کمک شایان توجهی می کند. بازی گیم پلی روان و همچنین جذابی دارد و همچنین ساعت های متمادی می تواند تو را سرگرم کند.

همین روش دریافت کنید: معرفی ۹ بازی ترسناک اندروید – ترس را لمس کنید

۸٫Hidden Object Enchanted Castle

محیط بازی Hidden Object Enchanted Castle
Hidden Object Enchanted Castle

دانلود از گوگل پلی

Enchanted Castle دنیای زیبای یک قصر را به تصویر می کشد، این قصر داستانی خاص با اشیایی گوناگون برای یافتن، دارد. همچنین و علاوه بر این در صورتی که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری شد، تو می توانید صحنه آرایی را خودتان انجام دهید. همچنین بیش از ۲۰۰۰ جسم و همچنین راهنما برای پیدا کردن شان در بازی Enchanted Castle دیده می می شود.

۹٫Mystery of the Secret Guardians

محیط بازی Mystery of the Secret Guardians
Mystery of the Secret Guardians

دانلود از گوگل پلی

محافظان دنیای بازی Mystery of the Secret Guardians گمشده اند و همچنین کار تو این است که تمام سرنخ های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری برای حل معمای رازآلود این جهان را پیدا کنید.

بازی شامل ۳۰ مرحله و همچنین صداها شیء پراکنده شده می باشد و همچنین آنچه این بازی را متمایز می سازد این است که برای پیدا کردن اشیای پنهان و همچنین حل معمای بازی ۳ روش متنوع و گوناگون و مختلف وجود دارد.

۱۰٫Home Makeover

محیط بازی Home Makeover
Home Makeover

دانلود از گوگل پلی

Home Makeover با تمام بازی هایی که به تا حال معرفی کردیم متغایر و متفاوت است. اینجا نقش نوه ای را به دست دارید که به ملاقات پدربزرگ اش رفته است. اولین چیزی که در این منزل و خانه توجه تان را جلب می کند این است که بیشتر اسباب و همچنین وسایل منزل و خانه نیازمند تمیز کردن و همچنین چینش مجدد خواهند بود.

پس به کمک پدربزرگ خود همه اجسام مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را پیدا می کنید تا با فروش آنها وسایل جدیدی برای منزل و خانه خریداری کنید و همچنین دکوراسیون منزل را نو کنید. بازی مکانیسم خرید و همچنین فروش خوبی دارد و همچنین راه های مختلفی برای پیدا کردن لوازم و همچنین اشیا در بازی پیش بینی شده است.

۱۱٫Hidden Folks

محیط بازی Hidden Folks
Hidden Folks

دانلود از گوگل پلی

در بازی Hidden Folks بیشترین جزئیات ممکن را نسبت به بقیه بازی ها دیدن می کنیم. محیط این بازی به وسیله هنر مینیاتور و همچنین  کاملا با دست کشیده شده است.

بیش از ۲۵ مرحله با افزون بر ۲۵۰ شیء مخفی، برای پیدا کردن در بازی گنجانده شده است. در صورتی که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنید به خاطر درخشندگی زیاد صفحه سفید بازی چشمان تان آسیب می بیند، نگران نباشید زیرا و به درستی که سازندگان بازی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن اینجا را هم کرده اند و همچنین سه تم متنوع و گوناگون و مختلف برای بازی شامل نرمال، قرمز و همچنین قهوه ای و همچنین حالت شب، وجود دارد.

۱۲٫Quiet Place

محیط بازی Quiet Place
Quiet Place

دانلود از گوگل پلی

بازی Quiet Place بیش از ۲۰۰ شیء مخفی برای یافتن دارد و همچنین حالت های مختلفی در بازی قابل انجام می باشد. امکان زوم کردن و همچنین بهره بری و استفاده از راهنما برای کمک به حل مراحل نیز وجود دارد.

همچنین دیدن کنید: معرفی ۱۴ بازی گریز و فرار از اتاق اندروید : اگه میتونی گریز و فرار کن!

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید در تاریخ ۲۹ August 2019 | 12:20 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

دانلود پنج بازی برتر گوگل پلی در سبک بقا برای اندروید

دانلود پنج بازی برتر گوگل پلی در سبک بقا برای اندروید |دانلود پنج بازی برتر …