خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ۶ برنامه جذاب و جالب و خوب مشابه پینت ویندوز برای اندروید : طرحی نو در اندازید!

۶ برنامه جذاب و جالب و خوب مشابه پینت ویندوز برای اندروید : طرحی نو در اندازید!

۶ برنامه جذاب و جالب و خوب مشابه پینت ویندوز برای اندروید : طرحی نو در اندازید!

|۶ برنامه جذاب و جالب و خوب مشابه پینت ویندوز برای اندروید : طرحی نو در اندازید! از پویش سافت

برنامه جذاب و جالب و خوب Paint ویندوز از سال شمسی ها پیش به تا حال محبوب بسیاری از کاربران کامپیوتر بوده است. دلیل این امر سادگی در بهره بری و استفاده و همچنین سبک بودن آن هم می باشد. خواه برای کشیدن نقاشی کودکان باشد خواه طراحی یک شکل ساده و همچنین ویرایش های ابتدایی روی تصاویر، همگی این برنامه جذاب و جالب و خوب را به انتخاب اول تعداد کثیری از کاربران تبدیل کرده است. با همین دیدگاه در اسمارت فون های امروزی هم گاهی می خواهیم کاری مشابه آنچه گفته شد در گوشی انجام دهیم، از آنجایی که ورژن و نسخه رسمی از Paint برای اندروید وجود ندارد، در ادامه چند برنامه جذاب و جالب و خوب مشابه پینت ویندوز برای اندروید را به تو معرفی می کنیم.

بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های جایگزین پینت ویندوز برای اندروید

۱٫Paintastic

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Paintastic
Paintastic

دانلود از گوگل پلی

Paintastic ، براش های نقاشی با استایل و همچنین شکل های مختلفی برای انتخاب دارد. افکت های اندکی مثل بلور کردن، برجسته سازی خط دور شکل، نئون و همچنین شیشه ای کردن متون و همچنین تصاویر، در برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد. ضمنا امکان تغییر نوع قلم مو، سایز آن هم، میزان ضخامت و همچنین… نیز وجود دارد.

فرمان Undo هم تا ۵ حرکت آخر را می تواند به عقب برگرداند، تعدادی شکل از پیش تعریف شده در برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد تا بتوایند طرح های ساده ای را رسم کنید. سطح رنگ ها قابل تنظیم بوده و همچنین امکان جابه جایی اشیای درون صفحه و همچنین اضافه کردن فیلتر و همچنین افکت به آنها وجود دارد.

همچنین ببینید: ۱۵ اپلیکیشن برتر طراحی ، نقاشی و همچنین ترسیم برای اندروید

۲٫Paint for Android

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Paint for Android
Paint for Android

دانلود از گوگل پلی

Paint for Android شباهت بیشتری به لحاظ ظاهری به پینت اصلی ویندوز دارد ولی باید توجه داشت امکانات آن هم اصلا شبیه به برنامه جذاب و جالب و خوب قبلی که معرفی شد، نیست. شکل های ابتدایی مثل دایره و همچنین مربع قابل ترسیم خواهند بود. قلم مو برای نقاشی و همچنین پاک کن برای پاک کردن کثیف کاری های روی صفحه وجود دارد. امکان رنگ زدن سطح اشکال نیز امکان دیگر این نرم افزار می باشد.

موقع بهره بری و استفاده از Paint for Android مواظب باشید حتما کسب و کار خود را ذخیره کنید زیرا و به درستی که در صورتی که Back بزنید برنامه جذاب و جالب و خوب از تو نمی پرسد می خواهید سیو کنید یا خیر.

۳٫Pocket Paint

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Pocket Paint
Pocket Paint

دانلود از گوگل پلی

Pocket Paint یک برنامه جذاب و جالب و خوب رایگان مشابه پینت ویندوز برای اندروید بوده که کار با آن هم بسیار ساده است، یک صفحه خالی با نوار ابزاری در انتهای صفحه منتظر شماست تا هر چه خلاقیت دارید در آن هم خرج کنید!

امکانات برنامه جذاب و جالب و خوب شامل قلم مو با قابلیت تنظیم ضخامت و همچنین رنگ، پاک کن، خط کش، شیپ های ابتدایی، قابلیت انتخاب رنگ سطح انتخاب شده، تغییر ساز عکس ها، استامپ و همچنین… می باشد.

۴٫SketchBook

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب SketchBook
SketchBook

دانلود از گوگل پلی

با SketchBook امکان کشیدن طراحی های متنوع و گوناگون و مختلف را دارید. برای این کار براش ها و همچنین مداد های گوناگونی قابل انتخاب بوده که می توانید بر اساس نیاز خود آنها را انتخاب نمایید. ضمن اینکه قابلیت چرخاندن، وارونه سازی و همچنین تمام صفحه کردن عکس و همچنین اجزایی که در صفحه قرار می دهید نیز وجود دارد.

همین روش دریافت کنید: نرم افزار Draw Your Game ساخت بازی با نقاشی

۵٫Sketch

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Sketch
Sketch

دانلود از گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب Sketch به غیر از قلم مو ها و همچنین مدادها، المان هایی برای شبکه های اجتماعی نیز دارد به این صورت که کار نقاشی یا طراحی خود را با Sketch می کشید و همچنین از آن هم جا در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارید. همچنین و علاوه بر این آواتار و همچنین استیکرهای متعددی در برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد که در کسب و کار خود می توانید از آنها بهره بری و استفاده کنید.

۶٫MediBang Paint

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب MediBang Paint
MediBang Paint

دانلود از گوگل پلی

یکی از معظلات و مسائل و مشکلات پینت ویندوز این بود که محدود به یک پلت فرم خاص می شد، برنامه جذاب و جالب و خوب MediBang Paint برای همه پلت فرم های موبایلی و همچنین کامپیوتری عرضه شده و همچنین جامعه ای از هنرمندان را پوشش می دهد که آموزش های کاربردی ساخت مانگا و همچنین مواردی از این دست را به دیگران یاد می دهند.

با تمرکز روی طرفداران کتاب های کمیک، MediBang Paint رابط کاربری ساده ای دارد و همچنین ابزارهای مختلفی را در اختیار کاربر می گذارد. تو می توانید میان بر اختصاصی برای ابزارهایی که بیشتر از آنها بهره بری و استفاده می کنید در برنامه جذاب و جالب و خوب تعریف کنید. همچنین و علاوه بر این امکان مدیریت کردن لایه های تصویر را نیز دارید.

همچنین دانلود کنید: اپلیکیشن How to Draw 3D آموزش نقاشی سه بعدی

۶ برنامه جذاب و جالب و خوب مشابه پینت ویندوز برای اندروید : طرحی نو در اندازید! در تاریخ ۲۸ August 2019 | 12:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …