خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ۷ مشکل اینستاگرام که آزاردهنده خواهند بود + راه حل

۷ مشکل اینستاگرام که آزاردهنده خواهند بود + راه حل

۷ مشکل اینستاگرام که آزاردهنده خواهند بود + راه حل

|۷ مشکل اینستاگرام که آزاردهنده خواهند بود + راه حل از پویش سافت

در طول سالیان اخیر، اینستاگرام از یک پلت فرم به اشتراک گذاری عکس، به یک شبکه اجتماعی تمام عیار تبدیل شده است. شبکه ای که کار پیامرسان ها را نیز انجام می دهد، سرویس ها و خدمات تماس ویدیویی دارد و همچنین بسیاری امکانات دیگر که توانسته به جایی برسد که از هر ۸ فرد یا شخص در جهان یک فرد یا شخص حتما اینستاگرام دارد. ولی باید توجه داشت این وسعت کار دلیلی بر بی ایراد بودن نیست بنابراین دیدن انواع مشکل اینستاگرام و همچنین کاربرانش را تحت تاثیر قرار می دهد.

۷ مشکل اینستاگرام که برای هر کسی ناخوشایند است

فهرستی از ۷ مشکل رایج در این شبکه اجتماعی عظیم را در ادامه این آموزش اندرویدزوم معرفی می کنیم و همچنین برای هر کدام جداگانه راه حلی نیز ارائه می دهیم. این معظلات و مسائل و مشکلات، ارسال پست دیگران، قراردادن چند لینک در بیو، دانلود از اینستاگرام و همچنین… را شامل می می شود.

۱٫گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام

قرار دادن چند لینک در بیو اینستاگرام
سایت lnk.bio

اینستاگرام محدودیتی دارد که به کاربر اجازه نمی دهد بیشتر از ۱ لینک در بیوگرافی بالای پیج خود قرار دهد طوری که این لینک قابل کلیک باشد. در صورتی که تعداد بیشتر لینک در بیو بنویسید باز هم تنها و فقط یکی از آنها امکان کلیک شدن دارند.

راه حلی که برای این مشکل به تو معرفی می کنیم بهره بری و استفاده از سایت Lnk.Bio می باشد. این سایت بستری در اختیار تو قرار می دهد که به واسطه آن هم می توانید چند لینک آنجا قرار دهید و همچنین لینک تولید شده از این سایت را داخل بیو صفحه اینستاگرام تان قرار دهید. همچنین و علاوه بر این می توانید برای هر لینک عکسی اختصاصی هم قرار دهید که معرف لینک تو باشد و همچنین این که شکل ظاهری لیست را هم دستخوش تغییر کنید و همچنین بیوگرافی طولانی تری برای خود تایپ نمایید.

۲٫ارسال پست دیگران در پیج اینستاگرام

روش ارسال پست دیگران در اینستاگرام
ارسال پست دیگران

علی رغم فیسبوک و همچنین توئیتر، یک مشکل اینستاگرام این است که امکان به اشتراک گذاری پست دیگران در آن هم وجود ندارد. ولی باید توجه داشت خبر خوب این است که برنامه جذاب و جالب و خوب های شخص ثالثی برای انجام این کار ساخته شده اند.

تنها کاری که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است انجام دهید این است که لینک پست مورد نظر را کپی کرده (برای این کار سه نقطه بالای پست را زده و همچنین و همچنین Copy Link را بزنید) سپس در برنامه جذاب و جالب و خوب مخصوص پست مجدد اینستاگرام آن هم را Paste کنید. این برنامه جذاب و جالب و خوب ها امکان کپی کردن کپشن و همچنین ویدیوها را هم دارند. یکی از بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب ها برای این Repost نام دارد.

۳٫دانلود عکس و همچنین فیلم از اینستاگرام

روش دانلود فیلم و همچنین عکس از اینستاگرام
سایت دانلود از اینستاگرام

برای دانلود عکس و همچنین فیلم از اینستاگرام، حتما باید به سراغ برنامه جذاب و جالب و خوب های جانبی بروید زیرا و به درستی که این امکان هم به روش رسمی در این شبکه اجتماعی وجود ندارد.

برای این کار می توانید از سایت DownloadGram بهره بری و استفاده کنید. به این صورت که مثل مورد قبلی لینک پست را کپی کرده و همچنین در این سایت وارد می کنید به این ترتیب ظرف چند لحظه لینک دانلود مستقیم عکس یا فیلم پست مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

همین روش ببینید: دانلود استوری، ویدیو و همچنین عکس از اینستاگرام

۴٫رفتن به خط بعد در کپشن اینستاگرام

رفتن به خط بعد در کپشن با برنامه جذاب و جالب و خوب Insta-Space
Insta-Space

یکی دیگر از معظلات و مسائل و مشکلات اینستاگرامرها نداشتن امکان رفتن به خط بعد، هنگام نوشتن کپشن زیر پست می باشد. بعضی اشخاص با نقطه و همچنین خط فاصله سعی می کنند این کار را انجام دهند تا بند ها از هم جدا شوند ولی باید توجه داشت به جای این کارها روش بهتری هم هست.

راه حل بهره بری و استفاده از علامت نامرئی خالی است که برای خط بریل ازآن بهره بری و استفاده می می شود و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ای مثل Insta-Space این علامت را درون خود دارد. کافیست متن خود را داخل برنامه جذاب و جالب و خوب تایپ کنید تا Insta-Space به روش خودکار پاراگراف های آن هم را با علامت نامرئی از هم جدا کند.

۵٫آپلود در اینستاگرام از طریق کامپیوتر

روش ارسال پست در اینستاگرام با کامپیوتر
آپلود در اینستاگرام با کامپیوتر

شاید به خاطر صفحه کوچک یا شاید به خاطر این که دسترسی راحت تری به فایل های تان در کامپیوتر دارید ممکن است ترجیح دهید، با کامپیوتر در اینستاگرام آپلود فایل انجام داده و همچنین پست بگذارید.

پیشنهاد ما به تو استقاده از نرم افزار مرورگر اینترنتی Vivaldi می باشد. این نرم افزار مرورگر اینترنتی قابلیتی دارد که می تواند سایت ها را طوری باز کند که انگار با موبایل وارد آنها شده اید به این تریتب مشابه ورژن و نسخه موبایل می توانید آزادانه در اینستاگرام به ارسال پست بپردازید.

در همین زمینه بیاموزید: آموزش عکس گذاشتن در اینستاگرام در کامپیوتر + معرفی نرم افزار

۶٫کاهش مصرف داده و همچنین باتری در بهره بری و استفاده از اینستاگرام

کاهش مصرف انرژی اینستاگرام
کاهش مصرف داده اینستاگرام

درست مثل فیسبوک، اینستاگرام هم جزء پر مصرف ترین برنامه جذاب و جالب و خوب ها از نظر حجم اینترنت می باشد در صورتی که مراقب نباشید حجم ترافیک بسته اینترنت تان در چشم به هم زدنی تمام خواهد شد.

راه حل این مشکل بهره بری و استفاده از ورژن و نسخه سبک (لایت) اینستاگرام می باشد. Instagram Lite از ورژن و نسخه اصلی سبک تر بوده و همچنین اکثر ویژگی های آن هم را دارد و همچنین مشکلی از نظر ارسال پست و همچنین استوری یا دیدن صفحه اکسپلور با آن هم نخواهید داشت.

۷٫ارسال دایرکت اینستاگرام با کامپیوتر

ارسال دایرکت اینستاگرام با کامپیوتر
سایت igdm.me

برای ارسال و همچنین دریافت دایرکت در اینستاگرام مجبورید از ورژن و نسخه موبایل بهره بری و استفاده کنید و همچنین این موضوع که نمی توانید روی کامپیوتر دایرکت برای دیگران بفرستید یک مشکل اینستاگرام دیگر است که برای کاربر خوشایند نیست.

راه حل بهره بری و استفاده از سایت IG:dm می باشد. این سایت رابط کاربری ساده ای دارد جایی که می توانید، پیام های دایرکت پیج اینستاگرام خود را در کامپیوتر ببینید و همچنین به آنها پاسخ دهید. امکان جستجو و همچنین ارسال پیام به سایر کاربران نیز از طریق کادر سرچ IG:dm امکان پذیر است همه این ها به کنار امکان ارسال عکس و همچنین فیلم هم با این برنامه جذاب و جالب و خوب در دایرکت اینستاگرام وجود دارد. تو می توانید پیام ها را از حالت Seen خارج کنید و همچنین ببینید کدام اکانت به تو فالو بک نداده است.

همچنین دریافت کنید: Fake Chat: چت جعلی در دایرکت اینستاگرام

۷ مشکل اینستاگرام که آزاردهنده خواهند بود + راه حل در تاریخ ۲۵ August 2019 | 4:40 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …