خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود ۱۰ برنامه جذاب و جالب و خوب ضبط صدا اندروید : زیر و همچنین بم صدا در دستان تو

دانلود ۱۰ برنامه جذاب و جالب و خوب ضبط صدا اندروید : زیر و همچنین بم صدا در دستان تو

دانلود ۱۰ برنامه جذاب و جالب و خوب ضبط صدا اندروید : زیر و همچنین بم صدا در دستان تو

|دانلود ۱۰ برنامه جذاب و جالب و خوب ضبط صدا اندروید : زیر و همچنین بم صدا در دستان تو از پویش سافت

برنامه جذاب و جالب و خوب ضبط صدا اندروید به روش پیش فرض روی گوشی های این سیستم عامل نصب می باشد. ولی باید توجه داشت این برنامه جذاب و جالب و خوب امکانات چندانی ندارد. بین برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگری که برای این کار وجود دارند بعضی مکالمات را تنها و فقط ضبط می کنند و همچنین بعضی دیگر امکاناتی اساسی را فراموش کرده اند. ولی باید توجه داشت در این مقاله اندرویدزوم تو را با بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های ضبط کننده صدا در اندروید آشنا می کنیم که معظلات و مسائل و مشکلات مذکور را ندارند.

لیست بهترین نرم افزارهای ضبط صدا اندروید

۱٫ Easy Voice Recorder

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Easy Voice Recorder
Easy Voice Recorder
دانلود از گوگل پلی
با برنامه جذاب و جالب و خوب Easy Voice Recorder می توانید صدای پس زمینه محیط را ضبط کنید برای این کار لزومی ندارد صفحه گوشی روشن باشد تا باتری زیادی مصرف می شود. گفتنی است فرمت های MP3 ، WAV ، AMR ، PCM و همچنین… توسط این برنامه جذاب و جالب و خوب پشتیبانی می شوند.

۲٫Voice Recorder

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Voice Recorder
Voice Recorder

دانلود از گوگل پلی

Voice Recorder صدا را با فرمت MP3 و همچنین با کیفیتی بالا، ذخیره می کند. ابزاری در برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد که می توانید میزان حساسیت رکوردر را تغییر دهید همچنین و علاوه بر این امکان برش زدن، تک تکه کردن و همچنین چسباندن فایل صوتی ضبط شده هم وجود دارد.

۳٫Parrot Voice Recorder

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Parrot Voice Recorder
Parrot Voice Recorder

دانلود از گوگل پلی

Parrot Voice Recorder رابط کاربری زیبایی دارد و همچنین می تواند از اسپیکر، میکروفون و همچنین میکروفون بلوتوث، برای ضبط صدا بهره بری و استفاده نماید. ضمن این که این برنامه جذاب و جالب و خوب از Android wear هم پشتیبانی می کند. قابلیت حذف اکو و همچنین نویز صدا از پس زمینه فایل ضبط شده، تقویت حجم صدا، تقویت باس صدا، طنین صدا و همچنین… نیز در نرم افزار وجود دارد.

همچنین دانلود کنید: HD audio recorder ضبط صدای باکیفیت با گوشی

۴٫Rewind: Reverse Voice Recorder

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Rewind: Reverse Voice Recorder
Rewind: Reverse Voice Recorder

دانلود از گوگل پلی

Rewind: Reverse Voice Recorder در پس زمینه گوشی اجرا شده و همچنین هر صدایی در پیرامون تو به گوش برسد را ضبط می کند. امکان جذاب و جالب برنامه جذاب و جالب و خوب ضبط کردن با تکان دادن گوشی، گسچرها و همچنین… می باشد که آن هم را از سایر نرم افزارهای این فهرست متمایز می سازد.

۵٫Voice Memos

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Voice Memos
Voice Memos

دانلود از گوگل پلی

Voice Memos برای دانش آموزانی که می خواهند صدای استاد را ضبط کنند یا کسانی که متن سخنرانی ای برای شان مهم است، مفید می باشد. امکان اضافه کردن تگ یا برچسب موقع ضبط وجود دارد. این برچسب با یک رنگ مشخص، فایلی که ضبط می می شود را متمایز می کند تا بعدا پیدا کردن آن هم راحت تر انجام می شود.

۶٫Samsung Voice Recorder

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Samsung Voice Recorder
Samsung Voice Recorder

دانلود از گوگل پلی

با برنامه جذاب و جالب و خوب Samsung Voice Recorder هم می توانید ضبط صدا اندروید انجام دهید هم می توانید به ویرایش فایل ضبط شده بپردازید. از دیگر امکانات برنامه جذاب و جالب و خوب می قدرت به رد تماس ها، موقع ضبط صدا و همچنین بوکمارک کردن موارد و نکات مهم، اشاره کرد.

همینطور ببینید: دانلود ۶ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر تغییر صدا اندروید

۷٫Smart Recorder – High-quality voice recorder

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Smart Recorder – High-quality voice recorder
Smart Recorder – High-quality voice recorder

دانلود از گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب Smart Recorder – High-quality voice recorder قابلیت ضبط صدا برای مواردی که مدت فایلی که می خواید ضبط کنید طولانی می باشد، را دارد. این برنامه جذاب و جالب و خوب امکان آنالیز لحظه ای بسامد و همچنین طول موج صدا را نیز دارد.

۸٫Hi-Q MP3 Voice Recorder

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Hi-Q MP3 Voice Recorder
Hi-Q MP3 Voice Recorder

دانلود از گوگل پلی

با برنامه جذاب و جالب و خوب Hi-Q MP3 Voice Recorder می توانید تعیین کنید که کیفیت صدای ضبط شده چقدر باشد و همچنین در نهایت این امکان را هم دارید که فایل خروجی برنامه جذاب و جالب و خوب را مستقیما در فضاهای ابری مثل دراپ باکس و همچنین گوگل درایو آپلود کنید.

۹٫Call Recorder – Automatic Call Recorder

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Call Recorder - Automatic Call Recorder
Call Recorder – Automatic Call Recorder

دانلود از گوگل پلی

Call Recorder – Automatic Call Recorder می تواند صداهای طبیعی را هم ضبط کند. فرمت های قابل انتخاب برنامه جذاب و جالب و خوب AMR ، WAV ، AAC ، MP3 و همچنین… خواهند بود. ضمن اینکه طراحی برنامه جذاب و جالب و خوب به گونه ای است که مصرف باتری و همچنین میزان درگیر کردن رم در آن هم حداقل می باشد.

۱۰٫Automatic Call Recorder

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Automatic Call Recorder
Automatic Call Recorder

دانلود از گوگل پلی

با Automatic Call Recorder به جز ضبط صدا می توانید فایل های ضبط شده خود را ویرایش یا حذف کرده، یا این که از آنها ورژن و نسخه پشتیبان تهیه کنید. قابلیت به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی نیز در برنامه جذاب و جالب و خوب تعریف شده است. امکان ضبط تماس قابلیت دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب Automatic Call Recorder می باشد.

همین روش ببینید: ۶ اپلیکیشن برتر اندرویدی برای ضبط مکالمات تلفنی

دانلود ۱۰ برنامه جذاب و جالب و خوب ضبط صدا اندروید : زیر و همچنین بم صدا در دستان تو در تاریخ ۲۴ August 2019 | 7:45 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …