خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ۳ روش زمان بندی پیامک و اس ام اس اندروید : پیامک های وقت شناس

۳ روش زمان بندی پیامک و اس ام اس اندروید : پیامک های وقت شناس

۳ روش زمان بندی پیامک و اس ام اس اندروید : پیامک های وقت شناس

|۳ روش زمان بندی پیامک و اس ام اس اندروید : پیامک های وقت شناس از پویش سافت

این که بخواهیم زمان بندی پیامک و اس ام اس در اندروید انجام دهیم امری است که شاید برای هر کدام از ما مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می شود، ممکن است برای تو هم پیش آمده باشد که فراموش کرده باشید پیامکی را ارسال کنید و همچنین بعدا به همین خاطر دچار مشکل شده باشید. شاید زودتر از زمانی که باید پیامک و اس ام اس را ارسال کنید یادتان بیفتد که پیام مهمی را باید بفرستید پس این کار را به خاطر می سپارید در آخر هم یادتان می رود باید پیامک می زدید. شاید هم بخواهید به روش خودکار پیامک تبریک تولد به دوستان خود بفرستید تا آنها از اینکه انقدر به فکرشان هستید ذوق زده شوند!

زمان بندی پیامک و اس ام اس و همچنین ارسال پیامک زماندار در اندروید

راه حل، زمان بندی پیامک و اس ام اس در اندروید می باشد برای این کار برنامه جذاب و جالب و خوب هایی وجود دارد که در تاریخ و همچنین ساعت مشخصی که خودتان تعیین می کنید، پیامک ها را ارسال می کنند و همچنین دیگر نگران فراموش کردن ارسال SMS نخواهید بود. به همین خاطر ۳ برنامه جذاب و جالب و خوب را برای ارسال پیامک زماندار در ادامه این مقاله اندرویدزوم به تو معرفی می کنیم.

۱٫Do It Later

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب زمان بندی پیامک و اس ام اس Do It Later
Do It Later
دانلود از گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب Do It Later قابلیت زمان بندی پیامک و اس ام اس ، ایمیل و همچنین حتی توئیتر را دارد. در زمان تنظیم یک یادآور با این برنامه جذاب و جالب و خوب تنظیمات مختلفی وجود دارد و همچنین آنجا متن پیام خود را وارد کرده و همچنین مشخص می کنید که چه زمانی این پیام باید ارسال می شود.

برای راحتی بهره بری و استفاده، بازه های زمانی مثل نیم ساعت بعد یا فردا از پیش تعریف شده و همچنین قابل انتخاب خواهند بود، از گزینه Custom هم برای تعیین دقیق زمان و همچنین تاریخ ارسال پیام می توانید بهره بری و استفاده کنید. این زمان به جای یک ساعت ثابت می تواند یک محدوده زمانی مشخص باشد، مثلا تعیین می کنید که نرم افزار Do It Later به شکل تصادفی در بازه زمانی ۱ تا ۲ بعد از ظهر، پیامک را بفرستد.

در صورتی که بخواهید می توانید به شکل تکرارشونده، یادآور تنظیم کنید یا اینکه در برنامه جذاب و جالب و خوب مشخص کنید که حتما قبل از ارسال پیام در ساعت مشخص اول از تو تایید ارسال بگیرد. کسانی که گوشی دو سیمکارته دارند هم نگران نباشند زیرا و به درستی که امکان انتخاب سیمکارت برای ارسال پیامک هم از قبل در برنامه جذاب و جالب و خوب، وجود دارد.

از بالا سمت راست صفحه، وارد منو شوید و همچنین به Settings بروید، از آنجا به امکانات گسترده برنامه جذاب و جالب و خوب دسترسی دارید، از این قسمت می توانید معین کنید که مثلا برنامه جذاب و جالب و خوب تنها و فقط صبح ها و همچنین عصر ها کار انجام دهد، تنظیمات هشدار را تغییر دهید، درخواست نقل از تحویل پیام بدهید(دلیوری) و همچنین…

همچنین بخوانید: آموزش ارسال پیامک SMS با کامپیوتر

۲٫Pulse SMS

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب زمان بندی پیامک و اس ام اس Pulse SMS
Pulse SMS

دانلود از گوگل پلی

Pulse SMS امکانات فراوانی دارد بهره بری و استفاده از آن هم راحت بوده و همچنین به همین خاطر بی هیچ شکی بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب ارسال پیامک زماندار در اندروید می باشد.

برای زمان بندی پیامک و اس ام اس در برنامه جذاب و جالب و خوب Pulse SMS کافیست به منوی سمت چپ برنامه جذاب و جالب و خوب بروید، روی حباب + شکل، در انتهای صفحه کلیک کنید، یک یا چند مخاطب برای دریافت پیامک را تعیین کنید و همچنین در نهایت تاریخ و همچنین ساعت ارسال را معین نمایید. یا این که در یک مکالمه باز، منو را باز کنید زمان بندی پیامک را از آن هم جا انتخاب کنید.

سرانجام متن پیام خود را تایپ کنید در صورتی که خواستید قابلیت تکرار را برای آن هم فعال کنید (این کارها در پنل آخر انجام می می شود). اینجا امکان اضافه کردن عکس هم وجود دارد. بعد پیام را ذخیره کنید.

برنامه جذاب و جالب و خوب Pulse SMS همه پیام های در صف ارسال زمان بندی شده را در صفحه Scheduled Messages فهرست می کند تا از آنجا از صحیح بودن پیام ها و همچنین جزئیات شان مطمئن شوید.

این برنامه جذاب و جالب و خوب رابط کاربری شفافی دارد. قابلیت قفل کردن مکالمات خصوصی، شخصی سازی هر مکالمه و همچنین… نیز در برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد. در صورتی که برنامه جذاب و جالب و خوب subscribe را کنید می توانید حتی از طریق کامپیوتر یا دیگر دستگاه ها نیز به ارسال پیام بپردازید.

۳٫IFTTT

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب زمان بندی پیامک و اس ام اس IFTTT
IFTTT

دانلود از گوگل پلی

IFTTT زمان بندی پیام های کوتاه را به خوبی انجام می دهد. این برنامه جذاب و جالب و خوب وابسته به برنامه جذاب و جالب و خوب Google Calendar بوده و همچنین وقتی یک رویداد خاص در تقویم گوگل تو فرا برسد به شماره ای که تو تعیین کرده اید پیامک ارسال می کند این مورد به ویژه برای تبریک تولد خودکار بسیار کاربردی می باشد!

برای این کار، ابتدا تقویمی که قرار است توسط برنامه جذاب و جالب و خوب IFTTT رصد می شود را مشخص می کنید و همچنین با علامت # کلید واژه ای را به آن هم اختصاص می دهید.

کار با برنامه جذاب و جالب و خوب IFTTT
IFTTT

در قسمت بعدی تعیین می کند چه مدت قبل از رسیدن به آن هم رویداد، پیامک باید ارسال می شود، در انتها هم باید شماره مقصد و همچنین متن پیام را وارد کنید. برای اینکه مجبور نباشید هر بار شماره مقصد را دستی وارد کنید می توانید از گزینه Add ingredient بهره بری و استفاده کنید تا از رویداد ضمیمه شده به Google Calendar شماره دریافت می شود.

آموزش درست کردن رویدادد ر Google Calendar

  • شماره گیرنده را در قسمت Location در گوگل کلندر وارد کنید همین کار را در Phone number در برنامه جذاب و جالب و خوب IFTTT انجام دهید.
  • در قسمت Description گوگل کلندر متن پیامک را تایپ کنید در قسمت و بخش Description برنامه جذاب و جالب و خوب IFTTT نیز همین کار را بکنید.
  • در نهایت فیلد عنوان در گوگل کلندر را با # نامگذاری کنید و همچنین آن هم عبارت را در برنامه جذاب و جالب و خوب IFTTT بهره بری و استفاده نمایید.
تنظیم رویداد در گوگل کلندر برای بهره بری و استفاده در IFTTT
IFTTT

همین روش بخوانید: آموزش اختصاصی ایجاد پیامک تقلبی + ویدیو آموزشی

تاثیر بهینه سازی مصرف باتری اندروید بر پیام های زمان بندی شده

وقتی که دارید از یکی از این برنامه جذاب و جالب و خوب های زمان بندی پیامک، بهره بری و استفاده می کنید باید آگاه باشید که سیستم عامل اندروید، قابلیتی دارد که مصرف باتری را بهینه سازی می کند.

در ورژن های جدید اندروید، برنامه جذاب و جالب و خوب ها به روش خودکار در صورتی که مدتی از آنها بهره بری و استفاده نکنید به حالت sleep می روند. این یعنی در پس زمینه گوشی به درستی کار نخواهند کرد، همین امر، به یک معضل برای برنامه جذاب و جالب و خوب های زمان بندی پیامک و اس ام اس تبدیل می می شود تا نتوانند در زمان مشخص پیام ها را ارسال کنند.

به همین خاطر به تو توصیه می کنیم که برنامه جذاب و جالب و خوب های زمان بندی پیام کوتاه خود را در تنظیمات گوشی از این قاعده بهینه سازی باتری، مستثنی کنید. این کار تاثیر اندکی بر مصرف باتری خواهد گذاشت ولی باید توجه داشت در عوض خیال تان راحت است که برنامه جذاب و جالب و خوب های زمان بندی از کار نمی افتند.

برای این کار، برای هر برنامه جذاب و جالب و خوب به مسیر Settings > Apps & notifications > See all X apps بروید و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ای که قرار است مستثنی می شود را انتخاب کنید به قسمت و بخش Advanced در تنظیمات آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب رفته و همچنین Battery را انتخاب کنید.

بهینه سازی باتری اندروید و همچنین روش غیر فعال کردن آن هم
بهینه سازی باتری

سپس Battery optimization را بزنید تا لیست جدیدی نمایش داده می شود، از بالای صفحه Not optimized را بزنید و همچنین آن هم را به All apps تغییر دهید. حالا برنامه جذاب و جالب و خوب مربوطه را انتخاب کرده و همچنین Don’t optimize را بزنید در پنجره ای که باز می می شود Done را بزنید تا تغییرات ذخیره شوند.

غیر فعال کردن بهینه ساز باتری اندروید
بهینه سازی باتری

در همین زمینه بخوانید: روش مخفی کردن پیامک در اندروید – لطفا SMS های من را نخوانید!

۳ روش زمان بندی پیامک و اس ام اس اندروید : پیامک های وقت شناس در تاریخ ۲۱ August 2019 | 4:15 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …