خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر برای ضبط ویدیو به صورت مخفیانه اندروید

دانلود ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر برای ضبط ویدیو به صورت مخفیانه اندروید

دانلود ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر برای ضبط ویدیو به صورت مخفیانه اندروید

|دانلود ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر برای ضبط ویدیو به صورت مخفیانه اندروید از پویش سافت

احتمالاً در شرایطی قرار گرفته اید که بخواهید ویدیویی را ضبط کنید ولی نخواهید شخصی از این موضوع باخبر می شود. البته گاهی این اقدام میتواند به عنوان نقض حریم خصوصی اشخاص تلقی می شود ولی به هر حال ممکن است شرایطی پیش آید که این کار بهترین راه حل باشد! در ادامه پنج اپلیکیشن جذاب و جالب را معرفی خواهیم کرد که به صورت مخفیانه به ضبط ویدیو میپردازند. ابتدا طرز کار دو اپلیکیشن او را توضیح خواهیم داد ولی در ادامه اپ هایی را معرفی میکنیم که هر یک با یک ویژگی خاص میتوانند دستگاه تو را به یک گجت جاسوسی جذاب و جالب تبدیل کنند!

Secret Video Recorder

اپلیکیشن Secret Video Recorder در پس زمینه عمل ضبط ویدیو را انجام میدهد، بنابراین تو میتوانید به کار عادی خود ادامه دهید و همچنین هیچکس هم متوجه نشود که تو در حال ضبط ویدیو هستید. در ورژن و نسخه رایگان این اپ، میتوانید تعداد نامحدودی ویدیو ضبط کنید و همچنین اینکار هم هیچ محدودیت زمانی ای نخواهد داشت. Secret Video Recorder یک دوربین جاسوسی برای ضبط ویدیو های حرفه ایست و همچنین بهترین اپلیکیشنی است که میتوانید در سیستم عامل اندروید پیدا کنید. در ادامه نحوه کار با این اپ را آموزش خواهیم داد.

قدم اول: اول از همه، باید این اپلیکیشن جذاب و جالب را از لینک مستقیم زیر دانلود کرده و همچنین آن هم را نصب کنید.

دانلود مستقیم Secret Video Recorder

صفحه اصلی اپلیکیشن
صفحه اصلی اپلیکیشن

قدم دوم: بعد از دانلود و همچنین نصب اپ، آن هم را باز کنید تا با صفحه اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب روبرو شوید.

قسمت و بخش ضبط زمانبندی شده
قسمت و بخش ضبط زمانبندی شده

قدم سوم: حالا باید ضبط ویدیو را زمانبندی کنید، با اینکار میتوانید زمان دقیق شروع ضبط ویدیو را تعیین کنید تا برنامه جذاب و جالب و خوب بدون نیاز به کاربر به روش خودکار شروع به ضبط ویدیو کند.

رمزگذاری اپلیکیشن
رمزگذاری اپلیکیشن

قدم چهارم: حالا میتوانید برای اپ رمزی تعیین کنید، تا کسی نتواند آن هم را باز کند و همچنین زمانبندی تو را تغییر دهد.

این نحوه کار با اپلیکیشن اول بود، اپلیکیشنی که از نظر امنیتی یک سر و همچنین گردن از اپ های دیگر این لیست بالاتر است.

Background Video Recorder

Background Video Recorder یک اپ دوربین است که کمک میکند تا در پس زمینه ویدیو ضبط کنید و همچنین همچنین امکان فعال سازی یا غیر فعال کردن صدای شاتر و همچنین پیش نمایش دوربین را نیز به تو میدهد. شامل ویژگی های کارآمد این اپ ضبط ویدیو حتی با خاموش کردن صفحه، ضبط ویدیو در زمان معین، بهره بری و استفاده آسان و همچنین فعالسازی با یک کلید و همچنین پشتیبانی از چند زبان خواهند بود. در ادامه نحوه کار با این اپ را آموزش خواهیم داد.

Background Video Recorder
Background Video Recorder

قدم اول: اول از همه اپلیکیشن Quick Video Recorder را از لینک مستقیم زیر دانلود کرده و همچنین در اسمارت فون خود نصب کنید.

دانلود مستقیم Quick Video Recorder

قدم دوم: بعد از نصب برنامه جذاب و جالب و خوب، آن هم را باز کنید و همچنین سپس شرایط و همچنین قوانین برنامه جذاب و جالب و خوب را قبول کنید. برای اینکار به سادگی روی دکمه “Accept” کلیک کنید.

قبول شرایط و همچنین ضوابط اپلیکیشن
قبول شرایط و همچنین ضوابط اپلیکیشن

قدم سوم: حالا باید به قسمت و بخش تنظیمات بروید و همچنین موارد آن هم را طوری تغییر دهید تا اپ کاری که تو میخواهید را انجام دهد.

قسمت و بخش تنظیمات
قسمت و بخش تنظیمات

قدم چهارم: حالا به قسمت و بخش “Costume notification” بروید. در این قسمت و بخش میتوانید همه تنظیمات مورد نیاز مثل Notification Bar Title، Bar content و همچنین یا Notification preview را تغییر دهید.

تغییر تنظیمات ضبط ویدیو
تغییر تنظیمات ضبط ویدیو

قدم پنجم: حالا به صفحه اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب بازگردید و همچنین دکمه ضبط رو لمس کنید. حالا باید به برنامه جذاب و جالب و خوب اجازه دهید تا صدا را هم در کنار ویدیو ضبط کند.

اجازه به دستگاه برای ضبط مخفیانه ویدیو
اجازه به دستگاه برای ضبط مخفیانه ویدیو

کار تمام است! حالا دیگر ویدیو ها در پس زمینه ضبط میشوند. این اپ آپشن های شخصی سازی بسیار زیادی در اختیارتان میگذارد که با آن هم میتوانید کاری کنید تا کوچکترین ردی از ضبط ویدیو در دستگاه اندرویدیتان پیدا نباشد.

iRocorder

iRocorder
iRocorder

یکی دیگر از محبوب ترین اپ هایی که کاربران را قادر میسازد تا در پس زمینه و همچنین به صورت مخفیانه به ضبط ویدیو بپردازد، iRecorder نام دارد. یکی از ویژگی های جذاب و جالب این برنامه جذاب و جالب و خوب این است که این اپ حتی با قفل شدن گوشی هم میتواند به ضبط ویدیو ادامه دهد. از دیگر ویژگی های این اپ کارآمد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ضبط ویدیو با دوربین جلو و همچنین عقب
 • پشتیبانی از چندین زبان زنده دنیا
 • امکان ویرایش ویدیو های ضبط شده
 • امکان تغییر آیکون اپلیکیشن
 • فعال سازی یا غیرفعال سازی پیش نمایش ویدیو
 • خاموش یا روشن کردن صدای شاتر
 • پشتیبانی از تراز سفیدی خودکار با چندین آپشن پیشرفته دیگر
 • بک آپ در سرویس گوگل درایو
 • طراحی زیبا و همچنین دلنواز
 • امکان تغییر رزولیشن ویدیو

این اپلیکیشن ۴ مگابایتی تا کنون بیش از ۵۰۰ هزار بار از گوگل پلی دانلود شده و همچنین انتظار میرود با امکانات فراوانی که دارد، به تعداد دانلود بسیار بیشتری هم برسد. برای دانلود مستقیم این اپ میتوانید از لینک زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود مستقیم iRecorder

Hidden Screen Recorder

Hidden Screen Recorder
Hidden Screen Recorder

همانطور که از نام این اپ پیداست، Hidden Screen Recorder هم یکی دیگر از اپ های ضبط ویدیو در پس زمینه است که در حال حاضر برای کاربران اندرویدی سراسر جهان منتشر شده است. یکی از ویژگی های جذاب و جالب این اپ این است که میتواند بدون روت گوشی، در پس زمینه به ضبط ویدیو بپردازد. در کنار آن هم، Hidden Screen Recorder امکان تعامل با کاربر با یک لمس را فراهم کرده تا کاربر در سریعترین زمان ممکن ضبط ویدیو را شروع یا متوقف کند.

ویژگی های Hidden Screen Recorder:

 • رابط کاربری زیبا و همچنین چشم نواز
 • ضبط ویدیو بدون صدا
 • ضبط ویدیو در رزولیشن تمام صفحه
 • امکان شخصی سازی تنظیمات
 • هشدار هنگام کم بودن حافظه
 • ضبط ویدیو بدون محدودیت زمانی

اپلیکیشن Hidden Screen Recorder میتواند یک اپ کارآمد در مواقع نیاز به ضبط ویدیو بدون صدا و همچنین رد باشد. این اپ به تا حال بیش از ۵۰۰ هزار بار دانلود شده و همچنین ۴ مگابایت حجم دارد. برای دانلود جدیدترین ورژن و نسخه از این اپ کارآمد میتوانید از لینک مستقیم زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود مستقیم Hidden Screen Recorder

Surveillance & Monitoring _ TrackView

Surveillance & Monitoring _ TrackView
Surveillance & Monitoring _ TrackView

شیوه کار این اپلیکیشن کمی با بقیه فرق دارد. در صورتی که به دنبال یک اپ اندرویدی هستید که بتواند اسمارت فون تو را به یک دوربین IP متصل با مکان یاب GPS تبدیل کند، توصیه میکنیم حتما Surveillance & Monitoring _ TrackView را امتحان کنید. این اپ ویژگی های کارآمد زیادی برای کنترل فرزندان و همچنین امنیت منزل و خانه دارد. این اپ شامل ویژگی هایی مثل امکان یافتن مکان اشخاص خانواده، دوربین IP، ویژگی های تشخیص موقعیت، امکان ضبط ویدیو و همچنین صدا به صورت خودکار با کنترل از راه دور و همچنین … میشود.

این اپ هم قادر به ضبط ویدیو به صورت مخفیانه و همچنین در پس زمینه گوشی است. TrackView تا کنون بیش از ۳ میلیون بار دانلود شده و همچنین توانسته امتیاز ۴٫۱ را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. برای دانلود این اپ بسیار کارآمد میتوانید از لینک مستقیم زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود مستقیم Surveillance & Monitoring _ TrackView

همانطور که در ابتدای مقاله هم گفتیم، گاهی ضبط ویدیو میتواند به معنای نقض حریم شخصی اشخاص تلقی می شود ولی گاهی هم بسیار مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری و همچنین حیاتی است. در این مقاله سعی داشتیم ۵ اپ برتر برای ضبط ویدیو به صورت مخفیانه را معرفی کنیم. این پنج اپ در عین سادگی، قابلیت های زیادی دارند که گاهی بسیار کارآمد خواهند بود. در صورتی که تو هم برنامه جذاب و جالب و خوب ای سراغ دارید که میتواند گزینه خوبی برای ضبط ویدیو مخفیانه باشد، میتوانید در قسمت و بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دانلود ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر برای ضبط ویدیو به صورت مخفیانه اندروید در تاریخ ۲۱ August 2019 | 6:33 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …