خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود پنج بازی برتر گوگل پلی در سبک بقا برای اندروید

دانلود پنج بازی برتر گوگل پلی در سبک بقا برای اندروید

دانلود پنج بازی برتر گوگل پلی در سبک بقا برای اندروید

|دانلود پنج بازی برتر گوگل پلی در سبک بقا برای اندروید از پویش سافت

در بین بازی هایی که برای اسمارت فون ها ساخته میشود، هیچ کدام به مقدار و اندازه یک بازی سبک بقای خوب نمیتواند سطح آدرنالین خون را بالا ببرد. هجوم آدرنالین، بهره بری و استفاده از المان سوپرایز و همچنین تلاش کاربر یکی از فاکتور هایی است که باعث شده سبک بازی های بقا یکی از بهترین ژانر های بازی ها باشد. در این مقاله، نیت و اراده داریم پنج بازی برتر سبک بقا در پلتفرم اندروید که میتوان گوگل استور پیدا کرد را معرفی کنیم. بازی هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد توانسته اند با گیم پلی دوست داشتنی و جذاب و همچنین گرافیک خوب، شناخته شدن و شهرت زیادی در این ژانر به دست بیاورند.

  1. Last Day on Earth: Survival
Last Day on Earth: Survival
Last Day on Earth: Survival

این عنوان یک بازی تفنگی سبک بقای اکشن است که در زمان بعد از آخرالزمان رخ میدهد. با اینکه پلات بازی چندان خارق العاده نیست ولی تضمین میکنیم که جذابیت این بازی به خاطر خط داستانی آن هم نیست، بلکه به سرعت جذب المان های بقای آن هم خواهید شد.

در این بازی باید استحکامات دفاعی بسازید، اسلحه جمع کنید و همچنین از خودتان در برابر ارتشی از زامبی ها دفاع کنید.

ساخت کاراکتر در Last Day on Earth: Survival
ساخت کاراکتر در Last Day on Earth: Survival

سیستم عمیق ساخت و همچنین ساز در کنار المان های شکار و همچنین تلاش برای بقا ساعت ها سرگرمی و همچنین بازی مهیج را تضمین میکند.

البته امکانات شخصی سازی بسیار عمیق تر از این حرف هاست. برای شروع بازی میتوانید کاراکتر خود را خلق کنید ولی در ادامه میتوانید تجهیزات متنوع و گوناگون و مختلف هم به آن هم اضافه کنید.

محیط بازی
محیط بازی
ساخت منزل و خانه Last Day on Earth: Survival
ساخت منزل و خانه Last Day on Earth: Survival

داستان این بازی به این صورت است که در سال شمسی ۲۰۲۷ دنیا با یک ویروس مرموز به پایان میرسد و همچنین تقریباً همه انسان های زمین کشته میشوند، ولی داستان به اینجا ختم نمیشود و همچنین همه این مردگان به یک ارتش زامبی ها تبدیل میشوند.

این بازی حدود ۱۰۰ مگابایت حجم دارد ولی دیتای جداگانه آن هم هم ۱۵۰ مگابایت میباشد، Last Day on Earth: Survival بیش از ۵۰ میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده و همچنین توانسته ۴٫۵ ستاره دریافت کند. برای دانلود دیتا و همچنین فایل نصبی این بازی مهیج میتوانید از لینک مستقیم زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود فایل نصبی Last Day on Earth: Survival

دانلود مستقیم دیتای Last Day on Earth: Survival

  1. Survival Simulator
Survival Simulator
Survival Simulator

عنوان این بازی کاملاً این بازی را معرفی میکند. در این بازی اول شخص سبک بقا، میتوانید محدودیت های خود را تست کنید! برای بقا در این بازی، کاربر باید غذا پیدا کند، از خود در برابر حیوانات وحشی دفاع کند و همچنین منزل و خانه ای برای خوابیدن در آن هم بسازد.

محیط بازی در Survival Simulator
محیط بازی در Survival Simulator

گرافیک این بازی بسیار عالی است و همچنین قابلیت هایی مثل ساخت و همچنین ساز، چرخش روز و همچنین شب و همچنین تغییر منابع باعث شده تا Survival Simulator بسیار دوست داشتنی و جذاب باشد. بازی Survival Simulator هم اکنون در گوگل پلی بیش از دو میلیون بار دانلود شده و همچنین توانسته امتیاز ۴٫۱ را کسب کند. شامل ویژگی های این بازی میتوان به گرافیک واقع گرایانه، امکان شکار حیوانات متنوع و گوناگون و مختلف، استخراج منابع شامل چوب و همچنین سنگ، تعامل با اشیا از قبیل آتش، کیسه خواب و همچنین …، بهره بری و استفاده از انواع سلاح ها و همچنین ابزار های متنوع و گوناگون و مختلف، تغییرات آب و همچنین هوایی و همچنین … اشاره کرد. برای دانلود مستقیم فایل نصبی مود بازی Survival Simulator میتوانید از لینک زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود مستقیم Survival Simulator

  1. Westland Survival _ Be a Survivor in the Wild West
Westland Survival _ Be a Survivor in the Wild West
Westland Survival _ Be a Survivor in the Wild West

با گذشت سال شمسی ها، بازی های اندرویدی پیشرفت های زیادی کرده اند و همچنین بازی Westland هم اثباتی بر این ادعاست. گرافیک این بازی بسیار زیباست و همچنین ویژگی هایی مثل کوهنوردی، تمرین دادن حیوانات، ساخت و همچنین ساز، بهره بری و استفاده از منابع و همچنین داد و همچنین ستد شامل المان های گیم پلی آن هم است.

Westland Survival _ Be a Survivor in the Wild West
Westland Survival _ Be a Survivor in the Wild West

این عنوان یک بازی MMORPG است، یعنی بعد از پیشروی در بازی میتوانید سایر کاربران را هم دعوت به مبارزه کنید. البته میتوانید سبک بازی تک نفره را هم انتخاب کنید و همچنین با کامپیوتر رقابت کنید.

بهره بری و استفاده از منابع در بازی
بهره بری و استفاده از منابع در بازی

بازی Westland Survival با الهام از بازی بقا معروف Last Day on Earth: Survival طراحی و همچنین ساخته شده است و همچنین توانسته در مدت زمان کم بیش از یک میلیون کاربران اندرویدی سراسر جهان را به خود جذب کند. برای دانلود جدیدترین ورژن و نسخه از این بازی مهیج و همچنین جذاب و جالب میتوانید از لینک مستقیم زیر بهره بری و استفاده کنید. حجم فایل نصبی این بازی ۸۶ مگابایت است و همچنین دیتای آن هم هم ۱۳۵ مگابایت میباشد. برای بهره بری و استفاده از ابتدا فایل apk را دانلود و همچنین نصب کنید و همچنین فایل دیتا را هم بعد از دانلود از حالت فشرده خارج کنید. سپس پوشه com.heliogames.westland را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید. حالا میتوانید بازی را اجرا کنید.

دانلود مستقیم Westland Survival

دانلود مستقیم دیتای Westland Survival

  1. Survive
Survive
Survive

در صورتی که کیفیت گرافیک چندان برای تو مهم نیست، بنابراین بهتر است این بازی را امتحان کنید. پیدا کردن غذا و همچنین نوشیدن آب اهمیت بسیار بالایی در این بازی دارد.

ساخت پناهگاه در Survive
ساخت پناهگاه در Survive
ابزار متنوع و گوناگون و مختلف درون بازی
ابزار متنوع و گوناگون و مختلف درون بازی

یادگیری همه فوت و همچنین فن های بازی و همچنین مکانیک های آن هم و همچنین صد البته مدیریت آن هم ها بسیار دشوار است ولی این آن هم چیزی است که باعث میشود Survive بسیار اعتیاد آور باشد.

دیگر ویژگی های بازی شامل ساختن پناهگاه، روشن کردن آتش، شکار و همچنین گشت و همچنین گذار در زمینی وسیع میشود.

گیم پلی بازی مهیج Survive شباهت هایی به Survival Simulator دارد ولی از نظر گرافیکی کمی از آن هم عقبتر است. این بازی مهیج تا کنون بیش از ۵ میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده و همچنین توانسته امتیاز ۴٫۱ را کسب کند. برای دانلود جدیدترین ورژن و نسخه این بازی مهیج و همچنین اعتیاد آور میتوانید از لینک مستقیم زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود مستقیم Survive

  1. Survival on Raft: Ocean Namad _ Simulator
Survival on Raft: Ocean Namad _ Simulator
Survival on Raft: Ocean Namad _ Simulator

احتمالا با فیلم زندگی پای (Life Of Pi) آشنایی دارید. این بازی هم به آن هم سادگی است. این بازی گرافیک تحسین برانگیز و همچنین سیستم ساخت و همچنین ساز بسیار پیشرفته ای دارد. البته متاسفانه کاراکتر بازی در نهایت خواهد مرد ولی هدف در بازی این است که تا جای ممکن کاراکتر بازی زنده بماند.

محیط بازی
محیط بازی

در این بازی تو باید با ماهیگیری و همچنین پرورش سبزیجات در قایق، به زندگی ادامه دهید. در این بازی کوسه ها نیز به تو رحم نخواهند کرد و همچنین برای جنگیدن با آن هم ها باید از سلاح های متنوع و گوناگون و مختلف بهره بری و استفاده کنید. همچنین باید برای خود لباس هایی درست کنید تا تو را در برابر سرما محافظت کند.

محیط بازی
محیط بازی

بازی Survival on Raft: Ocean Nomad – Simulator تا به امروز میلیون ها بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و همچنین توانسته امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را کسب کند. تو هم برای دانلود جدیدترین ورژن و نسخه این بازی، میتوانید از لینک مستقیم زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود مستقیم Survival on Raft: Ocean Nomad

بازی های سبک بقا اغلب بسیار حساس و همچنین مهیج خواهند بود. در صورتی که به دنبال ارتقای سطح آدرنالین خونتان هستید و همچنین از بازی های کسل کننده خسته شده اید، پیشنهاد میکنیم بازی های معرفی شده در لیست امروز را امتحان کنید. تو هم در صورتی که بازی مهیجی سراغ دارید که

دانلود پنج بازی برتر گوگل پلی در سبک بقا برای اندروید در تاریخ ۲۱ August 2019 | 10:49 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …