خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی ۲۰ بازی شبیه ساز اندروید برای تمرین کارهای واقعی

معرفی ۲۰ بازی شبیه ساز اندروید برای تمرین کارهای واقعی

معرفی ۲۰ بازی شبیه ساز اندروید برای تمرین کارهای واقعی

|معرفی ۲۰ بازی شبیه ساز اندروید برای تمرین کارهای واقعی از پویش سافت

سبک بازی شبیه ساز کاری می کند که یک زندگی دیگر را در صفحه نمایش گوشی اندروید خود تجربه کنید. رانندگی را تمرین کرده یا مشق تجارت کنید. گیمرها به این خاطر بازی های شبیه ساز را دوست دارند که می توانند در محیط یک بازی شبیه ساز کارهایی بکنند که در واقعیت نمی توانند آنها را انجام دهند. مثلا این که یک ماشین سنگین با اقتدار و قدرت ۱۵۰ اسب بخار را تنها و فقط در بازی شاید بتوانید برانید.

فهرست ۲۰ بازی شبیه ساز برتر اندروید

بعضی از این بازی های شبیه سازی که در ادامه معرفی می کنیم، در حد بازی های کنسولی خوب خواهند بود و همچنین غالبا روی گوشی های متوسط روی به بالا به خوبی اجرا می شوند ولی باید توجه داشت در صورتی که گوشی پرچم دار داشته باشید طبیعتا تجربه بهتری از اجرای شان خواهید داشت در ادامه این مقاله اندرویدزوم، در چند دسته متنوع و گوناگون و مختلف بهترین های سبک بازی شبیه ساز اندروید را به تو معرفی می کنیم.

بازی های شبیه ساز زندگی اندروید

این بازی ها کاری می کنند زندگی ای را شبیه سازی کنید که در دنیای واقعی امکان تجربه کردن آن هم را ندارید. خواه یک جهان آخرالزمانی باشد خواه یک زندگی روزمره عادی.

۱٫This War of Mine

محیط بازی This War of Mine
This War of Mine
دانلود از گوگل پلی
This War of Mine یکی از معروفترین بازی های شبیه سازی اندروید است که به جز اندروید برای پی سی، مک، پلی استیشن و همچنین iOS هم عرضه شده است. اساس این بازی در سبک بقا بوده جایی که باید از خودتان مثل دیگر بازماندگان، محافظت کنید.
اشتباه نکنید تفنگ و همچنین اسلحه ای در کار نیست. بحث سر جنگ غذا و همچنین کسانی است که با تفنگ دوربین دار سر تو را هدف گرفته اند! تو باید پناهگاه خود را مدیریت کنید و همچنین تصمیماتی بگیرید که سبب می شود زنده بمانید و همچنین گرنه خواهید مرد.

۲٫Game Dev Tycoon

محیط بازی Game Dev Tycoon
Game Dev Tycoon

دانلود از گوگل پلی

آیا می دانید کمپانی های بازی سازی چگونه متولد می شوند؟ در بازی Game Dev Tycoon نه تنها و فقط جواب این سوال را می گیرید بلکه تجربه مشابهی را با آنها می توانید داشته باشید.

با این بازی به دنیای یک بازی ساز سفر کنید، کسی که کارش را در دهه هشتاد میلادی شروع کرده و همچنین از آن هم زمان تو باید مراقب تحقیق، طراحی و همچنین تولید پروژه باشید و همچنین هر تصمیمی که بگیرید نتایج جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.

تو همچنین می توانید یک تیم تولید بازی درست کنید و همچنین بازار را در دست بگیرید به شرط اینکه بازی های خوبی درست کنید.

۳٫Fallout Shelter

محیط بازی Fallout Shelter
Fallout Shelter

دانلود از گوگل پلی

Fallout Shelter در مورد ساختن یک دنیای زیرزمینی جدید است. برای این کار باید گروهی از اشخاص درست را با تجهیزات درست بسیج کنید و همچنین طرح ریزی درستی برای کارتان، داشته باشید. همچنین قسمت و بخش اکتشاف و همچنین بقا، قسمت دیگری از بازی است.

۴٫InstLife

محیط بازی InstLife
InstLife

دانلود از گوگل پلی

در بازی InstLife به دنبال گرافیک یا خط داستانی آنچنانی نگردید. در این بازی با گذر عمر تصمیماتی در یک زندگی غیر قابل پیش بینی می گیرید. می توانید ماشین بخرید و همچنین در آزمون های رانندگی شرکت کنید. با اشخاص دیگر آشنا شوید و همچنین حتی زندگی تشکیل دهید.

InstLife در واقع یک زندگی دیگر است که کنترل آن هم در دستان شماست. پس وقتی بازی را شروع می کنید نام، محل تولد و همچنین جنسیت تو مشخص می می شود و همچنین هر چه سن تان بالا تر می رود با چالش های مختلفی در زندگی مواجه می شوید و همچنین بسته به این که کجا متولد شده باشید داستان ادامه پیدا می کند.

بازی های شبیه ساز تجارت برای اندروید:

در این مدل بازی ها، مغازه های جدید باز می کنید، محصولات خود را ارتفا می دهید و همچنین به کسب دخل و درآمد ادامه می دهید و همچنین احتمالا عاشق این می شوید که ببینید چگونه و چطوری پولتان از پارو بالا می رود!

۵٫AdVenture Capitalist

محیط بازی AdVenture Capitalist
AdVenture Capitalist

دانلود از گوگل پلی

در بازی AdVenture Capitalist کل کاری که باید انجام دهید کلیک کردن است. در آغاز بازی یک استند لیموناد دارید ولی باید توجه داشت در ادامه می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید. در بازی موارد و نکات طنز زیادی وجود دارد و همچنین بازی به شدت اعتیادآور است.

وقتی که کمپانی تان مشهور شد می توانید سرمایه گذار جذب کنید که این به افزایش سودتان کمک می کند. تو می توانید قلمرو کسب و همچنین کسب و کار خود را به جاهای دیگر هم گسترش دهید و همچنین تا ماه و همچنین مریخ هم شعبه بزنید و همچنین در رویدادهای آنلاین بازی هم مشارکت داشته باشید.

همچنین دانلود کنید: معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز My Hospital

۶٫Idle Factory Tycoon

محیط بازی Idle Factory Tycoon
Idle Factory Tycoon

دانلود از گوگل پلی

در بازی Idle Factory Tycoon بعد از باز کردن کارخانه خود، تو می توانید کارکنان جدید استخدام کنید و همچنین کلی پروژه حدید را شروع کنید. تو می توانید کاری کنید که پرسنل خودکار کارشان را انجام دهند و همچنین تجهیزات کارخانه مدام ارتفا پیدا کنند.

۷٫Motorsport Manager Mobile

محیط بازی Motorsport Manager Mobile
Motorsport Manager Mobile

دانلود از گوگل پلی

Motorsport Manager Mobile یک بازی برای تمرین انجام دادن کارها به صورت گروهی است. در این بازی باید بهترین تیم اتومبیل رانی را با بهترین رانندگان تشکیل دهید. برای این کار مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است که به راننده ها آموزش دهید تا در لحظات حیاتی تصمیمات درستی در مسابقه بگیرند.

این بازی به نوع دیگری رانندگی واقعی را  شبیه سازی می کند ولی به جای این که پشت فرمان بنشینید قرار است روح کار را حس کنید.

۸٫Cook, Serve, Delicious

محیط بازی Cook, Serve, Delicious
Cook, Serve, Delicious

دانلود از گوگل پلی

در بازی Cook, Serve, Delicious یک رستوران قدیمی دارید. کار تو این است که غذاها را آزمون کنید و همچنین کیفیت سرویس ها و خدمات رستوران را بهبود ببخشید. این بازی مدت گیم پلی مفصلی دارد و همچنین تعداد زیادی آیتم در بازی برای آزاد کردن وجود دارد. ولی باید توجه داشت حواس تان باشد که این بازی بسیار اعتیاد آور است.

بازی های شبیه ساز شهرسازی اندروید:

در این سری بازی ها باید یک شهرستان جدید را به روش کامل بسازید این ساختن شهرستان شامل المان هایی مثل آدم ها، ساختمان ها، مراکز خدماتی و همچنین… می می شود.

۹٫SimCity BuildIt

محیط بازی SimCity BuildIt
SimCity BuildIt

دانلود از گوگل پلی

در بازی SimCity BuildIt به چند چیز همزمان، باید دقت کنید. به جز گرافیک فوق العاده، بازی جای کافی برای قوه تخیل تو باز گذاشته است، تو می توانید لوازم جدید به جاهای متنوع و گوناگون و مختلف ببرید. مثلا ساختمان ها را ارتفا دهید. در نهایت وقتی شهرتان سر پا شد می توانید به یک رقابت آنلاین هم وارد شوید.

همین روش ببینید: معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز شهرسازی Citytopia

۱۰٫Construction Simulator 2 Lite

محیط بازی Construction Simulator 2 Lite
Construction Simulator 2 Lite

دانلود از گوگل پلی

در بازی Construction Simulator 2 Lite با ماشین ها و همچنین وسایل مخصوص ساخت و همچنین ساز باید سازه ها را بسازید یا بازسازی کنید. در یک فضای باز، تمام این کارها با ماشین آلاتی از برندهای اصلی این صنعت، انجام می شوند.

کار کردن با هر وسیله ای قلق خاص خود را دارد که با یاد گرفتن هر کدام از آنها می توانید ماموریت بعدی بازی را آزاد کرده و همچنین انجام دهید.

۱۱٫Township

محیط بازی Township
Township

دانلود از گوگل پلی

Township یک بازی شبیه ساز مزرعه داری است که در آن هم باید به تولید بپردازید و همچنین عرضه را تحت کنترل داشته باشید. هر چقدر معروف تر شوید، منزل و خانه های بیشتری، غذاهای بیشتری از تو طلب می کنند.

امکان مدیریت کردن حیواناتی مثل گاو و همچنین مرغ ها را دارید و همچنین همزمان باید بر کل پیشرفت شهرستان خود نظارت داشته باشید ضمن اینکه امکان بازی چند نفره هم در Township وجود دارد.

۱۲٫Bit City

محیط بازی Bit City
Bit City

دانلود از گوگل پلی

در بازی Bit City نه تنها و فقط به ساختمان سازی و همچنین مسائل مرتبط به آنها می پردازید بلکه حواستان به مالیات هم باید باشد. با رشد شهرستان می توانید وام بگیرید و همچنین دستگاه های بیشتری فراهم نمایید.

بازی های شبیه ساز پرواز اندروید:

همه نمی توانند خلبان شوند، پس اینجا یک بازی شبیه ساز هواپیما از مدل های متنوع و گوناگون و مختلف آن هم می تواند تجربه لذت بخشی برای همگان باشد تا این گونه به آسمان دل بسپارند.

۱۳٫Fight Pilot Simulator 3D Free

محیط بازی Fight Pilot Simulator 3D Free
Fight Pilot Simulator 3D Free

دانلود از گوگل پلی

در بازی Fight Pilot Simulator 3D Free به جز ماموریت های از پیش تعیین شده امکان پرواز به شکل آزادانه را هم دارید. گرافیک بازی ۳ بعدی است و همچنین نیازی به اتصال به اینترنت ندارد.

۱۴٫Extreme Landings

محیط بازی Extreme Landings
Extreme Landings

دانلود از گوگل پلی

در Extreme Landings کنترل کاملی بر یک ایرکرافت دارید که به طرزی طبیعی پرواز را برای تان شبیه سازی می کند و همچنین هنگام فرود به خوبی واکنش پذیری محیط اطراف را حس می کنید.

۱۵٫Infinite Flight – Flight Simulator

محیط بازی Infinite Flight – Flight Simulator
Infinite Flight – Flight Simulator

دانلود از گوگل پلی

Infinite Flight – Flight Simulator گرافیکی طبیعی دارد و همچنین در بازی می توانید سناریو، ایرکرافت و همچنین فرودگاه مورد علاقه خود را انتخاب کنید. گرچه کنترل دستی هواپیما چندان فوق العاده نیست ولی باید توجه داشت حس طبیعی بودن پرواز در این بازی کاملا به تو دست می دهد.

۱۶٫AirFighters

محیط بازی AirFighters
AirFighters

دانلود از گوگل پلی

در بازی AirFighters با هواپیماهای جنگی سروکار دارید. چند حالت متنوع و گوناگون و مختلف برای بازی کردن وجود دارد و همچنین دقت کنترل و همچنین گرافیک بازی دو نقطه برجسته این بازی خواهند بود و همچنین در طول بازی تو می توانید پرنده های جدید آزاد کنید.

بازی های شبیه ساز رانندگی و همچنین پارک کردن اندروید:

بازی های این سبک غالبا جنبه آموزشی دارند، پس در صورتی که می خواهید روش صحیح پارک کردن را یاد بگیرید یا اینکه رانندگی با رعایت قوانین راهنمایی و همچنین رانندگی را تمرین کنید بازی های این قسمت و بخش را حتما امتحان کنید.

۱۷٫Bus Simulator 17

محیط بازی Bus Simulator 17
Bus Simulator 17

دانلود از گوگل پلی

در بازی شبیه ساز Bus Simulator 17 تو پشت فرمان اتوبوس می نشینید، گرافیک و همچنین فیزیک بازی طبیعی بوده و همچنین می توانید در مسیرهای متنوع و گوناگون و مختلف در کشور های گوناگون سفر کنید.

در حالت بزرگراه بازی، امکان بازی به صورت آزادانه یا چند نفره هم وجود دارد و همچنین خوبی دیگر بازی این است که حتی در صورتی که یک گوشی نسبتا ضعیف هم داشته باشید می توانید Bus Simulator 17 را روی گوشی اندروید خود اجرا کنید.

۱۸٫Real Driver: Parking Simulator

محیط بازی Real Driver: Parking Simulator
Real Driver: Parking Simulator

دانلود از گوگل پلی

Real Driver: Parking Simulator یک شبیه ساز پارک کردن ماشین است. گیم پلی بازی هر چه جلوتر بروید سخت و همچنین سخت تر می می شود. کنترل ماشین ها با دقت بالایی انجام می می شود و همچنین در طول ۲۴۰ مرحله بازی می توانید به سلطان پارک کردن ماشین تبدیل شوید!

۱۹٫Ultimate Car Driving Simulator

محیط بازی Ultimate Car Driving Simulator
Ultimate Car Driving Simulator

دانلود از گوگل پلی

در بازی Ultimate Car Driving Simulator در خیابان با هر ماشینی که دوست دارید، آزادانه حرکت کنید. گاهی هیچ مزاحمی در خیابان نیست و همچنین با فراغ بال رانندگی می کنید گاهی هم ترافیک اضافه شده و همچنین کار سخت تر می می شود.

۲۰٫Real Car Parking 2: Driving School 2018

محیط بازی Real Car Parking 2: Driving School 2018
Real Car Parking 2: Driving School 2018

دانلود از گوگل پلی

بازی Real Car Parking 2: Driving School 2018 تقریبا هر ویژگی واقعی که برای پارک کردن ماشین ها وجود دارد را شبیه سازی می کند. چک کردن آینه عقب و همچنین سنسورهای پارک شامل این موارد خواهند بود. به روش کلی در این بازی قرار است روش پارک کردن بی نقص را فرابگیرید.

در همین سبک بازی کنید: معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز Poly Bridge

معرفی ۲۰ بازی شبیه ساز اندروید برای تمرین کارهای واقعی در تاریخ ۱۹ August 2019 | 4:16 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …