خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب تگ ادیتور و همچنین ویرایش اطلاعات آهنگ اندروید

دانلود بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب تگ ادیتور و همچنین ویرایش اطلاعات آهنگ اندروید

دانلود بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب تگ ادیتور و همچنین ویرایش اطلاعات آهنگ اندروید

|دانلود بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب تگ ادیتور و همچنین ویرایش اطلاعات آهنگ اندروید از پویش سافت

هر فایل موسیقی اورجینالی دارای مشخصاتی مخصوص به خود می باشد. تو در حالت عادی نمی توانید تمام این مشخصات را تغییر دهید و همچنین برای این کار مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است در هر سیستم عاملی که هستید از برنامه جذاب و جالب و خوب های مخصوصی برای ویرایش اطلاعات آهنگ بهره بری و استفاده کنید.

ویرایش اطلاعات آهنگ شامل چه مواردی می می شود؟

قبل از اینکه ببینیم چگونه و چطوری می می شود این اطلاعات خاص را تغییر داد اول اجازه دهید ببینیم اطلاعات مذکور  شامل چه مواردی خواهند بود. هر آهنگ اورجینال، دارای کاور یا عکس مخصوص، عنوان، شماره ترک، نام خواننده، نام آلبوم و همچنین نام آهنگ می باشد.

چرا آهنگ هایی که دانلود می کنیم مشخصاتی مثل کاور را ندارند؟

اشاره شد که آهنگ های اورجینال و همچنین اصلی همه موارد یاد شده را دارند. ولی باید توجه داشت وقتی آهنگ ها را از منابعی متفرقه و همچنین به شکل غیرمجاز دانلود می کنید این تگ ها روی آهنگ ها وجود ندارند. یک کاربرد برنامه جذاب و جالب و خوب های ویرایش مشخصات آهنگ همین است که آهنگ دانلود شده را شبیه ورژن و نسخه اصلی اش کنیم.

همچنین بخوانید: آموزش حذف صدای خواننده از آهنگ بدون اینترنت

معرفی بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب برای ویرایش تگ های آهنگ در اندروید

اکنون که می دانیم از یک برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش مشخصات آهنگ اندروید چه توقعی باید داشته باشیم. بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب برای این کار را به تو معرفی می نماییم. Star Music Tag Editor عنوان این برنامه جذاب و جالب و خوب است که اجازه ویرایش چند فایل صوتی را به صورت یکجا به کابر می دهد تا بتوانید هر پارامتر آهنگ را جداگانه تغییر دهید.

دانلود از گوگل پلی

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Star Music Tag Editor
Star Music Tag Editor

برنامه جذاب و جالب و خوب Star Music Tag Editor همه فایل های صوتی را شناسایی کرده و همچنین آنها را بر حسب موقعیت مکانی، تایخ ایجاد، آلبوم، خواننده و همچنین… دسته بندی می کند.

انتخاب فایل چندگانه با Star Music Tag Editor
Star Music Tag Editor

همین روش دریافت کنید: دانلود بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های تبدیل فیلم به صدا اندروید (بدون اینترنت)

وقتی کل موزیک های درون دستگاه خود را رصد کردید با زدن و همچنین نگه داشتن دست خود روی عنوان هر آهنگ می توانید یک چند موزیک را انتخاب کنید. سپس آیکون مداد بالای صفحه را بزنید تا بتوانید مشخصات آن هم را ویرایش کتید.

ویرایش تگ اهنگ با Star Music Tag Editor
Star Music Tag Editor

در قسمت و بخش ویرایشی، فیلدهای کاور، عنوان موزیک، آلبوم، سال شمسی نشر، سبک موسیقی، شماره ترک، زبان و همچنین… را می بینید که همه را به دلخواه می توانید تغییر دهید.

امکان اضافه کردن لیریک (متن آهنگ) به موزیک هم در این برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد و همچنین تو می توانید متن آهنگ مورد نظر خود را سرچ کرده و همچنین آنجا کپی و همچنین Paste نمایید. تنها و فقط حواس تان باشد که همه موزیک پلیرها امکان نمایش لیریک را ندارند.

اضافه کردن متن آهنگ به موزیک با Star Music Tag Editor
Star Music Tag Editor

در همین زمینه بخوانید: ۱۳ اپلیکیشن برتر تشخیص آهنگ اندروید

دانلود بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب تگ ادیتور و همچنین ویرایش اطلاعات آهنگ اندروید در تاریخ ۱۷ August 2019 | 3:40 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …