خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Cat Runner 2.9.5 گربه ای که برای تامین وسایل منزل و خانه می دود + مود

دانلود Cat Runner 2.9.5 گربه ای که برای تامین وسایل منزل و خانه می دود + مود

دانلود Cat Runner 2.9.5 گربه ای که برای تامین وسایل منزل و خانه می دود + مود

|دانلود Cat Runner 2.9.5 گربه ای که برای تامین وسایل منزل و خانه می دود + مود از پویش سافت

بازی Cat Runner یکی دیگر از بازی های موفق سبک دونده برای اندروید است که در گوگل پلی بیش از ۵۰ میلیون بار دانلود شده و همچنین امتیاز خوب ۴٫۳ را گرفته است. مشابه دیگر بازی های این سبک باید در مسیری طویل امتیاز جمع کرد و همچنین در عین حال از موانع اجتناب نمود. تفاوت کت رانر با بقیه بازی های رانر در سناریو بازی است جایی که گربه قهرمان داستان نیت و اراده تغییر دکوراسیون منزل اش را دارد و همچنین همین انگیزه ای شده تا به دنبال جمع کردن سکه برود.

لوگوی بازی Cat Runner
Cat Runner

اینجا ته خط است: دانلود Apocalypse runner بازی دونده آخرالزمان

Cat Runner دویدن گربه، به نیت و اراده جمع کردن رفقا

در وضعیتی که تامین وسایل منزل و خانه برای آدم ها هم کار ساده ای نیست گربه شخصیت اصلی بازی Cat Runner برای اینکه بتواند دکوراسیون منزل و خانه اش را سر و همچنین سامان دهد، مجبور است در خیابان تا می تواند بدود و همچنین سکه جمع کند. با این کار پول مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری برای خرید لوازم نو برای منزل و خانه را جمع کرده و همچنین سپس می تواند رفقای قدیمی اش را دوباره در منزل کنار هم جمع کند. این سناریوی فانتزی به طرز جالبی ما را به یاد روزگاری می اندازد که در آن هم زندگی می کنیم.

کنترل بازی: ساده و همچنین روان

کنترل بازی کت رانر آن هم اصول ثابت بازی های سبک دونده را رعایت می کند. اینکه با حرکت به چپ و همچنین راست نباید به موانع برخورد کنید. در زمانی که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری بود تکل بزنید و همچنین از زیر اجسام رد شوید یا اینکه به موقع از روی یک وسیله بپرید.

دکوراسیون منزل و خانه گربه را به سلیقه خود تغییر دهید

وقتی با بردن مراحل سکه جمع کردید (یا اینکه ورژن و نسخه مود بازی را دانلود کردید) پول مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری برای تغییر دکوراسیون را به دست می آورید حالا می توانید از مبلمان تا کاغذ دیواری و همچنین کفپوش و همچنین… را در اتاق های متنوع و گوناگون و مختلف منزل، نو کنید و همچنین از یک منزل و خانه فرسوده، منزلی بازسازی شده و همچنین دوست داشتنی و جذاب بسازید.

خرید و همچنین ارتقای کاراکتر بازی

بخشی در منوی بازی وجود دارد که می توانید با پرداخت هزینه گربه خود را ارتقا دهید. لباس های خفن به او بپوشانید و همچنین سپس تجربه و مهارت بالا های فردی اش، نظیر جذب مغناطیسی، امتیاز دوبرابر و همچنین مدت جت پک او را افزایش دهید.

حالت مسابقه آنلاین چند نفره

حالت دوست داشتنی و جذاب دیگری که در بازی کت رانر وجود دارد، حالت مسابقه ای زمانی است. در این مدل از بازی با ۲ دو فرد یا شخص دیگر به روش همزمان در یک مسیر مسابقه می دهید و همچنین هر کسی زودتر از خط پایان عبور کند برنده شده و همچنین جایزه دریافت می کند. در مسیر مسابقه، رد شدن از روی فلش های هم رنگ خودتان باعث می می شود شتاب بیشتری پیدا کرده تا با پیشی خود از رقبا پیشی بگیرید.

تار تنیدن یا دویدن مساله این است: معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن و همچنین رانر Spider-Man Unlimited

تصاویر بازی:

دانلود آخرین ورژن و نسخه Cat Runner (بروزرسانی ۲۶ مرداد ۹۸)

دانلود ورژن و نسخه اصلی ۲٫۹٫۵

دانلود ورژن و نسخه مود ۲٫۸٫۰ سکه و همچنین الماس بی نهایت

دانلود ار گوگل پلی

تمپل ران را هم دریافت کنید: دانلود Temple run 2 1.56.1 اندروید و همچنین آموزش هک + ورژن و نسخه مود

دانلود Cat Runner 2.9.5 گربه ای که برای تامین وسایل منزل و خانه می دود + مود در تاریخ ۱۶ August 2019 | 6:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …