خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب ویدیو کلاژ اندروید برای تبدیل عکس به فیلم موزیکال

دانلود ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب ویدیو کلاژ اندروید برای تبدیل عکس به فیلم موزیکال

دانلود ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب ویدیو کلاژ اندروید برای تبدیل عکس به فیلم موزیکال

|دانلود ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب ویدیو کلاژ اندروید برای تبدیل عکس به فیلم موزیکال از پویش سافت

مرز باریکی بین برنامه جذاب و جالب و خوب های ویرایشگر فیلم با برنامه جذاب و جالب و خوب های ویدیو کلاژ وجود دارد. بسیاری تفاوت این دو را نمی دانند و همچنین در نهایت هم از هیچ کدام به درستی نمی توانند بهره بری و استفاده کنند. برنامه جذاب و جالب و خوب های کلاژ ویدیو برای والدین، دانش آموزان نوجوان و همچنین همه کسانی که می خواهند چند کلیپ و همچنین عکس را با موزیک دلخواه به هم بچسبانند و همچنین با متن و همچنین انواع افکت تزئینش کنند، کاربرد زیادی دارد.

برنامه جذاب و جالب و خوب های ویدیو کلاژ برای ساخت کلیپ تصویری با آهنگ دلخواه

برنامه جذاب و جالب و خوب پیش فرض گالری گوشی های سامسونگ و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل فوتو به روش پیش فرض کلاژ عکس می توانند درست کنند ولی باید توجه داشت وقتی ویدیو کلاژ بخواهیم درست کنیم چاره ای جز بهره بری و استفاده از برنامه جذاب و جالب و خوب هایی مثل آنچه در ادامه به تو معرفی می کنیم نیست.

دقت داشته باشید تو همیشه می توانید با یک ویرایشگر فیلم حرفه ای، ویدیو کلاژ بسازید ولی باید توجه داشت اکثر اشخاص به بقیه قابلیت های ویدیو ادیتورها اصلا نیازی ندارند و همچنین در حد همین ساختن کلاژ جواب کارشان را می دهد. پس با ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب مخصوص درست کردن کلاژ ویدیو در اندروید آشنا شوید.

فهرست بهترین نرم افزارهای ویدیو کلاژ اندروید

۱٫PhotoGrid

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب ویدیو کلاژ PhotoGrid
PhotoGrid
دانلود از گوگل پلی

PhotoGrid یک برنامه جذاب و جالب و خوب کلاژ ساز ساده است که با آن هم کلاژ با ویدیو و همچنین عکس می توانید درست کنید. تو می توانید تا ۴ فایل ویدیویی متغایر و متفاوت کوتاه بسازید. امکان تغییر لایه ها، افزودن موسیقی و همچنین گذاشتن قاب روی کادر صفحه و همچنین… در برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد.

به جز اینها انواع استیکر، واترمارک (برای قرار دادن لوگوی شخصی) و همچنین متن دلخواه، نیز می توانید روی پروژه خود بیندازید. نسبت تصویر برای شبکه های اجتماعی متنوع و گوناگون و مختلف قابل تنظیم بوده (۴:۳, ۱۶:۹, ۹:۱۶ و همچنین…) و همچنین می توانید تا کیفیت ۷۲۰ از فایل ساخته شده خروجی تهیه کنید.

محدودیت زمانی برای ساخت یک ویدیو کلاژ در ورژن و نسخه رایگان برنامه جذاب و جالب و خوب PhotoGrid به مقدار و اندازه ۳۰ ثانیه تعریف شده است. در صورتی که می خواهید این محدودیت زمانی حذف شده و همچنین تا کیفیت فول اچ دی بتوانید از آن هم خروجی بگیرید ورژن و نسخه پرمیوم برنامه جذاب و جالب و خوب را باید تهیه کنید.

همین روش بخوانید: دانلود Video2me Pro:Video Gif Maker اپلیکیشن ساخت تصاویر Gif

۲٫Video Collage: Mix Video and Photo

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب ویدیو کلاژ Video Collage: Mix Video and Photo
Video Collage: Mix Video and Photo

دانلود از گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب Video Collage: Mix Video and Photo محدودیت زمانی ۳۰ ثانیه ای نرم افزار قبلی را ندارد. ولی باید توجه داشت امکاناتش کمتر است. تو می توانید حداکثر ۱۰ ویدیو انتخاب کنید و همچنین کلاژ دلخواه خود را برای آنها مشخص نمایید.

بسته به اینکه چند تا ویدیو انتخاب کرده باشید امکان انتخاب شکل های متنوع و گوناگون و مختلف کلاژ را خواهید داشت همچنین و علاوه بر این می توانید عکس ها را به صورت مات به پروژه خود اضافه کنید تا نقش پس زمینه را برای تان ایفا کنند.

تو می توانید از گوشی موسیقی مورد نظرتان را به پروژه کلاژ اضافه کنید. ایموجی، استیکر، قاب، حیوانات و همچنین… روی کار می توانند قرار داده شوند. امکان به اشتراک گذاری فایل نهایی در شبکه های اجتماعی مثل برنامه جذاب و جالب و خوب قبلی در Video Collage: Mix Video and Photo هم وجود دارد. به جز موارد یاد شده، این برنامه جذاب و جالب و خوب امکان عکس گرفتن با دوربین، ویرایشگر و همچنین ابزار ساخت فیلم مربعی را نیز دارد.

۳٫Video Collage Maker

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب ویدیو کلاژ Video Collage Maker
Video Collage Maker

دانلود از گوگل پلی

ساخت کلاژ ویدیو و همچنین عکس، در برنامه جذاب و جالب و خوب معروف Video Collage Maker با امکاناتی مثل اضافه کردن ترک صوتی، استایل برای اسلاید شو و همچنین تعیین تصویر زمینه، میسر می باشد.

برای اضافه کردن تصویر به برنامه جذاب و جالب و خوب می توانید از گالری خود گوشی، عکس به آن هم وارد کنید یا اینکه از اینترنت همانجا عکس ها را جستجو کرده و همچنین به پروژه بیفزایید.

از همه مهم تر رابط کاربری برنامه جذاب و جالب و خوب است که ساده و همچنین کاربردی طراحی شده است.  همه ابزار ها پایین صفحه قرار دارند جایی که می توانید تمپلیت را عوض کرده، قاب اضافه کرده و همچنین فواصل المان ها را معین کنید یا متن روی کار بنویسید.

عکس های تان را دوست داشتنی و جذاب کنید: معرفی و همچنین دانلود ۵ اپلیکیشن برتر ویرایش تصویر

۴٫Pic Play Post

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب ویدیو کلاژ Pic Play Post
Pic Play Post

دانلود از گوگل پلی

در برنامه جذاب و جالب و خوب Pic Play Post قالب را انتخاب کرده، فایلهای رسانه ای را به آن هم اضافه می نمایید، ویرایش های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را اعمال کرده و همچنین در نهایت فایل خروجی را ذخیره می کنید. حین این کار در صورتی که سایز فایل هایی که به پروژه اضافه می کنید مناسب قالب نبود می توانید ابعاد آن هم را به شکل دلخواه و همچنین دستی تنظیم کنید.

امکان جذاب و جالب برنامه جذاب و جالب و خوب اضافه کردن ویدیو از یوتیوب می باشد. تو می توانید یک آهنگ به پروزه اضافه کنید و همچنین در صورتی که مدت آهنگ نسبت به کل پروژه کم بود آن هم را روی تکرار دائم قرار دهید تا از اول تا آخر ویدیو کلاژ، مرتبا تکرار می شود. ضمنا در ورژن و نسخه رایگان برنامه جذاب و جالب و خوب Pic Play Post ویدیویی به طول حداکثر ۱ دقیقه می توانید تولید کنید.

۵٫Pic Stitch

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب ویدیو کلاژ Pic Stitch
Pic Stitch

دانلود از گوگل پلی

در برنامه جذاب و جالب و خوب Pic Stitch می توانید از گالری، فضای ابری دراپ باکس، فیسبوک و همچنین… به آن هم فایل اضافه کنید. امکان خوب این برنامه جذاب و جالب و خوب این است که تقریبا هر فیلم و همچنین عکسی به آن هم وارد کنید می توانید روی آن هم ویرایش انجام دهید. این برنامه جذاب و جالب و خوب در قیاس با سایر برنامه جذاب و جالب و خوب هایی که برای کلاژ ویدیو اندروید معرفی کردیم امکانات ویرایشی بیشتری دارد.

قابلیت کراپ کردن، تنظیم سطح رنگ، جهت نمایش فیلم و همچنین عکس، میزان شارپ بودن، محو شدگی، تنظیم نور قرمز و همچنین… همگی در برنامه جذاب و جالب و خوب Pic Stitch وجود دارند.

این برنامه جذاب و جالب و خوب روی ویدیوی ساخته شده تو واترمارک نمی اندازد ولی باید توجه داشت خودتان می توانید لوگوی شخصی روی پروژه قرار دهید. همچنین و علاوه بر این امکان افزودن فایل صوتی هم به برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد.

بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب ویدیو کلاژ اندروید کدام است؟

در صورتی که حوصله یا وقت تست کردن برنامه جذاب و جالب و خوب های بالا را ندارید اشکالی ندارد چند خط زیر را بخوانید تا تصمیم بگیرید کدام برنامه جذاب و جالب و خوب را دانلود کنید.

PhotoGrid برنامه جذاب و جالب و خوب ای سریع و همچنین ساده است، Video collage and Photo Collage امکانات ویرایشی اضافه ای را در اختیارتان قرار می دهد. کار با Pic Play Post بسیار ساده بوده و همچنین طرح های آماده فوق العاده ای دارد. Pic Stitch هم سر راست بگوییم آنچه خوبان دارند، همه یکجا دارد.

در صورتی که از آهنگ یک کلیپ خوشتان آمده به دردتان می خورد: دانلود بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های تبدیل فیلم به صدا اندروید (بدون اینترنت)

دانلود ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب ویدیو کلاژ اندروید برای تبدیل عکس به فیلم موزیکال در تاریخ ۱۶ August 2019 | 1:30 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …