خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ۵ برنامه جذاب و جالب و خوب تماس تقلبی و همچنین جعلی برای اندروید : زنگ خوردن های الکی!

۵ برنامه جذاب و جالب و خوب تماس تقلبی و همچنین جعلی برای اندروید : زنگ خوردن های الکی!

۵ برنامه جذاب و جالب و خوب تماس تقلبی و همچنین جعلی برای اندروید : زنگ خوردن های الکی!

|۵ برنامه جذاب و جالب و خوب تماس تقلبی و همچنین جعلی برای اندروید : زنگ خوردن های الکی! از پویش سافت

زمان هایی هست که نمی خواهید در جایی حضور داشته باشید ولی باید توجه داشت بنا بر ملاحظات اخلاقی، رودرواسی و همچنین… نمی توانید بدون عذر و همچنین بهانه ای از آنجا خارج شوید. برای اینکه در چنین مواقعی عذر موجهی داشته باشید تماس تقلبی راه حلی قانع کننده برای دیگران خواهد بود زیرا و به درستی که تنها و فقط تو می دانید این تماس جعلی است!

یک تماس تقلبی تا گریز و فرار از جاهایی که دوست ندارید فاصله هست!

فرض کنید در یک مهمانی کسل کننده حضور دارید و همچنین می خواهید از آنجا بیرون بزنید اینجا داشتن یکی از این برنامه جذاب و جالب و خوب های تماس تقلبی اندروید ، غنیمت بزرگی است. با یکی از این نرم افزارها ، اوضاع را طوری بچینید که به نظر برسد انگار مثلا رییس تان برای یک موضوع مهم کاری با تو تماس گرفته است و همچنین به این بهانه از مراسم خارج شوید.

فهرست بهترین نرم افزارهای تماس تقلبی اندروید

۱٫Fake Call – Prank

برنامه جذاب و جالب و خوب تماس تقلبی Fake Call - Prank
Fake Call – Prank
دانلود از گوگل پلی
اولین برنامه جذاب و جالب و خوب تماس تقلبی اندروید که به تو معرفی می کنیم رابط کاربری زیبا و همچنین ساده ای دارد و همچنین گزینه مناسبی برای گریز و فرار از موقعیت های ناخوشایند می باشد.
تو می توانید برای آینده تماس جعلی تنظیم کنید که در آن هم زمان مشخص به شکل مصنوعی گوشی زنگ بخورد یا برای قبل رد تماس جعلی درست کنید که مثلا به دیگران نشان دهید چقدر آدم پرمشغله ای هستید!

ویژگی ها:

 • شخصی سازی عکس و همچنین شماره مخاطب جعلی تماس گیرنده
 • امکان زمان بندی چند تماس جعلی
 • تماس جعلی فوری
 • ایجاد رد تماس های فیک

همین روش بخوانید: ساخت پست جعلی و همچنین فیک اینستاگرام + ویدیو آموزشی

۲٫Fake call – prank

برنامه جذاب و جالب و خوب تماس تقلبی Fake call - prank
Fake call – prank

دانلود از گوگل پلی

تعجب نکنید اسم این برنامه جذاب و جالب و خوب دقیقا مثل برنامه جذاب و جالب و خوب قبلی است ولی باید توجه داشت با آن هم متغایر و متفاوت است. Fake call – prank رابط کاربری فوق العاده ای ندارد ولی باید توجه داشت کار با آن هم ساده است.

امکانات پایه ای مثل تماس جعلی مستقیم و همچنین زمان بندی تماس ها را دارد. همچنین و علاوه بر این قابلیت شخصی سازی کردن ظاهر تماس های ورودی برای این که طبیعی تر به نظر برسند هم وجود دارد. البته تنها اشکال برنامه جذاب و جالب و خوب زیاد بودن تبلیغات آن هم است که کمی آزاردهنده می تواند باشد.

ویژگی ها:

 • شخصی سازی تماس گیرنده (شامل عکس، شماره و همچنین نام)
 • شخصی سازی زنگ تماس
 • تنظیم یا ضبط صدا برای تماس گیرنده
 • زمان بندی تماس های تقلبی

۳٫Shake Fake Call Escape

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Shake Fake Call Escape
Shake Fake Call Escape

دانلود از گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب Shake Fake Call Escape تمام امکانات مورد انتظار از یک برنامه جذاب و جالب و خوب تماس تقلبی را دارد. امکان اضافه این برنامه جذاب و جالب و خوب بهره بری و استفاده از لرزش برای طبیعی تر کردن تماس جعلی دریافتی می باشد. این قابلیت برای زمان هایی که وقت زمان بندی تماس فیک را ندارید یا نمی دانید کی می خواهید از آن هم بهره بری و استفاده کنید مفید است.

ویژگی ها:

 • تنظیم شدت لرزش گوشی
 • امکان تنظیم پیام کوتاه جعلی
 • سازگاری با اکثر گوشی های اندرویدی

با این روش پیامک و اس ام اس جعلی بفرستید: آموزش اختصاصی ایجاد پیامک تقلبی + ویدیو آموزشی

۴٫GogoCall – Power Button Call

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب GogoCall - Power Button Call تماس تقلبی GogoCall - Power Button Call
GogoCall – Power Button Call

دانلود از گوگل پلی

امکان اضافه ای که برنامه جذاب و جالب و خوب GogoCall – Power Button Call همچنین و علاوه بر قابلیت های معمول دارد این است که با ۶ بار زدن دکمه پاور گوشی فورا می توانید تماس جعلی را ایجاد کنید. این برنامه جذاب و جالب و خوب شبیه سازی تماس طبیعی تری دارد و همچنین احتمال لو رفتن تو کمتر است! ولی باید توجه داشت ضعف برنامه جذاب و جالب و خوب نداشتن امکان زمان بندی تماس و همچنین ساختن رد تماس می باشد.

ویژگی ها:

 • شخصی سازی تماس های فیک (شامل نام، شماره و همچنین عکس)
 • کار کردن برنامه جذاب و جالب و خوب حتی وقتی گوشی قفل باشد
 • امکان تغییر زنگ خور
 • امکان تغییر تمام ظاهر صفحه تماس جعلی

۵٫Fake Call

کار با برنامه جذاب و جالب و خوب تماس جعلی Fake Call
Fake Call

دانلود از گوگل پلی

Fake Call به صورت ویجت به صفحه هوم می تواند اضافه می شود. وقتی آیکون برنامه جذاب و جالب و خوب به رنگ آبی باشد یعنی برنامه جذاب و جالب و خوب آماده بهره بری و استفاده برای زمان بندی تماس جعلی است و همچنین وقتی رنگش قرمز می شود یعنی هم اکنون در حال بهره بری و استفاده بوده و همچنین تماس جعلی برقرار است.

نقطه ضعف برنامه جذاب و جالب و خوب Fake Call نداشتن قابلیت تماس جعلی فوری است این یعنی باید از قبل برنامه جذاب و جالب و خوب زنگ خوردن الکی گوشی را بچینید تا در زمان مشخص این کار صورت گیرد که همین ممکن است دست تان را رو کند! با این وجود کار کردن برنامه جذاب و جالب و خوب ساده و همچنین رابط کاربری آن هم شفاف و همچنین سر راست است.

همچنین ببینید: آموزش اختصاصی ساخت تماس جعلی و همچنین فیک در اندروید

۵ برنامه جذاب و جالب و خوب تماس تقلبی و همچنین جعلی برای اندروید : زنگ خوردن های الکی! در تاریخ ۱۳ August 2019 | 12:40 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …