خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی ۱۴ بازی گریز و فرار از اتاق اندروید : اگه میتونی گریز و فرار کن!

معرفی ۱۴ بازی گریز و فرار از اتاق اندروید : اگه میتونی گریز و فرار کن!

معرفی ۱۴ بازی گریز و فرار از اتاق اندروید : اگه میتونی گریز و فرار کن!

|معرفی ۱۴ بازی گریز و فرار از اتاق اندروید : اگه میتونی گریز و فرار کن! از پویش سافت

خوبی پهناور و بزرگ بازی های سبک معمایی این است که تنوع بسیار زیادی از نظر آیتم های مورد بهره بری و استفاده دارند. سبک بازی گریز و فرار از اتاق یکی از شاخه های فرعی بازی سازی، امروزه به شمار می رود جایی که معمولا در یک اتاق گیر افتاده اید و همچنین برای گریز و فرار از آنجا تلاش می کنید.

در هر بازی گریز و فرار از اتاق حتما راهی برای خروج وجود دارد

برای خارج شدن از هر اتاق فراری، باید سر نخ های مخفی را پیدا کنید و همچنین یک استراتژی برای بیرون رفتن از آنجا بچینید. پازل هایی در این مسیر وجود دارند که باید آنها را حل کنید این معماهای ریز و همچنین درشت می توانند ساعت ها تو را سرگرم حل خود کنند.

لیست بهترین های سبک گریز و فرار از اتاق اندروید

۱٫ ۵۰ rooms 3

محیط بازی 50 rooms 3
۵۰ rooms 3
دانلود از گوگل پلی
بازی «۵۰ اتاق ۳» سومین قسمت از بازی معروف ۵۰ اتاق می باشد که در این بازی در ۵۰ اتاق متنوع و گوناگون و مختلف راه خروج را باید پیدا کنید برای این کار سرنخ ها و همچنین نشانه هایی گوشه گوشه اتاق پراکنده شده که باید آنها را جستجو کنید. در صورتی که در این بازی گریز و فرار از اتاق ، جایی گیر کردید خود بازی به تو راهنمایی هایی می کند تا بتوانید از آنجا بیرون بروید.

۲٫Can You Escape the 100 Room V

محیط بازی Can You Escape the 100 Room V
Can You Escape the 100 Room V

دانلود از گوگل پلی

Can You Escape the 100 Room V مثل بازی قبلی یکی دیگر از بازی های معروف سبک گریز و فرار می باشد. این بازی پنجمین ورژن و نسخه از همین سری است که باز هم باید در اتاق های متنوع و گوناگون و مختلف راه گریز و فرار را بیابید البته گول اسم بازی را نخورید زیرا و به درستی که تنها و فقط ۵۰ اتاق برای حل کردن معمای گریز و فرار وجود دارد.

مراحل به تدریج دشوارتر می شوند و همچنین حل کردن معماها کم کم سخت تر از آن هم می می شود که بخواهید در یک چشم به هم زدنی حل شان کنید.

۳٫Cube Escape: Paradox

محیط بازی Cube Escape: Paradox
Cube Escape: Paradox

دانلود از گوگل پلی

در بازی Cube Escape: Paradox نقش کارآگاه دیل واندرمیل را دارید کسی که به طرز مرموزی دزدی شده و همچنین در یک اتاق زندانی گردیده است. وظیفه تو پیدا کردن تمام سرنخ ها در اتاق و همچنین حل پازل ها و همچنین در نهایت گریز و فرار از اتاق می باشد.

نقطه جذاب و جالب در این بازی ارجاع دادن های گاه بی گاه به فیلم ها و همچنین بازی های دیگر در طول بازی است. بازی شامل مراحل مختلفی است و همچنین از همه دوست داشتنی و جذاب تر اینکه پایان بازی بسته به اینکه در روند بازی چه تصمیماتی گرفته باشید، متغایر و متفاوت خواهد بود.

۴٫The Room: Old Sins

محیط بازی The Room: Old Sins
The Room: Old Sins

دانلود از گوگل پلی

در بازی The Room: Old Sins باید به دنبال وسیله ای گم شده بگردید و همچنین از این طریق مشکل دوست مهندس و همچنین همسر عالی رتبه او را برطرف کنید. در حین بازی با اجسام داخل اتاق می توانید تعامل داشته باشید.

۵٫War Escape

محیط بازی گریز و فرار از اتاق War Escape
War Escape

دانلود از گوگل پلی

در بازی War Escape نقش یک اسیر جنگی را دارید که در یک انبار کثیف زندانی شده است. باید هر کاری از دست تان برمی آید انجام دهید تا بتوانید با حل کردن معماها و همچنین یافتن اشیای مخفی قفل اتاق را باز کرده و همچنین ماموریت خود را کامل کنید. در کل ۱۵ موقعیت مکانی متنوع و گوناگون و مختلف در بازی وجود دارد که به خوبی فضای جنگ را به گیمر منتقل می کند.

همچنین بخوانید: معرفی ۹ بازی ترسناک اندروید – ترس را لمس کنید

۶٫Adventure Escape: Asylum

محیط بازی گریز و فرار از اتاق Adventure Escape: Asylum
Adventure Escape: Asylum

دانلود از گوگل پلی

داستان بازی Adventure Escape: Asylum از این قرار است که یک قاتل در آسایگاه آزادانه حضور دارد و همچنین در این شرایط بغرنج نه تنها و فقط باید از دست او گریز و فرار کنید بلکه باید سعی کنید فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن خود را جمع و همچنین جور کرده و همچنین از وسایل اطراف خود راه حلی منطقی برای گریز و فرار درست کنید.

بازی به دو قسمت و بخش عمده تقسیم می می شود هر قسمت و بخش چالش گریز و فرار مخصوص به خود را دارد. به لحاظ گرافیک و همچنین رازآلود بودن هم این بازی به خوبی تو را تحت تاثیر قرار می دهد.

۷٫Home Town Adventure

محیط بازی گریز و فرار از اتاق Home Town Adventure
Home Town Adventure

دانلود از گوگل پلی

در بازی Home Town Adventure خود در منزل و خانه ای گرفتار می یابید آنجا باید معماها را حل کنید درهای اتاق ها را یکی یکی باز کرده تا سرانجام بتوانید از این منزل و خانه گریز و فرار کنید. هر اتاق این منزل و خانه پازل ها، اشیای مخفی و همچنین سیستم راهنمایی مخصوص به خودش را دارد.

۸٫Adventure Escape: Dark Ruins

محیط بازی گریز و فرار از اتاق Adventure Escape: Dark Ruins
Adventure Escape: Dark Ruins

دانلود از گوگل پلی

Dark Ruins یک بازی ماجراجویانه سبک گریز و فرار است که در آن هم در اثر یک سانحه هوایی در شهری باستانی هستید و همچنین آنجا باید پرده از رمز و همچنین رازهای متنوع و گوناگون و مختلف بردارید. نه تنها و فقط این شهرستان باستانی جادویی است بلکه با وجود نیروهای قدیمی زنده ای که دارد تهدیدی برای کل دنیا به حساب می آید.

اینجا جایی است که باید شب ها زنده بمانید از خرابه های قدیمی گریز و فرار کنید که برای این کار تمام سرنخ های موجود را مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری خواهید داشت. در نهایت تمام تلاش خود را باید بکنید تا دنیا را از سیلی عظیم نجات دهید در حالی که خودتان وسط معرکه هستید.

۹٫True Fear: Forsaken Souls I

محیط بازی گریز و فرار از اتاق True Fear: Forsaken Souls I
True Fear: Forsaken Souls I

دانلود از گوگل پلی

Forsaken Souls یک بازی گریز و فرار از اتاق ترسناک با جوی تاریک و همچنین دلهره آور است. در این بازی باید از راز پشت پرده کشته شدن مادر و همچنین ناپدید شدن خواهر خود پرده بردارید. تو می توانید انتخاب کنید که صحنه هایی با اشیای مخفی را واکاوی کنید یا معماهای اتاق گریز و فرار را حل کنید.

در طول بازی به ۴۰ اچیومنت و همچنین دیگر بونوس هایی مثل نقاشی های مفهومی، اطلاعات سری و همچنین دیگر پازل ها دست پیدا می کنید.

دوست داران بازی های ترسناک ببینند: معرفی و همچنین دانلود بازی ترسناک Escape from Chernobyl + دیتا

۱۰٫Escape Through History

محیط بازی گریز و فرار از اتاق Escape Through History
Escape Through History

دانلود از گوگل پلی

در بازی Escape Through History آن هم روش که اسمش نشان می دهد وارد یک دروازه می شوید که با آن هم در زمان به عقب برمی گردید. برای گریز و فرار از این مکان باید به چند رویداد تاریخی متنوع و گوناگون و مختلف بروید و همچنین معماهای متنوعی را حل کنید.

هر چه بیشتر این معماها را حل می کنید بیشتر به موقعیتی که در آن هم حضور دارید اشراف پیدا می کنید و همچنین شرایط زمان حال خود را درک می کنید. قابلیت سیو خودکار بازی کاری می کند که بتوانید هر جا خواستید از بازی خارج شوید تا بعدا که دوباره به سراغ بازی می آیید دقیقا از آن هم نقطه بازی را ادامه دهید.

۱۱٫Spotlight: Room Escape

محیط بازی Spotlight: Room Escape
Spotlight: Room Escape

دانلود از گوگل پلی

در بازی Spotlight طبق معمول مورد آدم ربایی قرار گرفته و همچنین در اتاقی ناشناخته زندانی شده اید. ولی باید توجه داشت موضوع تنها و فقط آدم ربایی نیست چرا که حافظه تان هم دچار مشکل شده است.

هدف تو در بازی پیدا کردن سرنخ ها و همچنین در کنار آن هم بازیابی تدریجی حافظه از دست رفته تان می باشد. نقطه جذاب و جالب در مورد این بازی این است که حس یک داستان درام بر پرده تئاتر را به تو منتقل می کند. همچنین و علاوه بر این هر جسمی که در اتاق ها در جای مشخصی قرار گرفته است منطقی برای آن هم وجود دارد که باید آن هم را کشف کرده و همچنین معما را حل کنید.

۱۲٫The Escapists: Prison Escape

محیط بازی The Escapists: Prison Escape
The Escapists: Prison Escape

دانلود از گوگل پلی

The Escapists: Prison Escape یک بازی گریز و فرار از اتاق ۸ بیتی است که تو نقش یک زندانی را دارید. بر خلاف بازی های دیگر که در یک اتاق با فراغ بال به دنبال سرنخ ها و همچنین حل معماها بودید در این بازی دور از چشم نگهبانان پروژه گریز و فرار خود را پیش ببرید.

نقطه جذاب و جالب این بازی اینجاست که برای گریز و فرار از قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف بازی باید استراتژی درستی اتخاذ کنید تا بتوانید نقشه شیرین گریز و فرار خود را عملیاتی کنید.

۱۳٫Escape Titanic

محیط بازی گریز و فرار از تایتانیک Escape Titanic
Escape Titanic

دانلود از گوگل پلی

همه راجع به ماجرای تلخ کشتی تایتانیک شنیده اند، Escape Titanic یک بازی سبک گریز و فرار از اتاق است که به جای اتاق کلا از تایتانیک باید گریز و فرار کنید.

در حین غرق شدن کشتی تایتانیک باید معماها را حل کرده اشیای مخفی را پیدا کنید درب اتاق ها را به هر شکلی شده باز کنید و همچنین در نهایت از تایتانیک گریز و فرار کنید.

۱۴٫The Lost City

محیط بازی گریز و فرار از اتاق شهرستان گمشده The Lost City
The Lost City

دانلود از گوگل پلی

«شهرستان گمشده» در جایی اسرارآمیز که به نام اسطوره ای افسانه ای شناخته می می شود، واقع شده است. کار تو این است که همه معماها را حل کنید و همچنین از این مکان های افسانه ای گریز و فرار کنید.

The Lost City یک بازی گریز و فرار از اتاق کلاسیک است که پر از پازل ها و همچنین اجسام مخفی می باشد و همچنین هر آیتم و همچنین وسیله ای که پیدا می کنید خودش گوشه ای از داستان این شهرستان گمشده را روایت می کند.

همین روش ببینید: دانلود ۱۵ بازی سخت اندروید – چالشی ترین و همچنین دشوارترین بازی ها کدامند؟

معرفی ۱۴ بازی گریز و فرار از اتاق اندروید : اگه میتونی گریز و فرار کن! در تاریخ ۱۲ August 2019 | 2:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …