خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود ۱۹ بازی ریاضی اندروید برای تقویت محاسبات ذهنی

دانلود ۱۹ بازی ریاضی اندروید برای تقویت محاسبات ذهنی

دانلود ۱۹ بازی ریاضی اندروید برای تقویت محاسبات ذهنی

|دانلود ۱۹ بازی ریاضی اندروید برای تقویت محاسبات ذهنی از پویش سافت

قبل از پرداختن به معرفی چند بازی ریاضی اندروید به یک نقطه به ظاهر کوچک می پردازیم این که ریاضیات به واقع بخشی مهمی زندگی روزمره ما را تشکیل می دهد. یاد گرفتن ترفندهای جدید و همچنین حل مسائل ساده ریاضی نظیر، ۴ عمل اصلی، محاسبات اعشاری، قسمت و بخش، معادله و همچنین… باعث تقویت ذهن شده و همچنین برای زندگی ما مفید می تواند می باشد.

فهرست بهترین های بازی ریاضی اندروید

مشکلی که در بسیاری از سیستم های آموزشی برای تدریس ریاضیات وجود دارد این است که به شیوه ای خشک این کار انجام می می شود و همچنین چیز جذابی برای کسانی که می خواهند ریاضی را یاد بگیرند به آنها ارائه نمی می شود.

اینجا آن هم جایی است که برنامه جذاب و جالب و خوب های بازی ریاضی اندروید خودی نشان می دهند. با انجام این بازی های سرگرم کننده تو می توانید تجربه و مهارت بالا های پایه ای ریاضی خود را به تدریج تقویت نمایید.

۱٫Threes!

بازی ریاضی اندروید Threes!
Threes!
دانلود از گوگل پلی
Threes یک بازی ساده و همچنین اعتیادآور می باشد که مرحله به مرحله سخت تر می می شود. شاید ابتدا این جمله را باور نکنید ولی باید توجه داشت وقتی بازی کنید به این حرف ایمان می آورید!
قوانین بازی ساده خواهند بود با بهره بری و استفاده از اعداد ۱ ، ۲ و همچنین ۳ اعداد بزرگتری باید بسازید. هر عدی که از ۳ بزرگتر باشد تنها و فقط می تواند با عدد همسان خودش ترکیب می شود. طبیعتا هر چه اعداد بزرگتری بتوانید درست کنید امتیاز بیشتری هم به دست می آورید.

۲٫Math games, Mathematics

محیط بازی ریاضی اندروید Math games, Mathematics
Math games, Mathematics

دانلود از گوگل پلی

در صورتی که می خواهید دقت محاسبت ریاضی خود را بسنجید طوری که زمان پاسخ گویی و همچنین سرعت عمل تان هم مورد ارزیابی قرار گیرد بازی Math games, Mathematics انتخاب مناسبی برای شماست.

نه تنها و فقط می توانید تجربه و مهارت بالا های ریاضی خود را بسنجید بلکه بازی به تو چند ترفند، جهت ساده تر کردن انجام محاسبات را یاد می دهد تا با آنها سریع جواب ها را پیدا کنید.

۳٫Toon Math

محیط بازی ریاضی اندروید Toon Math
Toon Math

دانلود از گوگل پلی

تعجب نکنید بازی های رانر هم می توانند محاسباتی باشند! بازی Toon Math در سبک رانر بی پایان است در این بازی باید از موانع عبور کرده و همچنین در عین حال محاسبات ریاضی انجام دهید.

بازی در شروع آسان به نظر می رسد ولی در صورتی که جلوتر بروید کم کم سخت می می شود این سختی هم شامل محاسبات می می شود هم موانعی که باید از آنها عبور کنید. به این ترتیب می توانید تجربه و مهارت بالا انجام چند کار با هم را با این بازی تقویت کنید.

همچنین دریافت کنید: معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی و همچنین فکری نگارچین

۴٫Math Games

محیط بازی ریاضی اندروید Godline Math Games
Math Games

دانلود از گوگل پلی

Math Games چند مدل متنوع و گوناگون و مختلف بازی دارد. هرم ریاضی، محاسبات ذهنی، جفت های ریاضی، پاسخ صحیح، ماشین ریاضی، هرم اعداد و همچنین حالت exponents.

هر حالت بازی با دیگری متغایر و متفاوت بوده و همچنین سختی خودش را دارد. در صورتی که به دنبال یک بازی ریاضی سرگرم کننده و همچنین در عین حال چالشی می گردید این بازی را امتحان کنید.

۵٫Math Master

محیط بازی ریاضی اندروید Math Master
Math Master

دانلود از گوگل پلی

آن هم روش که اسم بازی Math Master نشان می دهد هدفش حرفه ای شدن در حل مسائل ساده ریاضی با سرعت و همچنین کیفیت بالاست. چند حالت متنوع و گوناگون و مختلف در بازی داریم که هر کدام بیش از ۱۰۰ مرحله دارند و همچنین اندک اندک سخت تر می شوند.

مزیت پهناور و بزرگ این بازی این است که هم برای کودکان هم برای بزرگسالان مناسب است. همچنین و علاوه بر تمام این ها رابط کاربری بازی جمع و همچنین جور بوده و همچنین سر راست تو را به مراحل بازی هدایت می کند.

دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید: دانلود بازی freaking math (ریاضی دیوانه) برای اندروید

۶٫Math Game PlayMind

محیط بازی ریاضی اندروید Math Game PlayMind
Math Game PlayMind

دانلود از گوگل پلی

بازی Math Game PlayMind اساسا طراحی شده تا بتوانید محاسبات پایه ای ریاضی را با انجام محاسبات ذهنی، تمرین کنید. بازی دارای چند حالت متنوع و گوناگون و مختلف بوده و همچنین هر حالت چند درجه سختی گوناگون دارد که در آن هم قسمت و بخش قابل بازی می باشد.

۷٫Math x Math

محیط بازی ریاضی اندروید Math x Math
Math x Math

دانلود از گوگل پلی

Math x Math یکی بازی ریاضی اندروید دیگر است که به شکلی پازلی باید با بهره بری و استفاده از تجربه و مهارت بالا های محاسباتی خود، سوالات را حل کنید. بازی چند حالت متنوع و گوناگون و مختلف دارد که هر یک درجات سختی خودشان را دارند. در کل بیش از هزار سوال پازلی در بازی برای سرگرم شدن با حل آنها وجود دارد.

۸٫Math Fire

محیط بازی ریاضی اندروید Math Fire
Math Fire

دانلود از گوگل پلی

بازی Math Fire طراحی ظاهری کاربر پسندی دارد و همچنین برای هر دو تیم سنی کودکان و همچنین بزرگسالان طراحی شده است. در حالی که کودکان می توانند محاسبات پایه ای و همچنین جدول ضرب را تمرین کنند، بزرگسالان می توانند خود را بیشتر به چالش بکشند و همچنین مثلا به سراغ اعداد درشت تر بروند، محاسبات مالی انجام داده و همچنین در زمان مشخص سعی کنند از پس حل سوال برآیند.

ضمنا در صورتی که بخواهید می توانید عملکرد خود را با دوستان تان به صورت آفلاین و همچنین آنلاین مقایسه کنید.

۹٫Math Riddles and Puzzles

محیط بازی ریاضی اندروید Math Riddles and Puzzles
Math Riddles and Puzzles

دانلود از گوگل پلی

Math Riddles and Puzzles به روش ویژه برای تست IQ طراحی شده است و همچنین می تواند تجربه و مهارت بالا های ریاضی تو را با ترفندهایی که یادتان می دهد ، تقویت کند.

مطابق معمول اولین مراحل مثل آب خوردن حل می شوند ولی مراحل بالا در گلوی تان گیر می کنند! با پیشروی در مراحل بازی اقتدار و قدرت تجزیه و همچنین تحلیل تو برای حل پازل ها و همچنین معماها بیشتر به چالش کشیده می می شود.

۱۰٫۲۰۴۸ Charm

محیط بازی ریاضی اندروید 2048 Charm
۲۰۴۸ Charm

دانلود از گوگل پلی

۲۰۴۸ یک بازی کلاسیک معروف است که این روزها خیلی ها را می بینیم که در مکان های عمومی مشغول انجام آن هم خواهند بود. قانون بازی هم به این صورت است که اعداد مضرب ۲ را باید با هم ترکیب کنید تا در نهایت بتوانید عدد ۲۰۴۸ را بسازید با رعایت این نقطه که تنها و فقط اعداد یکسان می توانند با هم ترکیب شوند.

این بازی ۱۲ حالت متنوع و گوناگون و مختلف دارد و همچنین رابط کاربری شفاف و همچنین خالی از ایرادی را در اختیارتان می گذارد.

۱۱٫Sudoku

محیط بازی ریاضی اندروید Sudoku
Sudoku

دانلود از گوگل پلی

Sudoku یکی دیگر از بازی های کلاسیک برای علاقه مندان به ریاضی می باشد دیگر زمان آن هم قبل که بخواهید گوشه روزنامه با مداد یا خودکار سودوکو حل کنید. البته سودوکو در اصل چیزی برای محاسبه ندارد ولی باید توجه داشت سبب می می شود بتوانید تجربه و مهارت بالا حل مساله و همچنین پیدا کردن راه حل های ممکن را در خود تقویت کنید.

قوانین سودوکو ساده خواهند بود ۸۱ منزل و خانه پیش روی شماست، اعداد ۱ تا ۹ را در این منزل و خانه ها باید طوری قرار دهید که در هر سطر هر ستون و همچنین هر مربع ۳ در ۳ که ۹ منزل و خانه دارد، هیچ عدد تکراری وجود نداشته نباشد.

۱۲٫Mental Math Master

محیط بازی ریاضی اندروید Mental Math Master
Mental Math Master

دانلود از گوگل پلی

اکثر بازی های محاسباتی تنها و فقط عملیات های پایه ای ریاضی را شامل می شوند ولی باید توجه داشت در مورد Mental Math Master وضع فرق می کند. ریشه دوم، لگاریتم، فاکتوریل، دنباله مجموع و همچنین… سوالاتی است که در این بازی ریاضی اندروید می بینید. پس در صورتی که چالش طلب هستید حتما این بازی را امتحان کنید.

۱۳٫Mathematiqa

محیط بازی ریاضی اندروید Mathematiqa
Mathematiqa

دانلود از گوگل پلی

Mathematiqa به سختی بازی قبلی نیست ، سوالات این بازی برای محاسبه به شکل ذهنی نه خیلی سخت خواهند بود نه خیلی آسان اند. این سوالات تماما بر اساس عملیات های پایه ای ریاضی مطرح می شوند.

۱۴٫Math 24 – Mental Math Cards

محیط بازی ریاضی اندروید Math 24 – Mental Math Cards
Math 24 – Mental Math Cards

دانلود از گوگل پلی

Math 24 یک بازی کلاسیک پازلی است که ۱۵ سطح با ۳۰۰ مرحله متنوع دارد. همچنین و علاوه بر این حالتی در بازی وجود دارد که که به صورت سرعتی سوالات را در سریع ترین زمان ممکن حل کرده و همچنین جلو بروید. این حالت به واقع بسیار اعتیادآور می باشد.

۱۵٫Quento

محیط بازی ریاضی اندروید Quento
Quento

دانلود از گوگل پلی

بازی ریاضی اندروید Quento برای تیم سنی کودکان و همچنین بزرگسالان تواما قابل بهره بری و استفاده است. سوالات بازی بر اساس دو عمل جمع و همچنین تفریق طرح شده اند. مزیت این بازی این است که سوالات نسباتا سبکی دارد و همچنین می تواند برای زمان هایی که زمان بیکاری و اوقات تفریح کوتاهی دارید گزینه مناسبی باشد.

۱۶٫Math Games – Zeus vs. Monsters

محیط بازی ریاضی اندروید Math Games – Zeus vs. Monsters
Math Games – Zeus vs. Monsters

دانلود از گوگل پلی

اسم بازی Math Games – Zeus vs. Monsters نشان می دهد که نبردی در راه است، زئوس یکی از خدایان یونان باستان قرار است با هیولاها مبارزه کند. ولی باید توجه داشت روش مبارزه تیر و همچنین تبر و همچنین شمشیر نیست بلکه حل کردن سوال های ریاضی موجب می می شود بتوانید هیولاها را از پا در بیاورید. این بازی گرافیک مناسبی دارد و همچنین به قدر کافی هم سرگرم کننده است.

۱۷٫Prodigy Math Game

محیط بازی ریاضی اندروید Prodigy Math Game
Prodigy Math Game

دانلود از گوگل پلی

بر خلاف بازی های دیگر این فهرست Prodigy Math Game قرار است تجربه و مهارت بالا های متنوع و گوناگون و مختلف ریاضی را با سوالات منحصر به فرد خود، آموزش دهد. همچنین و علاوه بر این، بازی Prodigy Math Game سعی می کند تا ریاضیات مناسب سطوح متنوع و گوناگون و مختلف تحصیلی را یاد دهد. این یعنی تو می توانید روی یک پایه تحصیلی خاص تمرکز کرده و همچنین مسائل مخصوص به آن هم را فرا بگیرید. به این تریتب این بازی برای کودکان و همچنین دانش آموزان بسیار مفید و همچنین آموزنده می باشد.

۱۸٫Khan Academy Kids

محیط بازی ریاضی اندروید Khan Academy Kids
Khan Academy Kids

دانلود از گوگل پلی

Khan Academy Kids لزوما یک بازی ریاضی صرف نیست. در این بازی چیزهای جدید به شکل بامزه آموزش داده می شوند. این برنامه جذاب و جالب و خوب نه تنها و فقط ریاضیات را با داستان هایی جذاب و جالب، به کودکان تو آموزش می دهد بلکه به جز این به آنها تجربه و مهارت بالا های دیگر زبانی را هم می آموزد.

۱۹٫Math Land

محیط بازی ریاضی اندروید Math Land
Math Land

دانلود از گوگل پلی

Math Land یک بازی ادونچر است که هدف آن هم آموزش تجربه و مهارت بالا های پایه ای ریاضی مثل اعداد صحیح، جمع، تفریق، ضرب، تقسیم و همچنین… به کودکان به روشی ساده و همچنین بامزه می باشد.

در بازی تو نقش یک دزد دریایی را دارید که به یک جزیره کمک می کند تا موانع و همچنین تله هایی که وجود دارند را با آیتم هایی که در بازی در اختیار دارید، از بین ببرد. برای انجام این کار هم مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است از تجربه و مهارت بالا های ریاضی خود بهره بری و استفاده کنید.

همینطور بازی کنید: دانلود بازی تست آی کیو IQ Portal: The World Math Game

دانلود ۱۹ بازی ریاضی اندروید برای تقویت محاسبات ذهنی در تاریخ ۱۰ August 2019 | 4:30 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …