خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ۶ روش برای بهره بری و استفاده بیشتر از دکمه فیزیکی اندروید (بدون روت)

۶ روش برای بهره بری و استفاده بیشتر از دکمه فیزیکی اندروید (بدون روت)

۶ روش برای بهره بری و استفاده بیشتر از دکمه فیزیکی اندروید (بدون روت)

|۶ روش برای بهره بری و استفاده بیشتر از دکمه فیزیکی اندروید (بدون روت) از پویش سافت

به تا حال به این فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کرده اید که دکمه های فیزیکی اندروید چه بهره بری و استفاده تکراری و همچنین ساده ای دارند؟ دو دکمه کم و همچنین زیاد صدا و همچنین دکمه پاور تنها و فقط وظایف کسالت بار همیشگی شان را انجام می دهند. این سه دکمه فیزیکی اندروید که شاید در بعضی گوشی ها تعدادشان بیشتر هم باشد همیشه کارکرد ثابت داشته اند حالا وقت آن هم رسیده از این دکمه ها کار بیشتری بکشید و همچنین از آنها بهره بری و استفاده های متفاوتی بکنید.

نرم افزارهای شخصی سازی دکمه فیزیکی اندروید

۱٫Keyboard/Button Mapper

برنامه جذاب و جالب و خوب Keyboard/Button Mapper
Keyboard/Button Mapper

دانلود از گوگل پلی

بارزترین ویژگی برنامه جذاب و جالب و خوب Keyboard/Button Mapper ، امکان تنظیم عملکرد دکمه ها به صورت ترکیبی می باشد. به عنوان مثال می توانید تنظیم کنید که در صورتی که دکمه کم کردن صدا و همچنین بعد بلافاصله زیاد کردن صدا را بزنید آن هم وقت چراغ قوه گوشی روشن می شود. به روش کلی زدن دو دکمه متنوع و گوناگون و مختلف را می توانید به عنوان یک حرکت تعریف کنید.

به جز این موارد برنامه جذاب و جالب و خوب Keyboard/Button Mapper به تو اجازه می دهد تا همین کارها را با دستگاه های جانبی مثل موس و همچنین کیبوردی که به گوشی وصل می شوند نیز انجام دهید. مثلا تنظیم کنید در صورتی که با کیبورد متصل به گوشی دکمه های B و همچنین K را با هم بزنید عبارت خاصی که از قبل تعیین کرده اید، تایپ می شود. این برنامه جذاب و جالب و خوب نیازی به روت ندارد ولی باید توجه داشت در صورتی که گوشی روت شده داشته باشید از امکانات بیشتری در آن هم بهره مند می شوید.

همچنین بخوانید: آموزش شخصی سازی دکمه های گوشی اندرویدی (بدون روت)

۲٫Trainer Stopwatch

برنامه جذاب و جالب و خوب Trainer Stopwatch
Trainer Stopwatch

دانلود از گوگل پلی

چنان که از اسم برنامه جذاب و جالب و خوب Trainer Stopwatch برمی آید، این برنامه جذاب و جالب و خوب، یک ابزار کرونومتر می باشد. به این صورت که می توانید با دکمه های صدای گوشی آن هم را کنترل کنید. اضافه کردن دور، متوقف کردن و همچنین ریست کردن زمان همگی تنها و فقط با دکمه های صدا قابل انجام خواهند بود. همچنین و علاوه بر این موارد برنامه جذاب و جالب و خوب از تم تاریک پشتیبانی می کند و همچنین رابط کاربری تر و همچنین تمیزی دارد.

۳٫Frinky Music Controller

برنامه جذاب و جالب و خوب Frinky Music Controller
Frinky Music Controller

دانلود از گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب Frinky Music Controller می تواند برای پخش موسیقی از سه دکمه فیزیکی اندروید بهره بری و استفاده کند. عملکردهایی مثل رفتن به موزیک بعدی، توقف و همچنین ادامه روی دو دکمه صدا می توانند تعریف شوند.

این برنامه جذاب و جالب و خوب حتی در صورتی که صفحه گوشی خاموش هم باشد، کار می کند و همچنین البته احتیاجی به روت هم ندارد. عملکردهایی مثل کلیک های چندتایی و همچنین نگه داشتن طولانی مدت دکمه در نرم افزار قابل برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی خواهند بود. این اپ از بیشتر از ۲۰۰ برنامه جذاب و جالب و خوب موزیک پلیر شامل گوگل پلی موزیک، اسپاتیفای و همچنین SoundCloud پشتیبانی می کند.

۴٫Oops! AppLock

برنامه جذاب و جالب و خوب Oops! AppLock
Oops! AppLock

دانلود از گوگل پلی

با برنامه جذاب و جالب و خوب Oops! AppLock می توانید تعیین کنید که بر اساس این که با چه ترتیب خاصی دکمه های کم و همچنین زیاد صدا را فشار داده اید، قفل گوشی را باز کنید یا برنامه جذاب و جالب و خوب های خاصی را به این شکل از حالت قفل خارج کنید. ترتیب زدن دکمه ها و همچنین دفعات آن هم حداکثر طول ۵ تایی می تواند داشته باشد.

در همین زمینه یاد بگیرید: اضافه کردن دکمه های نرم افزاری به گوشی اندرویدی بدون روت

۵٫Pocket

برنامه جذاب و جالب و خوب Pocket
Pocket

دانلود از گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب Pocket دکمه های صدای گوشی اندروید را به اسکرول موس تبدیل می کند یعنی مثلا می توانید در صفحات وب با آنها به بالا و همچنین پایین، پیمایش کنید. برای این کار کافیست به قسمت Volume Rocker Scrolling در تنظیمات برنامه جذاب و جالب و خوب بروید. (متاسفانه تعداد خطی که در هر بار زدن دکمه صدا پیمایش می می شود، قابل تنظیم نیست) قابلیت دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب پاکت ذخیره کردن صفحات وبی است که فعلا فرصت خواندن شان را ندارید و همچنین می خواهید بعدا آنها را مطالعه نمایید.

۶٫بهره بری و استفاده از قابلیت های سیستم عامل اندروید

روش افزایش عملکرد دکمه های اندروید
افزایش عملکرد دکمه های اندروید

بعضی تولیدکنندگان اسمارت فون های اندرویدی، عملکردهای خاصی را منحصر به گوشی های برند خودشان برای دسترسی سریع به قسمت و بخش هایی مثل دوربین، حالت سکوت و همچنین… تعریف کرده اند.

به عنوان مثال در گوگل پیکسل در صورتی که به مسیر Settings > System > Gestures. بروید می توانید فرمان های حرکتی خاصی را برای بهره بری و استفاده سریع تر از امکانات گوشی تعریف نمایید.

همبنطور مطالعه کنید: آموزش نحوه تغییر عملکرد دکمه‌های لمسی گوشی یا تبلت اندرویدی

۶ روش برای بهره بری و استفاده بیشتر از دکمه فیزیکی اندروید (بدون روت) در تاریخ ۶ August 2019 | 11:30 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …