خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود ۴Dr. Mario World 1.0.4 دکتر ماریو به اندروید رسید

دانلود ۴Dr. Mario World 1.0.4 دکتر ماریو به اندروید رسید

دانلود ۴Dr. Mario World 1.0.4 دکتر ماریو به اندروید رسید

|دانلود ۴Dr. Mario World 1.0.4 دکتر ماریو به اندروید رسید از پویش سافت

بعد از موفقیت شگفت انگیز سوپر ماریو ران، حالا کمپانی نینتندو یکی دیگر از بازی های محبوب قارچ خور را برای گوشی های موبایل بازی سازی کرده است. بار دیگر دکتر ماریو آمده تا با روپوش سفیدش به جنگ ویروس ها برود. Dr. Mario World یک بازسازی از ورژن و نسخه کنسولی قدیمی همین بازیست که حالا برای اندروید منتشر شده است.

ویروس ها و همچنین دکتر ماریو
Dr. Mario World

Dr. Mario World دنیای دکتر ماریو بازسازی خاطرات نینتندو

نینتندو تبلیغات گسترده ای در سطح استورهای گوگل و همچنین اپل انجام داد تا سرانجام از دکتر ماریو قدیمی اش با شکل و همچنین شمایل جدید رونمایی کند. بازی Dr. Mario World به لحاظ ساختار و همچنین آنلاین بودن شبیه به سوپر ماریو ران بوده ولی باید توجه داشت به هر حال سناریوی دکتر ماریو، کلا داستان دیگری است.

قارچ خور اورجینال را هم بازی کنید: دانلود بازی نوستالژیک سوپر ماریو ورژن و نسخه کنسول میکرو برای اندروید

 دکتر ماریو و همچنین نجات شهرستان ویروسی

داستان بازی در یک خط خلاصه می می شود ویرویس ها شهرستان را فرا گرفته اند، دکتر ماریو باید با کپسول هایش به داد ساکنین شهرستان برسد.  مرحله به مرحله ویروس ها را پاکسازی کرده و همچنین جلو برود.

گیم پلی دنیای دکتر ماریو

هر مرحله بازی به این صورت است که باید با مصرف تعداد مشخصی کپسول رنگی ویروس ها را بکشید. برای این کار کپسول را به سمت ویروس همرنگ خودش بکشید در صورتی که سه آیتم همرنگ در یک راستا قرار گیرند ویروس کشته می می شود. سختی بازی آنجاست که ویرویس رنگ های مختلفی دارند و همچنین کپسول های تو به جز اینکه تعدادشان محدود است در رنگ های مختلفی به صورت تصادفی به تو داده می شوند.

Dr. Mario World یک بازی کاملا آنلاین

بعدا از تجربه قارچ خور قبلی برای دکتر ماریو هم نینتندو تصمیم گرفته بازی را کاملا آنلاین عرضه کند. هر چند با توجه به همگانی شدن دسترسی به اینترنت در بسیاری از نقاط جهان این موضوع برای وقتی که به هر دلیلی به اینترنت دسترسی ندارید خوشایند نیست به عبارت دیگر در صورتی که اینترنت وصل نباشد دکتر ماریویی هم در کار نیست.

حالت های متنوع و گوناگون و مختلف بازی دنیای دکتر ماریو

در حال حاضر در بازی حالت اصلی داستانی قابل بازی است که در آن هم هر مرحله تعدادی ویروس رنگ وارنگ را باید از بین ببرید. وقتی موفق شوید ۲۰ مرحله ابتدایی را پشت سر بگذارید. چند آیتم دیگر آزاد می می شود که شامل آن هم حالت مقابله فرد یا شخص به فرد یا شخص به نام Versus می باشد.

گرافیک و همچنین صداگذاری دکتر ماریو

گرافیک ماریو به شکل قابل توجهی بروز شده است و همچنین در صداگذاری هم نینتندو به ورژن و نسخه قدیمی دکتر ماریو وفادار مانده و همچنین آن هم افکت های صوتی را بهره بری و استفاده کرده است تا هنگام بازی بیشتر حس نوستالژی بهتان دست دهد.

در همین سبک بازی کنید: دانلود بازی Candy Crush Saga 1.155.0.3 کندی کراش آبنباتی

قلب، الماس و همچنین سکه، همه ابزارهای آزار گیمر!

مطابق آنچه در دیگر بازی ها مدت هاست رایج شده است آیتم های سکه، الماس و همچنین قلب در Dr. Mario World توسط نینتندو تعریف شده است. برای خرید آیتم از فروشگاه سکه و همچنین الماس مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است که به دست آوردنش هم چندان ساده نیست.

در صورتی که هم بخواهید بدون دغدغه بازی کنید آیتم قلب جلوی تو را می گیرد. به این شکل که هر بار بازی کردن یکی از قلب های تو را مصرف می کند سپس مدتی باید صبر کنید تا قلب بگیرید یا اینکه کاری که سازنده دوست دارد را انجام دهید و همچنین قلب بخرید!

این سیستم غیر از اینکه جیب نینتندو را پر کند فایده دیگری ندارد. باید امیدوار بود سازندگان به جای این کار برای کسب دخل و درآمد به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن راه حل جایگزینی باشند وگرنه بیشتر مخاطب را فراری می دهند تا اینکه جذب نمایند!

ارورهای بازی Dr. Mario World

Error 0007 : بهتر است  آیپی دستگاه را تغییر دهید.

Error 0003 : اتصال به سرور به درستی برقرار نشده است در صورتی که آیپی را عوض کرده اید دوباره این کار تکرار کنید!

تصاویر بازی:

ویدیویی از روند بازی:

دانلود آخرین نسحه  بازی دنیای دکتر ماریو  (بروزرسانی ۱۴ مرداد ۹۸) :

دانلود ورژن و نسخه arm  v1.0.4

دانلود ورژن و نسخه arm64  v1.0.4

دانلود دکتر ماریو از گوگل پلی

سونیک دونده را از دست ندهید: معرفی و همچنین دانلود بازی رانر Sonic Dash 2: Sonic Boom

دانلود ۴Dr. Mario World 1.0.4 دکتر ماریو به اندروید رسید در تاریخ ۴ August 2019 | 9:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …