خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود ۸ برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر چهره اندروید – بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های مشابه فیس اپ کدامند؟

دانلود ۸ برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر چهره اندروید – بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های مشابه فیس اپ کدامند؟

دانلود ۸ برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر چهره اندروید – بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های مشابه فیس اپ کدامند؟

|دانلود ۸ برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر چهره اندروید – بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های مشابه فیس اپ کدامند؟ از پویش سافت

این روزها تب بهره بری و استفاده از نرم افزار های تغییر چهره در فضای مجازی بالاگرفته است. همه می خواهند ببینند چهره شان در پیری چگونه خواهد شد در صورتی که مرد بودند چه شکلی و همچنین در صورتی که زن بودند چه شکلی می شدند؟ یا اینکه شاید دیده باشید اشخاص، چهره خود را از عکس بریده و همچنین روی عکس شخصیت معروفی قرار می دهند. همه این کارها با برنامه جذاب و جالب و خوب های تغییر دهنده چهره انجام می می شود.

نرم افزارهای مشابه فیس اپ برای تغییر چهره

یکی از معروف ترین برنامه جذاب و جالب و خوب هایی که برای تغییر چهره اندروید وجود دارد فیس اپ می باشد در ادامه ۸ از تا بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب هایی که عملکردی مشابه فیس اپ دارند و همچنین با آنها می توانید قیافه خود را دستکاری کنید را به تو معرفی می کنیم.

۱٫Face Blender

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر چهره Face Blender
Face Blender

دانلود از گوگل پلی

Face Blender از سلفی های تو یک پوستر بامزه درست می کند که می تواند قیافه تو را به شکل های متنوع و گوناگون و مختلف کج و همچنین معوج کند. کار کردن با برنامه جذاب و جالب و خوب ساده است و همچنین برای یاد گرفتن طرز بهره بری و استفاده از آن هم مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست زمان زیادی صرف کنید.

تنها و فقط عکس خود را انتخاب کرده، تم پلیت مورد نظر را برای آن هم تعیین کنید و همچنین اثر هنری جدید را تحویل بگیرید! این قالب ها از فضانورد تا ژیمناست درون شان هست و همچنین تنوعی بیش از ۱۰۰ نوع دارند.

برنامه جذاب و جالب و خوب به روش اوتوماتیک صورت را در عکس تشخیص داده و همچنین زوایای چهره را با قالب انتخابی مطابق و یکدست می کند. در صورتی که هم از این قالب های آماده خوشتان نیامد می توانید مستقیما از گالری عکس را به برنامه جذاب و جالب و خوب وارد کرده و همچنین آن هم را دستکاری کنید.

همچنین دریافت کنید: دانلود Facetune برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش عکس معمولی و همچنین سلفی

۲٫Cupace

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر چهره Cupace
Cupace

دانلود از گوگل پلی

با برنامه جذاب و جالب و خوب Cupace می توانید به شکل دستی صورت را از عکس جدا کنید و همچنین آن هم را روی عکس دیگری بچسبانید. این برنامه جذاب و جالب و خوب در ۳ مرحله کارش را انجام می دهد. اول صورت را از عکس اصلی می برید دوم عکس جدید را انتخاب می کنید و همچنین سوم عکس بریده شده را روی تصویر جدید وصله می کنید.

ابزار ذره بین برای بریدن عکس در اختیار تو قرار دارد تا بریدن عکس ها را با دقت بیشتری انجام دهید. برنامه جذاب و جالب و خوب قابلیت به اشتراک گذاری مستقیم تصویر خروجی را در شبکه های اجتماعی دارد. در مجموع عملکرد Cupace مناسب است تنها و فقط کمی در تشخیص خودکار صورت ضعیف عمل می کند.

۳٫Face Swap by Microsoft

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر چهره Face Swap by Microsoft
Face Swap by Microsoft

دانلود از گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب Face Swap by Microsoft می تواند چهره هر عکسی که در گالری گوشی خود داشته باشید را با چهره دیگری عوض کند. برای این کار صورت را از عکس اصلی ببرید سپس سر هر موجود زنده ای را که دوست داشتید به برنامه جذاب و جالب و خوب بدهید تا جایگزین سر اصلی عکس می شود.

Face Swap by Microsoft به روش خودکار عکس جدید را از نظر رنگ پوست و همچنین حالت صورت با بدن مطابق و یکدست می کند تا طبیعی به نظر برسد.

عملکرد برنامه جذاب و جالب و خوب برای همه عکس ها عالی نیست ولی باید توجه داشت در مجموع کارآیی خوبی دارد و همچنین خوشبختانه همیشه می توانید به صورت دستی هم جای صورت را روی بدن فیکس کنید.

۴٫Photomontage Collage

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر چهره Photomontage Collage
Photomontage Collage

دانلود از گوگل پلی

Photomontage Collage یک ویرایشگر عکس ساده است که با آن هم می توانید عکس هایی با قیافه های جدید و همچنین کیفیت خوب درست کنید. البته برنامه جذاب و جالب و خوب قابلیت عملکرد خودکار ندارد و همچنین به صورت دستی پردازش را روی تصویر انجام می دهد.

با این نرم افزار صورت عکس اصلی را از روی تصویر بردارید و همچنین به جای آن هم چهره خودتان را روی عکس قرار دهید این کار به دو روش جادویی و همچنین حرفه ای  انجام می دهد که اولی ساده تر و همچنین دومی کمی پیچیده تر می باشد.

برای تغییر چهره، عکس را وارد برنامه جذاب و جالب و خوب کنید با ابزار پاک کن صورت اصلی را حذف کنید. چهره جدید را وارد کرده و همچنین قسمت های اضافه آن هم را حذف کنید. امکان زوم کردن و همچنین جا به جا کردن لایه عکس قدیم و همچنین جدید هم وجود دارد. به این ترتیب به صورت دستی قیافه عکس عوض می می شود و همچنین مشکلی بابت الگوریتم های رایج تعویض چهره که گاهی با خطا مواجه می شوند، ندارید.

۵٫Face Swap

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر چهره Face Swap
Face Swap

دانلود از گوگل پلی

Face Swap یک ویرایشگر عکس با امکانات و همچنین فیلترهای فراوان است. این امکانات شامل مواردی مثل اضافه کردن استیکر، کراپ کردن، تصحیح رنگ و همچنین… می می شود.

تو می توانید به شکل همزمان روی عکس ماسک قرار دهید و همچنین قیافه را عوض کنید. با قابلیت Clone Face می توانید یک صورت را تکثیر کنید و همچنین آن هم را روی چهره چند فرد یا شخص با هم قرار دهید و همچنین نتیجه بامزه کار را تماشا کنید.

۶٫MSQRD

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر چهره MSQRD
MSQRD

دانلود از گوگل پلی

MSQRD که Masquerade تلفظ می می شود در اصل جواب فیس بوک به قابلیت تغییر چهره اسنپ چت بود. این برنامه جذاب و جالب و خوب علی رغم برنامه جذاب و جالب و خوب های قبلی که تنها و فقط روی عکس کار انجام می دادند به جز عکس روی ویدیو هم می تواند تغییراتی اعمال کند.

وقتی برنامه جذاب و جالب و خوب را اجرا می کنید، می توانید ویدیویی ۳۰ ثانیه ای ضبط کنید و همچنین افکت های آماده مخصوص ویدیوی برنامه جذاب و جالب و خوب را روی آن هم اعمال نمایید. برنامه جذاب و جالب و خوب صدا و همچنین تصویر را با هم ضبط کرده و همچنین افکت های انتخابی رو به شکل زنده روی آن هم می اندازد.

در نهایت فایل خروجی قابلیت به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را دارد همچنین می توانید خود فایل ویدیویی ساخته شده را از برنامه جذاب و جالب و خوب دریافت کنید.

قوی ترین ویرایشگر عکس: دانلود PicsArt Photo Studio بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب ویرایش عکس اندروید + آنلاک

۷٫MRRMRR

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر چهره MRRMRR
MRRMRR

دانلود از گوگل پلی

MRRMRR فیلترهای بامزه فراوانی دارد و همچنین به شکل زنده می تواند آنها را روی تصاویر تو قرار دهد. ۴ دسته شکلک، ماسک، فیلتر و همچنین افکت در برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد. هر کدام از این دسته ها حرکت متفاوتی روی تصویر پیاده می کنند.

۸٫Snapchat

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب اسنپ چت برای تغییر چهره Snapchat
Snapchat

دانلود از گوگل پلی

Snapchat یکی از معروف ترین برنامه جذاب و جالب و خوب های شبکه اجتماعی دنیاست که امکانات دستکاری عکس و همچنین ویدو را هم دارد. وقتی تصویر خود را برنامه جذاب و جالب و خوب می دهید اجزای صورت تو توسط اسنپ چت آنالیز می می شود و همچنین می توانید از انبوه افکت ها، استیکرها و همچنین ماسک ها روی چهره خود بهره بری و استفاده کنید.

جمع بندی نهایی بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های تغییر چهره اندروید

MSQRD و همچنین MRRMRR از نظر فیلترها و همچنین ماسک ها از بقیه بهتر خواهند بود و همچنین دقت بالایی دارند. Cupace هم به خاطر امکان ویرایش دستی، از بقیه متمایز می باشد.

تو کدام برنامه جذاب و جالب و خوب را پیشنهاد می کنید؟ در کامنت ها ما را همراهی کنید.

این برنامه جذاب و جالب و خوب را هم امتحان کنید: Face Changer Premium اپلیکیشن تغییر چهره ۲

دانلود ۸ برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر چهره اندروید – بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های مشابه فیس اپ کدامند؟ در تاریخ ۱ August 2019 | 3:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …