خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود Zapya 5.8.2 زاپیا برای اندروید انتقال فایل با وای فای + ورژن و نسخه بدون تبلیغات

دانلود Zapya 5.8.2 زاپیا برای اندروید انتقال فایل با وای فای + ورژن و نسخه بدون تبلیغات

دانلود Zapya 5.8.2 زاپیا برای اندروید انتقال فایل با وای فای + ورژن و نسخه بدون تبلیغات

|دانلود Zapya 5.8.2 زاپیا برای اندروید انتقال فایل با وای فای + ورژن و نسخه بدون تبلیغات از پویش سافت

اپلیکیشنی که جز اولین اپلیکیشن های انتقال سریع فایل از طریق وای فای میباشد. زاپیا یک اپلیکیشن اندرویدی کراس پلتفرم می باشد به طوری که میتواند با ios و همچنین pc به راحتی ارتباط برقرار کند. زاپیا میتواند تمامی انواع فایل ها را اعم موزیک ، ویدیو ، فایل و همچنین اپلیکیشن و همچنین …با سرعتی بسیار بالا و همچنین حدود ۱۲۸ برابر بلوتوث از دستگاهی به دستگاهی دیگر منتقل کند. زاپیا هم اکنون بیش از ۵۰ میلیون نصب فعال در گوگل پلی دارد و همچنین هیچگونه محدودیتی در انتقال فایل در آن هم وجود ندارد.

لوگوی برنامه جذاب و جالب و خوب زاپیا
Zapya

برنامه جذاب و جالب و خوب مشابه زاپیا را هم بگیرید: xender : سریعترین اپلیکیشن انتقال فایل

انتقال فایل آسان در شبکه وای فای با زاپیا

زاپیا به گونه ای طراحی شده که بتوانید بدون نیاز به کابل و همچنین OTG و همچنین دردسرهای آنها بین دستگاه های متنوع و گوناگون و مختلف چه اندروید و همچنین آیفون و همچنین چه کامپیوتر فایل جا به جا کنید اشاره شد که این جا به جایی بر بستر شبکه وای فای سرعت بیشتری از بلوتوث دارد.

روش بهره بری و استفاده از زاپیا :

برای انتقال فایل در zapya باید دو دستگاه ابتدا بهم متصل شوند برای اینکار هر دو دستگاه میبایست گزینه connect to share را لمس کنند، سپس فرستنده باید creat group را لمس نماید و همچنین منتظر اتصال گیرنده به خود می شود، در دستگاه مقصد هم search and join  انتخاب میشود تا به مبدا وصل می شود. کار تمام است و همچنین حالا تو می توانید به راحتی تمامی فایل های خود را انتخاب و همچنین send کنید.

برای راحتی کار زاپیا در پایین صفحه منویی را قرار داده است که به کمک آن هم میتوانید فایل های خود را بر اساس انواع (اپلیکیشن ، تصویر ، موزیک و همچنین…) به روش جداگانه ببینید و همچنین آنها را انتخاب و همچنین ارسال کنید.

روش های جدید اتصال گوشی ها در Zapya

دو روش جدید به به زاپیا برای اتصال دو گوشی به هم اضافه شده که اولی از طریق اسکن کردن بارکد دو بعدی است که تولید می می شود و همچنین گوشی وصل شونده باید آن هم را اسکن کند تا اتصال برقرار می شود روش دوم هم به این شکل می باشد که دو دستگاه را باید تکان دهید و همچنین با لرزاندن آنها در کنار هم به یکدیگر متصل می شوند!

امکانات اضافی برای کار روی برنامه جذاب و جالب و خوب های نصب شده

در این نرم افزار تو همچنین و علاوه بر به اشتراک گذاری، می توانید از برنامه جذاب و جالب و خوب های نصب شده روی گوشی خود بکاپ بگیرید، آنها را مخفی کنید. مشخصات شان از قبیل ورژن و همچنین محل نصب را دیدن کرده و همچنین یا حذف شان کنید.

دسته بندی مجزا برای فایل های متنوع و گوناگون و مختلف گوشی

زاپیا به صورت خودکار فایل های روی گوشی تو را شناسایی و همچنین دسته بندی می کند. ویدیوها، عکس ها، فایل های صوتی و همچنین دیگر فایل ها به صورت مجزا در شاخه های خود قرار می گیرند و همچنین برای پیدا کردن فایل مورد نظر خود، برای به اشتراک گذاری تنها کافیست وارد دسته مربوطه شده و همچنین به جستجوی فایل بپردازید.

تنظیمات برنامه جذاب و جالب و خوب Zapya

در قسمت و بخش تنظیمات می توانید شهرتی برای دستگاه خود موقع انتقال فایل انتخاب کنید. تعیین کنید که فایل های مخفی نمایش داده شوند و همچنین همچنین قادر هستید برای اتصال گوشی خود رمز عبور قرار دهید.

قسمت و بخش ویدیو و همچنین دانلود نرم افزار Zapya

در این نرم افزار بخشی مجزا برای بازی کردن به صورت آنلاین وجود دارد و همچنین همچنین و علاوه بر این می توانید از قسمت Discover دوست داشتنی و جذاب ترین ویدیوهای روز را تماشا کنید و همچنین از آنها لذت ببرید.

بین اندروید و همچنین کامپیوتر راحت فایل منتقل کنید: دانلود AirMore: File Transfer  انتقال فایل بین اندروید و همچنین کامپیوتر با Wifi

تصاویر برنامه جذاب و جالب و خوب:

دانلود آخرین نسحه برنامه جذاب و جالب و خوب Zapya (بروزرسانی ۹ مرداد  ۹۸) :

دانلود ورژن و نسخه اصلی v5.8.2

دانلود ورژن و نسخه وی آی پی v5.8.1

دانلود ورژن و نسخه ویندوز 

دانلود دکتر ماریو از گوگل پلی

شیرایت را هم دریافت کنید: دانلود SHAREit 5.0.18_ww انتقال و همچنین اشتراک گذاری فایل + ورژن و نسخه مود شده بدون تبلیغات

دانلود Zapya 5.8.2 زاپیا برای اندروید انتقال فایل با وای فای + ورژن و نسخه بدون تبلیغات در تاریخ ۳۰ July 2019 | 10:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …