خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود ۶ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر تغییر صدا اندروید

دانلود ۶ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر تغییر صدا اندروید

دانلود ۶ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر تغییر صدا اندروید

|دانلود ۶ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر تغییر صدا اندروید از پویش سافت

ممکن است گاهی برای سرگرمی بخواهید صدای خود را تغییر دهید و همچنین با دوستان خود شوخی کنید. مثل سال شمسی های قبل مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست حتما یک نرم افزار حرفه ای روی کامپیوتر نصب کنید تا بتوانید این کار را انجام دهید. به لطف اسمارت فون های امروزی برنامه جذاب و جالب و خوب های تغییر صدا اندروید این کار را آسان کرده اند.

معرفی بهترین نرم افزارهای تغییر صدا اندروید

با برنامه جذاب و جالب و خوب هایی که در ادامه به تو معرفی می کنیم می توانید با یک حرکت صدای خود را مثل شخصیت های کارتونی کنید، در صورتی که مرد هستید صدای خود را مخصوص زنان و دختران جوان و همچنین برعکس در صورتی که زن هستید صدای تان را مردانه کنید و همچنین بسیاری تغییرات از این دست را روی صدا اعمال نمایید.

۱٫Squeak Voice Changer

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Squeak Voice Changer
Squeak Voice Changer

دانلود از گوگل پلی

با Squeak Voice Changer به سرعت می توانید صدای خود را به یکی از چندین کاراکتر موجود در برنامه جذاب و جالب و خوب تبدیل کنید. این کاراکترها از بروس روبات گرفته تا پاتریک هیولا و همچنین ژولیوس خرس و همچنین… را شامل می شوند. قبل از اینکه هر کاراکتری را انتخاب کنید می توانید به پیش نمایشی از مدل صدای او گوش دهید.

وقتی به برنامه جذاب و جالب و خوب وارد شدید صدای خود را به آن هم بدهید و همچنین کاراکتر را انتخاب کنید و همچنین صبر کنید تا تبدیل صدا انجام می شود. این فرآیند بسته به مدت فایل صوتی که به برنامه جذاب و جالب و خوب می دهید، متغیر می باشد.

بعد از تبدیل، خروجی برنامه جذاب و جالب و خوب Squeak Voice Changer دقیق و همچنین شفاف می باشد و همچنین می توانید آن هم را به شکل یک فایل صوتی جداگانه دریافت کنید یا اینکه مستقیما در شبکه های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید.

در ورژن و نسخه رایگان این برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر صدا اندروید، چند کاراکتر محدود قابل انتخاب خواهند بود ولی باید توجه داشت خوشبختانه محدودیتی در مدت فایل صوتی وجود ندارد.

۲٫Voice Changer With Effects

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Voice Changer With Effects
Voice Changer With Effects

دانلود از گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب Voice Changer With Effects چنان که از نامش برمی آید کلکسیون بزرگی از انواع افکت های صوتی را به صدا اضافه می کند. در واقع برعکس برنامه جذاب و جالب و خوب قبلی که کاراکترهای از قبل آماده داشته اینجا خودتان با بهره بری و استفاده از افکت های موجود، کاراکتر صوتی خاص خود را می سازید.

به عنوان مثال افکت هلیوم صدای تو را به شکل بامزه ای تغییر می دهد طوری که انگار واقعا گاز هلیوم بلعیده باشید. افکت Deep Voice برای طرفداران بتمن ساخته شده و همچنین افکت های دیگری مثل زامبی، Drunk و همچنین… قابل انتخاب خواهند بود.

فایل صوتی خروجی برنامه جذاب و جالب و خوب Voice Changer With Effects را مشابه برنامه جذاب و جالب و خوب قبلی می توانید مستقیما دریافت کنید آن هم را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته یا از آن هم جا به عنوان زنگ خور گوشی تنظیم کنید.

به جز این، زبانه ای در برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد که در آن هم می توانید به تاریخچه صداهای ضبط شده قبلی خود دسترسی داشته باشید.

همینطور مطالعه کنید: آموزش حذف صدای خواننده از آهنگ بدون اینترنت

۳٫Voice Changer

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Voice Changer
Voice Changer

دانلود از گوگل پلی

Voice Changer تا حدودی به برنامه جذاب و جالب و خوب قبلی شبیه است تفاوت اینحاست که طراحی ظاهری این برنامه جذاب و جالب و خوب مدرن و همچنین دوست داشتنی و جذاب تر از قبلیست. این موضوع به ویژه وقتی دکمه ها را لمس کنید بیشتر نمود پیدا می کند.

فرآیند به آن هم شکل مورد انتظار می باشد. صدایی ضبط می کنید افکت برای آن هم انتخاب کرده و همچنین آن هم را دانلود می نمایید. نقطه جذاب و جالب اینکه برنامه جذاب و جالب و خوب Voice Changer این امکان را دارد که فیلتر اختصاصی خود را با تغییر پیچ و همچنین تمپوی صدا تولید کنید تا مجبور به بهره بری و استفاده از فیلترهای از قبل آماده نرم افزار نباشید.

امکان دیگر این برنامه جذاب و جالب و خوب بریدن و همچنین کراپ کردن فایل هاست. همانطور که انتظار می رود قابلیت به اشتراک گذاری فایل در سوشیال مدیا و همچنین تنظیم به عنوان رینگتون گوشی هم در Voice Changer وجود دارد.

۴٫Narrator’s Voice

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Narrator’s Voice
Narrator’s Voice

دانلود از گوگل پلی

Narrator’s Voice قابلیتی دارد که می تواند فایل متنی به زبان انگلیسی را صوت تبدیل کند. برای این کار هم می توانید دستی متن خود را تایپ کنید هم این که یک فایل از قبل آماده را به برنامه جذاب و جالب و خوب بدهید. البته قابلیت ترجمه به زبان های دیگر هم در برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد.

هزاران تون صدای متنوع و گوناگون و مختلف در این برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر صدا اندروید وجود دارد که می توانید به عنوان نریشین فایل های خود از آنها کمک بگیرید. همچنین کاراکترهای جالبی مثل Chipmunks ، باراک اوباما و همچنین کورتانا را می توانید، انتخاب کنید.

همچنین دانلود کنید: آموزش تبدیل Voice به آهنگ MP3 در تلگرام

محیط نرم افزار VoiceFX
VoiceFX

دانلود از گوگل پلی

VoiceFX امکانات جذاب و جالب و همچنین منحصر به فردی دارد مثلا اینکه می توانید به صورت زنده صحبت کنید و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب در جا آن هم را تبدیل و همچنین پخش کند. امکان استریم کردن صدا در خارج از برنامه جذاب و جالب و خوب، جایی مثل نرم افزار مرورگر اینترنتی و همچنین مدیاپلیر دیگر قابلیت خاص VoiceFX می باشد.

علی رغم سایر برنامه جذاب و جالب و خوب ها در VoiceFX مجبور نیستید حتما آن هم جا صدا ضبط کنید تا تبدیل انجام می شود. بلکه قادر هستید فایل های صوتی ضبط شده قبلی خود که در گوشی ذخیره کرده اید را به نرم افزار بدهید تا روی آنها کار انجام گردد.

۶٫Handy Tools Studio Voice Changer

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Handy Tools Studio Voice Changer
Handy Tools Studio Voice Changer

دانلود از گوگل پلی

Handy Tools Studio Voice Changer آخرین نرم افزار این فهرست می باشد که قابلیت های مورد انتظاری مثل تغییر به یکی از چندین مدل صدای برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین گرفتن خروجی و همچنین ذخیره آن هم در حافظه گوشی را دارد.

به جز اینها قابلیت جالبی در Handy Tools Studio Voice Changer وجود دارد آن هم هم، افکت مخصوص خواننده هاست. به این معنی که صدای عادی تو را دریافت کرده و همچنین صدایی مثل خواننده ای که در یک استودیو آهنگ ضبط کرده است را تحویل تان می دهد.

جمع بندی نهایی بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های تغییر صدا اندروید

چه به نیت و اراده شوخی و همچنین سرگرمی و همچنین چه به صورت حرفه ای بخواهید از این ابزارها بهره بری و استفاده کنید. این برنامه جذاب و جالب و خوب ها کارشان را به درستی انجام می دهند. گرچه اکثرا در ورژن و نسخه پریمیوم خود امکانات بیشتری به کاربر می دهند ولی باید توجه داشت غالبا تا زمانی که با دیدن تبلیغات درون برنامه جذاب و جالب و خوب ای مشکلی نداشته باشید نیازی به ارتقای آنها به ورژن و نسخه پریمیوم پیدا نمی کنید.

در پایان در صورتی که فایلی تصویری دارید که می خواهید آن هم را به صدا تبدیل کرده و همچنین بعد صدا را عوض کنید می توانید از نرم افزارهای مخصوص این کار بهره بری و استفاده کنید:

دانلود بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های تبدیل فیلم به صدا اندروید (بدون اینترنت)

دانلود ۶ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر تغییر صدا اندروید در تاریخ ۳۰ July 2019 | 2:35 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …