خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Pooking – Billiards City 2.10 بازی بیلیارد اندروید آفلاین + ورژن و نسخه بدون تبلیغات

دانلود Pooking – Billiards City 2.10 بازی بیلیارد اندروید آفلاین + ورژن و نسخه بدون تبلیغات

دانلود Pooking – Billiards City 2.10 بازی بیلیارد اندروید آفلاین + ورژن و نسخه بدون تبلیغات

|دانلود Pooking – Billiards City 2.10 بازی بیلیارد اندروید آفلاین + ورژن و نسخه بدون تبلیغات از پویش سافت

دقتی بالا، ژستی دوست داشتنی و جذاب و همچنین ضربه ای تماشایی که توپ هدف را به شکلی باورنکردنی وارد حفره می کند. این نمایی ایده آل از یک بازیکن بیلیارد است که همه دوست دارند بدانند چگونه و چطوری می می شود به چنین مهارتی در بازی بیلیارد رسید. یکی از شبیه سازهای جذاب و جالب برای اندروید Pooking – Billiards City نام دارد این بازی افزون بر ۱۰۰ میلیون دانلود از گوگل پلی داشته است و همچنین توانسته نظر بسیاری از مخاطبان را تامین نماید.

همچنین دریافت کنید: مجموعه بهترین بازی تخته‌ای برای اندروید

تجربه بیلیارد مرحله ای در Pooking – Billiards City

تفاوت بازی Pooking – Billiards City با بقیه بیلیاردهایی که به تا حال دیده اید این است که در این بازی خبری از رقیب برای بازی کردن نیست. بازی به صورت مرحله ای انجام می می شود. در هر مرحله باید توپ ها را با توپ سفید وارد حفره ها کنید. هر چه جلوتر بروید بازی سخت تر می می شود و همچنین کومبو گرفتن در بازی کار دشوارتری خواهد بود.

وقتی زمین بیلیارد مستطیل نیست!

خلاقیت جالبی که سازندگان بازی بیلیارد سیتی به خرج داده اند طراحی خارج از عرف زمین بازی بیلیارد در این بازی است. دیگر به شکل سنتی همه زمین ها مستطیل نیستند و همچنین شکل هایی مثل به همچنین و علاوه، بیضی و همچنین چند ضلعی برای بازی کردن در نظر گرفته شده است.

هدف گیری و همچنین اقتدار و قدرت ضربه در بیلیارد

موقع زدن ضربات می توانید خط فرضی مسیر حرکت توپی که به آن هم ضربه وارد می می شود، را ببینید در کنار این هدف گیری تنظیم اقتدار و قدرت ضربه هم اهمیت ویژه ای دارد. هرچقدر هم که زاویه را درست تنظیم کرده باشید در صورتی که به مقدار و اندازه کافی ضربه اقتدار و قدرت نداشته باشد، توپ وارد حفره نخواهد شد.

تا می توانید رنک S بگیرید

وقتی توپ ها را بدون خطا پشت سر هم وارد حفره ها کنید. امتیاز کوبمو دریافت می کنید و همچنین در صورتی که تا آخر این کار را بدون خطا انجام دهید بالاترین سطح یعنی رنک S می گیرید. در صورتی که هم خطا کنید رنک های پایین تر یعنی A و همچنین B نصیب تان می می شود. بدترین حالت ممکن هم این است که انقدر خطا داشته باشید که اصلا هیچ رنکی به دست نیاورید و همچنین مجبور به تکرار مرحله شوید.

تصاویر بازی:

همینطور امتحان کنید: دانلود Checkers 4.2.6 بازی فکری چکرز سه بعدی برای اندروید

ویدیویی از روند بازی:

دانلود آخرین نسحه بازی بیلیارد (بروزرسانی مرداد ۹۸) :

دانلود ورژن و نسخه اصلی v2.8

دانلود ورژن و نسخه بدون تبلیغات v2.10

دانلود از گوگل پلی

همینطور دیدن کنید: معرفی و همچنین دانلود برترین بازی های اندرویدی مناسب مهمانی و همچنین دورهمی

دانلود Pooking – Billiards City 2.10 بازی بیلیارد اندروید آفلاین + ورژن و نسخه بدون تبلیغات در تاریخ ۲۳ July 2019 | 11:45 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …