خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود ۴ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر شخصی سازی نوار اعلان و همچنین تغییر نوتیفیکیشن اندروید (بدون روت)

دانلود ۴ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر شخصی سازی نوار اعلان و همچنین تغییر نوتیفیکیشن اندروید (بدون روت)

دانلود ۴ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر شخصی سازی نوار اعلان و همچنین تغییر نوتیفیکیشن اندروید (بدون روت)

|دانلود ۴ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر شخصی سازی نوار اعلان و همچنین تغییر نوتیفیکیشن اندروید (بدون روت) از پویش سافت

هر چقد که از نظر برند تولیدکننده ها، اندروید طیف گسترده ای را شامل می می شود ولی باید توجه داشت وقتی به نوار اعلان اندروید می رسیم همه گوشی ها شبیه به هم خواهند بود. به لطف نرم افزارهای خاصی که برای این کار طراحی شده اند بدون نیاز به روت گوشی می توانید تغییر نوتیفیکیشن اندروید را به سلیقه خود انجام داده و همچنین آن هم را طوری عوض کنید که باب میل خودتان است.

معرفی بهترین نرم افزارهای تغییر نوتیفیکیشن اندروید

نمی قدرت گفت چه برنامه جذاب و جالب و خوب یا دکمه ای در نوتیفیکیشن اندروید باید باشد و همچنین چه برنامه جذاب و جالب و خوب ای نباید آنجا دیده می شود ولی باید توجه داشت با اطمینان می قدرت گفت در صورتی که هر کس بتواند خودش انتخاب کند چه چیزی و همچنین چگونه در نوار اعلان نشان داده می شود در این صورت کارآیی قسمت نوتیفیکیشن اندروید برای هر شخصی به حداکثر خود می رسد. برای رفع این نیاز ۴ تا از برنامه جذاب و جالب و خوب های برتر تغییر نوتیفیکیشن اندروید را در ادامه این مطلب اندرویدزوم به تو معرفی می کنیم.

همچنین دیدن کنید: آموزش نمایش اعلانیه های (Notification) گوشی بروی کامپیوتر

۱٫Material Notification Shade

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Material Notification Shade
Material Notification Shade

دانلود از گوگل پلی

به کمک نرم افزار Material Notification Shade می توانید نوتیفیکیشن سنتر گوشی خود را متحول کنید. پاسخ سریع به پیام ها، صرف نظر کردن از خواندن یک پیام، قطع کردن موقت اعلان های یک برنامه جذاب و جالب و خوب خاص، تغییر سطرها و همچنین ستون ها، گرد کردن لبه آیکون ها، گسترده شدن خودکار و همچنین تغییر رنگ و همچنین تم زمینه شامل امکانات این برنامه جذاب و جالب و خوب خواهند بود.

قابلیت بارز دیگر این نرم افزار یکجا جمع کردن پیام های اسپم است که با یک نگاه کلی می توانید ببینید چیز به درد بخوری لا به لای آنها پیدا می می شود یا خیر.

۲٫Floatify Lockscreen

کار با برنامه جذاب و جالب و خوب Floatify Lockscreen
Floatify Lockscreen

دانلود از گوگل پلی

Floatify Lockscreen به تو امکان می دهد تا به شکلی متغایر و متفاوت وقتی حتی گوشی قفل است بتوانید نوتیفیکیشن دریافت کنید. جواب دادن سریع، روشن شدن صفحه به محض برداشتن گوشی، تغییر عکس پس زمینه، تغییر وضعیت پیام ها به خوانده شده از امکانات این برنامه جذاب و جالب و خوب اند.

این اپ نه تنها و فقط تغییر نوتیفیکیشن اندروید را انجام می دهد بلکه به کاربر اجازه می دهد تا در صفحه قفل کارهای بیشتری انجام دهد. قابلیت روشن شدن خودکار صفحه به محض برداشتن گوشی، این مزیت را دارد که وقتی بخواهید سریعا ساعت، وضع هوا یا پیام های جدید خود را چک کنید در زمان صرفه جویی می می شود زیرا و به درستی که دیگر مجبور نیستید حتما قفط صفحه را باز کنید تا به این موارد دسترسی داشته باشید.

همینطور مطالعه کنید: ذخیره تاریخچه اعلان های گوشی + ویدیو آموزشی

۳٫Notification Toggle

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Notification Toggle
Notification Toggle

دانلود از گوگل پلی

Notification Toggle، دکمه های بیشتری را به نوتیفیکیشن سنتر اندروید اضافه می کند. تو بیش از ۲۵ دکمه دیگر می توانید به نوار اعلان خود اضافه کرده و همچنین از آنها بهره بری و استفاده کنید.

به جز دکمه های همیشگی که همه گوشی ها در نوتیفیکیشن سنتر خود دارند، دکمه هایی مثل خاموش، ریبوت، والپیپر، NFC را به این قسمت و بخش می توانید اضافه کنید. تو می توانید از رنگ ها و همچنین آیکون های دلخواه خود برای این کار دکمه ها بهره بری و استفاده کنید. ضمنا تا ۳ سطر می می شود با این برنامه جذاب و جالب و خوب، دکمه به قسمت و بخش نوتیفیکیشن اندروید اضافه نمود.

۴٫Caller Name Reader: Shouter

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Caller Name Reader: Shouter
Caller Name Reader: Shouter

دانلود از گوگل پلی

تصور کنید پشت فرمان در حال رانندگی هستید در صورتی که در این وضعیت بخواهید نوتیفیکیشن گوشی خود را نگاه کنید، بعید نیست خود و همچنین سرنشینان خودرو را به کشتن دهید! نرم افزار Caller Name Reader: Shouter راه حل جالبی برای این مشکل ارائه کرده و همچنین آن هم هم خواندن نوتیفیکیشن برای کاربر می باشد.

این نرم افزار هر نوتیفیکیشنی که دریافت کنید را بلند برای تان می خواند تا در صورتی که مهم بود گوشی را بردارید وگرنه از این کار صرف نظر کنید. تو می توانید تعیین کنید اعلان کدام برنامه جذاب و جالب و خوب ها خوانده می شود و همچنین کدام برنامه جذاب و جالب و خوب ها این روش نباشند. به این ترتیب بدون دخالت دست می توانید از آخرین اعلان های گوشی خود مطلع شوید.

 

در همین زمینه بخوانید: آموزش نحوه تغییر تنظیمات اعلانیه ها در اندروید

دانلود ۴ برنامه جذاب و جالب و خوب برتر شخصی سازی نوار اعلان و همچنین تغییر نوتیفیکیشن اندروید (بدون روت) در تاریخ ۲۸ July 2019 | 8:05 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …