خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود ۳D Tennis 1.8.0 بازی تنیس اندروید ۳D + مود

دانلود ۳D Tennis 1.8.0 بازی تنیس اندروید ۳D + مود

دانلود ۳D Tennis 1.8.0 بازی تنیس اندروید ۳D + مود

|دانلود ۳D Tennis 1.8.0 بازی تنیس اندروید ۳D + مود از پویش سافت

ورزش مهیج تنیس در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد که همیشه مشتاق تماشای بهترین های این رشته خواهند بود. بازی شبیه سازی تنیس سه بعدی ۳D Tennis نمونه ای از بهترین بازی های ساخته شده تنیس برای اندروید می باشد که در آن هم در سه مدل زمین متنوع و گوناگون و مختلف به رقابت می پردازید.

لوگوی بازی 3D Tennis
۳D Tennis

استیکمن های تنیس باز: دانلود Stickman tennis 2015 بازی جذاب و جالب و همچنین هیجان انگیز

۳D Tennis : لذت بازی تنیس در اندروید

در بازی ۳D Tennis یکی از قهرمانان تنیس جهان را به عنوان بازیکن خود انتخاب می کنید و همچنین وارد بازی می شوید برای کنترل بازی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست زحمت زیادی بکشید و همچنین بازیکن به روش خودکار به سمت توپ حرکت می کند.

تنها کاری که تو باید انجام دهید زدن به موقع ضربه در جهت درست می باشد. ضمن اینکه باید مراقب ضربات محکم حریف و همچنین جای خالی ها نیز باشید که فرصت عکس العمل در آن هم کمتر از ضربات دیگر می باشد.

کاراکتر های تقریبا واقعی تنیس!

موقع انتخاب بازیکن چهره ها برای تان آشناست و همچنین ممکن است به یاد تنیسورهای مشهور مثل نادال، جوکویچ و همچنین فدرر بیفتید ولی باید توجه داشت اسم آنها گمراه کننده است که این هم به خاطر نداشتن حق بهره بری و استفاده از نام اصلی بازیکنان تنیس در بازی می باشد پس دقت کنید که خیلی به اسم ها توجه نکرده و همچنین از روی قیافه بازیکن انتخاب نمایید!

تنظیمات قابل انتخاب در بازی

تعداد ست ها و همچنین بازی ها، فعال بودن یا نبودن حالت Tie Break (برای زمانی که مدام بازی مساوی می می شود)، همگی از تنظیمات بازی قابل تغییر خواهند بود.

امکانات قابل خرید در بازی تنیس سه بعدی

در فروشگاه بازی آیتم هایی شامل راکت تنیس، کلاه، هدبند و همچنین تی شرت قابل خرید خواهند بود (البته در صورتی که ورژن و نسخه مود را نصب کنید بینهایت پول دارید و همچنین همه را یکجا می توانید بخرید!) این آیتم ها هر کدام می توانند اقتدار و قدرت بازیکن را در بازی ارتقا دهند که بر حسب قسمت و بخش زیر هر کدام مقدارشان مشخص شده است.

گرافیک و همچنین زمین های قابل انتخاب بازی

از نظر گرافیکی، بازی طراحی سه بعدی دارد ولی باید توجه داشت خیلی به جزئیات اهمیت داده نشده خبری از نماهای نزدیک دوست داشتنی و جذاب نیست و همچنین بازی تنها و فقط نمای کلی زیبایی دارد. سه مدل زمین برای انتخاب وجود دارد که شامل چمن، پارکت و همچنین خاکی می می شود.

حالت های متنوع و گوناگون و مختلف بازی ۳D Tennis

حالت بازی سریع Quick Game

حالت بازی سریع برای کسانی است که حوصله منوهای پیچیده بازی ها را ندارند و همچنین فورا می خواهند به سراغ اصل مطلب بروند. بلافاصله به روش تصادفی بازیکنی برای بازی مقابل تو انتخاب می می شود و همچنین باید بازی را شروع کنید.

حالت تور جهانی World Tour

مانند جهان واقعی در بازی تنیس سه بعدی هم تور های جهانی برگزار می می شود هر تور یک دوره مسابقات مجزاست که تعداد مشخصی شرکت کننده دارد. بازی ها به صورت تک حذفی برگزار شده و همچنین باید بتوانید همه را شکست داده و همچنین قهرمان تور بشوید تا تورهای بعدی، قابل بازی شوند.

یک تنیس روی میز متغایر و متفاوت را تجربه کنید: دانلود بازی I’m Ping Pong King پادشاهان پینگ پنگ

تصاویر بازی:

دانلود آخرین نسحه بازی ۳D Tennis (بروزرسانی تیر ۹۸) :

دانلود ورژن و نسخه اصلی v1.8.0

دانلود ورژن و نسخه مود v1.7.7

دانلود دکتر ماریو از گوگل پلی

همچنین بازی کنید: دانلود Jump smash 15 بهترین بازی ویدیویی بدمینتون +دیتا

دانلود ۳D Tennis 1.8.0 بازی تنیس اندروید ۳D + مود در تاریخ ۲۲ July 2019 | 3:25 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …