خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ۵ ویجت برتر برای شخصی سازی اسمارت فون اندرویدی

۵ ویجت برتر برای شخصی سازی اسمارت فون اندرویدی

۵ ویجت برتر برای شخصی سازی اسمارت فون اندرویدی

|۵ ویجت برتر برای شخصی سازی اسمارت فون اندرویدی از پویش سافت

آیا از ظاهر صفحه اصلی گوشیتان خسته شده اید؟ در این مقاله نیت و اراده دارم ۵ ویجت را معرفی کنیم که در پنج قسمت و بخش متنوع و گوناگون و مختلف میتواند رنگ و همچنین لعاب جدید و تو و تازه ای به اسمارت فون اندرویدیتان بدهد. این پنج قسمت و بخش شامل آب و همچنین هوا، باتری، اسلایدر های صدا و همچنین نور نمایشگر، ساعت و همچنین نوت برداری میشوند. در ادامه بهترین Widget هر یک از این قسمت و بخش های را معرفی کرده و همچنین امکان دانلود مستقیم هر یک را نیز فراهم خواهیم کرد.

ویجت های آب و همچنین هوا و همچنین باتری
ویجت های آب و همچنین هوا و همچنین باتری

بهترین Widget آب و همچنین هوا: Accuweather

در کنار داشتن یک اپ عالی و همچنین بدون نقص، Accuweather یک ویجت کارآمد و همچنین زیبا هم دارد. البته بیشتر از یک ویجت دارد که کاربر میتواند بر اساس مقدار و اندازه یا تاریک یا روشن بودن آن هم، ویجت مناسب را انتخاب کند. از کوچک ترین ویجت ۱ x 1 گرفته که تنها نام شهرستان، دما و همچنین آیکون کوچکی برای وضعیت هوا را نشان میدهد، تا بزرگترین ویجت که آب و همچنین هوای سه روز آینده را نشان میدهد.

Accuweather یکی از بهترین اپلیکیشن های پیش بینی آب و همچنین هوا است که میتواند کمترین جزئیات آب و همچنین هوایی در آینده را با دقت و همچنین سرعت در اختیار کاربر قرار دهد. شهروندان آمریکایی برای پیگیری خبرهای جدید و همچنین پیشروی طوفان ها اعتماد زیادی به این اپ دارند. هر دقیقه وضعیت آب و همچنین هوایی این اپ به روز رسانی میشود و همچنین کاربر میتواند وضعیت جوی ۱۵ روز آینده را دیدن کند.

Accuweather
Accuweather

Accuweather حالا بیش از ۵۰ میلیون کاربر فعال دارد و همچنین با اختلاف بهترین اپلیکیشن آب و همچنین هوایی اندروید و همچنین iOS محسوب میشود. برای دانلود مستقیم این اپ و همچنین بهره بری و استفاده از ویجت های زیبا و همچنین کارآمد آن هم میتوانید از لینک زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود مستقیم Accuweather

بهترین Widget باتری: Battery Widget

Battery Widget
Battery Widget

در صورتی که میخواهید میزان قسمت و بخش باتری باقی مانده گوشی و همچنین دمای آن هم را با یک ویجت کوچک و همچنین زیبا دیدن کنید، Battery Widget بهترین انتخاب است. رنگ بندی باتری به صورتی کاملا ساده است، به این صورت که سبز یعنی میزان باتری خوب است، زرد یعنی میانه و همچنین قرمز یعنی بهتر است هر چه سریعتر به یک شارژر و همچنین پریز نزدیک شوید. این ویجت در دو سایز عرضه میشود که ویجت کوچکتر به علت جمع و همچنین جور بودن مناسب تر است. برای دانلود مستقیم Battery Widget میتوانید از لینک زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود مستقیم Battery Widget

ویجت های اسلایدر، ساعت و همچنین یادداشت
ویجت های اسلایدر، ساعت و همچنین یادداشت

بهترین Widget برای صدا و همچنین نور نمایشگر: Slider Widget – Volumes

Slider Widget – Volumes
Slider Widget – Volumes

با ویجت Slider Widget _ Volumes میتوانید صاحب یک اسلایدر صدای مدیا، آلارم و همچنین تماس شده و همچنین میزان نور نمایشگر را تنظیم کنید و همچنین حالت ویبره را نیز خاموش و همچنین روشن کنید. تعداد ویجت ها به صورتی است که میتوانید هر یک از این اسلایدر ها را به صورت جداگانه داشته باشید یا به صورت دسته های دو تایی، چهار تایی یا شش تایی به صفحه اصلی اسمارت فون خود اضافه کنید. به لطف طراحی داینامیک و همچنین مدرن این ویجت، کاربر میتواند آیتم ها را پهناور و بزرگ یا کوچک کند. برای دانلود این ویجت زیبا و همچنین کارآمد میتوانید از لینک مستقیم زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود مستقیم Slider Widget – Volumes

بهترین Widget ساعت: Seven Time – Resizable Clock

Seven Time – Resizable Clock
Seven Time – Resizable Clock

با Seven Time یک ویجت ساعت خوش استیل، زیبا و همچنین شیک داشته باشید. سایز ساعت های این ویجت کاملاً قابل تغییر خواهند بود و همچنین با کشیدن آن هم روی صفحه اصلی گوشی میتوان شکل و همچنین مقدار و اندازه آن هم را تغییر داد. طراحی پیش فرض ساعت کمی شبیه به طراحی سامسونگ است ولی در صورتی که میخواهید در بین انواع و همچنین اقسام ساعت های متنوع و گوناگون و مختلف ساعت دلخواه خود را داشته باشید، باید پول پرداخت کنید. برای دانلود مستقیم ویجت Seven Time – Resizable Clock میتوانید از لینک زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود مستقیم Seven Time – Resizable Clock

بهترین Widget یادداشت: Simple Sticky Note Widget

Simple Sticky Note Widget
Simple Sticky Note Widget

در صورتی که به یک دفترچه یادداشت عالی نیاز دارید، Sticky Note Widget بهترین انتخاب است. برای بهره بری و استفاده تنها کافی است آن هم را به صفحه اصلی گوشی اضافه کنید، مقدار و اندازه و همچنین شکل آن هم را تنظیم کنید و همچنین کار با آن هم را شروع کنید. با این ویجت میتوانید برنامه جذاب و جالب و خوب های هر روز خدا، لیست خرید و همچنین هر چیز مهمی که با آن هم برمیخورید را بدون فوت وقت یادداشت کنید. این ویجت بهترین جایگزین برای دفترچه یادداشت های کاغذی یا اپ های کند و همچنین سنگین است.

دانلود مستقیم Simple Sticky Note Widget

ویجت های اعضای جدا ناشدنی اسمارت فون ها خواهند بود که گاهی برای سهولت در بهره بری و استفاده از یک اپ ایجاد میشوند. برخی از توسعه دهندگان اپلیکیشن های اندرویدی برای اپ های خود ویجت هایی طراحی میکنند تا کاربر با صرف وقت کمتری نیاز خود را رفع کند. لیست بالا مجموعه ای از ویجت های مورد نیاز برای هر اسمارت فونی بود که کاربران میتوانند از آن هم ها بهره ببرند.

در صورتی که تو هم در بهره بری و استفاده از اپ های متنوع و گوناگون و مختلف به ویجتی برخورده اید که کارآمد بوده و همچنین جایش در این لیست خالی است، میتوانید در قسمت و بخش نظرات با ما و همچنین دوستانتان به اشتراک بگذارید.

۵ ویجت برتر برای شخصی سازی اسمارت فون اندرویدی در تاریخ ۲۸ July 2019 | 12:52 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …