خانه / دانلود نرم افزار اندروید / معرفی ۹ تا از بهترین نرم افزارهای مدیریت کلیپ بورد اندروید

معرفی ۹ تا از بهترین نرم افزارهای مدیریت کلیپ بورد اندروید

معرفی ۹ تا از بهترین نرم افزارهای مدیریت کلیپ بورد اندروید

|معرفی ۹ تا از بهترین نرم افزارهای مدیریت کلیپ بورد اندروید از پویش سافت

گاهی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است متنی را در یک برنامه جذاب و جالب و خوب کپی کنیم تا از آن هم در برنامه جذاب و جالب و خوب دیگری بهره بری و استفاده کنیم. ولی باید توجه داشت شاید برای تو پیش آمده باشد که متنی را کپی کرده باشید سپس پیش از اینکه آن هم را جای دیگری paste کنید بلافاصه متن دیگری را کپی می کنید که آن هم را هم داشته باشید، غافل از این که با این حرکت متن اولی که کپی شده بود از حافظه گوشی پاک شده است. همین مشکل آزاردهنده سبب شده تا به معرفی بهترین نرم افزارهای مدیریت کلیپ بورد اندروید ، بپردازیم.

برترین برنامه جذاب و جالب و خوب های مدیریت کلیپ بورد اندروید

قبل از این که با نرم افزارهای برتر مدیریت کلیپ بورد اندروید آشنا شویم. اجازه دهید، ببینیم اصلا کلیپ بود چیست؟

Clipboard حافظه ای است که در دستگاه اندروید تو وقتی متنی را کپی می کنید آن هم متن را درون خود نگه می دارد، اندروید به صورت پیش فرض تنها و فقط آخرین متنی را که کپی کرده باشید در کلیپ بورد ذخیره می کند و همچنین این گونه نیست که بتوانید چندین متن کپی شده درون آن هم قرار دهید و همچنین هر کدام را خواستید بهره بری و استفاده کنید.

برای رفع این محدودیت از برنامه جذاب و جالب و خوب هایی بهره بری و استفاده می کنیم که می توانند، این ضعف را پوشش دهند. لذا بی درنگ در ادامه این مقاله اندرویدزوم، به معرفی ۹ تا از بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های مدیریت کلیپ بورد اندروید می پردازیم.

۱٫Clip Stack

محیط نرم افزار Clip Stack
Clip Stack

دانلود از گوگل پلی

با داشتن برنامه جذاب و جالب و خوب Clip Stack به هر متنی که از هر جایی کات یا کپی کرده باشید حتی بعد از اینکه دستگاه خاموش و همچنین روشن شده باشد، می توانید دسترسی داشته باشید.

به غیر از ذخیره سازی متون، امکان به اشتراک گذاری و همچنین ترکیب این نوشته ها با یکدیگر وجود دارد. در قسمت نوتیفیکیشن گوشی به ۵ متن آخر کپی شده دسترسی خواهید داشت. البته این نوتیفیکیشن تنها و فقط زمانی نمایش داده می می شود که قبل از آن هم، چیزی را کپی کرده باشید. بنابراین در صورتی که به دنبال یک برنامه جذاب و جالب و خوب مدیریت کلیپ بورد اندروید می گردید که هم رایگان باشد و همچنین هم کار کردن با آن هم به راحتی انجام می شود برنامه جذاب و جالب و خوب Clip Stack را امتحان کنید.

۲٫Clipboard Manager

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب مدیریت کلیپ بورد اندروید Clipboard Manager
Clipboard Manager

دانلود از گوگل پلی

Clipboard Manager به جز امکان اصلی که نگه داری متون کپی شده می باشد، امکان دسته بندی کردن برای ذخیره تعداد نامحدودی از متن ها را دارد.

دیگر امکانات برنامه جذاب و جالب و خوب Clipboard Manager شامل ترکیب کردن دو متن با یکدیگر، جستجو در متون، مرتب سازی آنها براساس تاریخ یا حجم و همچنین نیز رمزگذاری در برنامه جذاب و جالب و خوب، می باشد.

تو می توانید متن ها را به زبان های دیگر ترجمه کرده یا آنها را در گوگل سرچ کنید یا مثلا در صورتی که یک آدرس را کپی کرده باشید مستقیما آن هم را برای جستجو به گوگل مپ بفرستید.

برای دسترسی به متون ذخیره شده در برنامه جذاب و جالب و خوب، می توانید از قسمت نوتیفیکیشن اندروید خود نیز بهره بری و استفاده کنید. به این ترتیب در صورتی که نرم افزار مدیریت کلیپ بوردی می خواهید که غیر از ذخیره کردن متن ها، کارآیی های اضافه ای هم داشته باشد به سراغ Clipboard Manager بروید.

۳٫Clipper – Clipboard Manager

محیط نرم افزار مدیریت کلیپ بورد Clipper – Clipboard Manager
Clipper – Clipboard Manager

دانلود از گوگل پلی

Clipper یکی از پر دانلودترین نرم افزارها، در این حوزه در گوگل پلی می باشد. در ورژن و نسخه رایگان برنامه جذاب و جالب و خوب تا ۲۰ متن را می توانید در آن هم ذخیره کنید که بعد از آن هم هر چیز جدیدی ذخیره کنید از انتهای لیست، آخرین مورد قبلی، به روش خودکار پاک می می شود.

در ورژن و نسخه پولی این برنامه جذاب و جالب و خوب که پسوند Plus را یدک می کشد هیچ محدودیتی در تعداد متونی که ذخیره می کنید وجود ندارد و همچنین خبری از تبلیغات آزاردهنده هم نیست.

نرم افزار Clipper ثبات و همچنین پایداری مناسبی دارد و همچنین مطابق انتظار در نوتیفیکیشن گوشی هم خودنمایی می کند. پس در صورتی که نرم افزاری ساده و همچنین استیبل نیاز دارید، Clipper را نصب کنید.

همینطور دانلود کنید: اپلیکیشن Clip Layer کپی متن از هر کجا!

۴٫Native Clipboard Manager

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب مدیریت کلیپ بورد Native Clipboard Manager
Native Clipboard Manager

دانلود از گوگل پلی

در صورتی که می خواهید مواد مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری برای طراحی را در کنار کارآیی در یک برنامه جذاب و جالب و خوب یکجا داشته باشید Native Clipboard Manager هر دوی اینها را با هم دارد. تو می توانید طول و همچنین عرض باکس متن ها را به دلخواه تنظیم کنید تا مقدار و اندازه اش مناسب کیبورد گوشی تان می شود.

از میان تم ها و همچنین رنگ هایی که در برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارند، ظاهر دلخواه خود را می توانید انتخاب نمایید. لایه برنامه جذاب و جالب و خوب به صورت شناور طراحی شده بنابراین حین تایپ کردن می توانید آن هم را در سطح صفحه جا به جا کنید.

از نقاط ضعف برنامه جذاب و جالب و خوب Native Clipboard Manager می قدرت به عدم وجود امکان مسیریابی از روی آدرس ها، ترجمه متون و همچنین قابلیت سرچ اشاره کرد که در کنار ظاهر جذابی که دارد، می توانسته بود کارآیی برنامه جذاب و جالب و خوب را به مراتب بهتر از آنچه هست، نماید.

به جز قسمت اطلاعیه های گوشی، در مرورگرهای اندروید خود، از قابلیت شناور بودن برنامه جذاب و جالب و خوب می توانید بهره بری و استفاده کنید. میانبرهای دوبار یا سه بار لمس صفحه برای بهره بری و استفاده از این برنامه جذاب و جالب و خوب قابل تعریف خواهند بود.

در صورتی که برنامه جذاب و جالب و خوب ای می خواهید که ظاهر زیبایی داشته باشد و همچنین بتوان آن هم را شخصی سازی کرد حتما Native Clipboard Manager را دریافت نمایید.

۵٫Free Multi Clipboard Manager

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Free Multi Clipboard Manager مدیریت کلیپ بورد اندروید
Free Multi Clipboard Manager

دانلود از گوگل پلی

نرم افزار Free Multi Clipboard Manager امکان مدیریت و همچنین سازماندهی نوشته ها، تشخیص و همچنین خواندن پیام های OTP، همگام سازی با دیگر دستگاه ها و همچنین… را دارد.

این برنامه جذاب و جالب و خوب به تو اجازه می دهد که بینهایت، دسته درست کنید و همچنین بینهات نوشته با تعداد کاراکتر نامحدود درون آن هم کپی کنید. با قابلیت سینک شدن با دستگاه های دیگر، می توانید متن و همچنین آدرس های اینترنتی که می خواهید از دستگاهی به دستگاه دیگر منتقل کنید را فورا جا به جا نمایید.

برنامه جذاب و جالب و خوب مدیریت کلیپ بورد اندروید Free Multi Clipboard Manager طراحی رنگارنگی دارد. این نرم افزار برای کسانی مناسب است که می خواهند از متون کپی شده خود در دستگاه های دیگر یا فضای ابری بهره بری و استفاده کنند.

۶٫Clipboard Actions

کار با برنامه جذاب و جالب و خوب Clipboard Actions برای مدیریت کلیپ بورد اندروید
Clipboard Actions

دانلود از گوگل پلی

Clipboard Actions برنامه جذاب و جالب و خوب ای رایگان است، که با آن هم می توانید به متون کپی شده در کلیپ بورد خود گوش دهید، در آن هم جستجو انجام دهید یا اینکه با یک شماره درون آن هم مستقیما تماس برقرار کنید.

امکانات دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب شامل، به اشتراک گذاری عکس و همچنین فیلم، ترجمه متن به زبان های دیگر، جستجوی عبارت در گوگل، جستجوی آدرس ایمیل و همچنین ارسال ایمیل و همچنین… می می شود.

با Clipboard Actions تو می توانید، به شکل مستقیم از متن کپی شده یک بارکد از نوع QR code تولید کنید و همچنین آن هم را بقیه به اشتراک بگذارید. ضمنا دسترسی به متون در قسمت اطلاعیه های گوشی امکان پذیر است. با این حساب در صورتی که به دنبال برنامه جذاب و جالب و خوب ای رایگان با امکانات حرفه ای برای مدیریت کلیپ بورد اندروید ، هستید Clipboard Actions مناسب شماست.

۷٫Easy Copy

محیط نرم افزار Easy Copy برای مدیریت کلیپ بورد اندروید
Easy Copy

دانلود از گوگل پلی

Easy Copy قابلیت هایی مثل، جستجو، موقعیت یابی روی نقشه، برقرای تماس و همچنین ارسال پیامک به شماره های داخل متن،  به اشتراک گذاری، تقویم و همچنین ترجمه متن و همچنین… را دارد.

هر بار که تو چیزی را کپی می کنید، برنامه جذاب و جالب و خوب به شکل پاپ آپ پنجره ای باز می کند که در آن هم می توانید از امکانات گسترده اش، بهره بری و استفاده کنید. البته قبل از اینکه بتوانید از تمام امکانات برنامه جذاب و جالب و خوب بهره بری و استفاده کنید مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است دسترسی های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را به برنامه جذاب و جالب و خوب بدهید.

در صورتی که به امکاناتی مثل نقشه، تماس، آدرس ایمیل، ترجمه و همچنین تقویم، نیاز دارید Easy Copy گزینه مناسب شماست.

۸٫Universal Copy

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب مدیریت کلیپ بورد Universal Copy
Universal Copy

دانلود از گوگل پلی

Universal Copy به تو اجازه می دهد تا تقریبا از هر جایی که خواستید متن ها را کپی کنید، خواه توئیتر و همچنین یوتیوب باشد خواه هوم اسکرین گوشی.

در صورتی که امکانات فراوان و همچنین گسترده برنامه جذاب و جالب و خوب های قبلی به کارتان نمی آید و همچنین تنها و فقط برنامه جذاب و جالب و خوب ای می خواهید که راحت کار کند و همچنین از هر جایی خواستید، متن کپی کنید Universal Copy آن هم چیزی که به دنبالش می گشتید.

در مورد همین برنامه جذاب و جالب و خوب بخوانید:  کپی متن از درون اپلیکیشن

۹٫Gboard

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Gboard اندروید
Gboard

دانلود از گوگل پلی

مطابق معمول این بار هم ردپای گوگل در یک فهرست از بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب های اندروید دیده می می شود، Gboard کیبورد معروف گوگل، به جز اینکه کیبورد بسیار خوبی است امکانات دیگری هم دارد که شاید بسیاری، از این امکانات بی خبر باشند.

برای بهره بری و استفاده از قابلیت مدیریت کلیپ بورد اندروید در جیبورد، دکمه G را از بالا سمت چپ بزنید و همچنین روی گزینه کلیپ بورد کلیک کنید. تو می توانید متنی را که قبلا کپی کرده اید را همینجا مستقیما paste کنید.

Gboard برای هر کسی که نمی خواهد برنامه جذاب و جالب و خوب اضافه ای روی گوشی خود نصب کند تا به مدیریت کلیپ بورد، بپردازد، مفید می باشد.

جمع بندی نهایی:

از دست رفتن متنی که کپی کرده اید گاهی اوقات، آزاردهنده است، تصور کنید متن با ارزشی را پیدا کرده و همچنین کپی می کنید ولی باید توجه داشت به خاطر نداشتن ابزاری برای مدیریت کلیپ بورد اندروید به راحتی متن کپی شده را از دست می دهید. در حالی که شاید دوباره پیدا کردن آن هم متن برای تان کار زمان بر و همچنین دشواری باشد.

بین برنامه جذاب و جالب و خوب هایی که معرفی کردیم Clipboard Action امکانات فراوانی دارد و همچنین Easy Copy حتی از آن هم هم امکاناتش بیشتر است.(شامل کپی از داخل برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین اضافه کردن رویداد به تقویم گوگل)

بین برنامه جذاب و جالب و خوب هایی که معرفی شد بهره بری و استفاده از کدام برنامه جذاب و جالب و خوب را توصیه می کنید؟ نظر خود را در کامنت های این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

در همین زمینه بخوانید: آموزش نحوه کپی کردن متن از داخل تصویر با گوگل لنز

معرفی ۹ تا از بهترین نرم افزارهای مدیریت کلیپ بورد اندروید در تاریخ ۲۷ July 2019 | 9:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …