خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Flip Diving 2.9.11 بازی شیرجه اندروید یک سقوط آزاد ماهرانه + مود

دانلود Flip Diving 2.9.11 بازی شیرجه اندروید یک سقوط آزاد ماهرانه + مود

دانلود Flip Diving 2.9.11 بازی شیرجه اندروید یک سقوط آزاد ماهرانه + مود

|دانلود Flip Diving 2.9.11 بازی شیرجه اندروید یک سقوط آزاد ماهرانه + مود از پویش سافت

در این روزهای داغ تابستان هیچ چیز به مقدار و اندازه یک شیرجه جانانه در استخر انسان را خنک نمی کند. کسانی که به هیجان شیرجه علاقه مند خواهند بود دوست دارند حالت های سخت تر و همچنین چالشی تر را هم امتحان کنند مثلا از پشت شیرجه بزنند یا از ارتفاع بالاتری و همچنین در منطقه ها و مناطق پرخطر مثل لبه صخره ها، این کار را انجام دهند. موضوع اینجاست که شیرجه زدن به شکل حرفه ای و همچنین نه تفریحی، نیازمند تجربه و مهارت بالا بالایی است در صورتی که یک شخص ناوارد به شیرجه، بخواهد حرکات ریسکی این رشته را انجام دهد احتمالا کارش به بیمارستان کشیده و همچنین در خوش بینانه ترین حالت چند جای بدنش خواهد شکست. حالا در صورتی که می خواهید همه این حرکات ریسکی را انجام دهید ولی خطر آسیب دیدن تو برابر صفر باشد، بازی Flip Diving این رویا را به واقعیت تبدیل می کند.

لوگوی بازی Flip Diving
Flip Diving

همچنین بازی کنید: دانلود Bowmasters 2.12.7 بازی نبرد کمانداران اندروید دو نفره

Flip Diving : شیرجه زن های حرفه ای وارد می شوند

گفتیم که شیرجه زدن نیازمند تجربه و مهارت بالا بالایی در این کار است. برای کسب این تجربه و مهارت بالا ابتدا باید اصول شیرجه را یاد بگیرید. بازی Flip Diving آن هم ابتدای امر به شکل تصویری نشان تان می دهد چگونه و چطوری کاراکتر بازی را وقتی که در هوا معلق است کنترل کنید و همچنین وارو زدن های هوایی او را بهترین شکل ممکن، انجام دهید.

مراقب لحظه وارد شدن به آب باشید

هر چقدر حرکات محیرالعقول که می خواهید در هوا انجام دهید ولی باید توجه داشت مهم این است که لحظه ای که می خواهید وارد آب شوید، به پشت یا به شکم به سطح آب برخورد نکنید زیرا و به درستی که در این صورت شیرجه ناموفق ثبت شده و همچنین مجبور هستید دوباره شیرجه را تکرار کنید. پس همیشه دقت کنید لحظه فورد در آب فرود به صورت عمودی باشد.

با کاراکترهای دلخواه شیرجه بزنید

به قسمت انتخاب شخصیت بروید و همچنین تعیین کنید با کدام کاراکتر می خواهید شیرجه بزنید. بین این اشخاص از بسکتبالیست تا بدنساز، بیزینس من، زامبی و همچنین… وجود دارد.

انواع شیرجه را امتحان کنید

موقع شیرجه زدن می توانید تعیین کنید چه نوع شیرجه ای می خواهید بزنید. شیرجه عادی از جلو، از پشت، معکوس و همچنین… در طول مراحل هر شیرجه موفقی که انجام دهید در قدم بعدی باید از ارتفاع بالاتری اقدام به شیرجه زدن کنید تا اینکه به بالاترین نقطه برسید و همچنین شیرجه موفق از آنجا در آب انجام دهید.

شیرجه از لبه صخره تا بالای برج

مراحل بازی تنوعی نسبتا خوبی به لحاظ مکان هایی که شیرجه از آن هم صورت می گیرد دارد. با لبه صخره ها مراحل آغاز می می شود و همچنین در ادامه به بالای برج ها و همچنین تنه درختان بلند می روید و همچنین از آنجا تجربه و مهارت بالا خود را آزمایش می کنید.

تصاویر بازی:

دقیق شوت بزنید: دانلود Football Strike – Multiplayer Soccer 1.16.0 بازی ضربه کاشته فوتبال استریک

ویدیوی از روند بازی:

دانلود بازی فلیپ دایوینگ (بروز رسانی  مرداد ۹۸) :

دانلود ورژن و نسخه اصلی v2.9.11

دانلود ورژن و نسخه مود v2.9.11

دانلود از گوگل پلی

همینطور بازی کنید: دانلود Archery King 1.0.30 بازی آنلاین سلطان تیراندازی با کمان اندروید

دانلود Flip Diving 2.9.11 بازی شیرجه اندروید یک سقوط آزاد ماهرانه + مود در تاریخ ۲۵ July 2019 | 11:50 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …