خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Checkers 4.2.7 بازی فکری چکرز سه بعدی برای اندروید

دانلود Checkers 4.2.7 بازی فکری چکرز سه بعدی برای اندروید

دانلود Checkers 4.2.7 بازی فکری چکرز سه بعدی برای اندروید

|دانلود Checkers 4.2.7 بازی فکری چکرز سه بعدی برای اندروید از پویش سافت

کسانی که بازی تخته نرد را انجام داده باشند حتما به پشت صفحه دقت کرده اند که شطرنجی است. اول شاید گمان کنید که برای بازی شطرنج از آن هم بهره بری و استفاده می می شود ولی باید بدانید که این صفحه شطرنجی برای بازی دیگری به نام  Checkers بهره بری و استفاده می می شود که با خود مهره های تخته نرد قابل انجام است. یکی از بهترین چکرزهای منتشر شده برای اندروید را که در گوگل پلی امتیاز بالایی کسب کرده است، در ادامه به تو معرفی می کنیم تا از این به بعد، از این بازی فکری در اسمارت فون اندرویدی خود لذت ببرید.

لوگوی بازی چکرز
Checkers

همچنین بازی کنید: بازی تخته نرد

Checkers بازی کردن به سبک های متنوع و گوناگون و مختلف رایج در جهان

بازی Checkers اندروید امکان جالبی دارد که می توانید آن هم ابتدا تعیین کنید به کدام سبک می خواهید بازی کنید. از سبک ترکی، روسی و همچنین اسپانیایی بگیرید تا سبک بین المللی و همچنین… در بازی قابل انجام خواهند بود.

قانون بازی چکرز چگونه است؟

اشاره شد که بازی چکرز به سبک های مختلفی در سراسر دنیا انجام می می شود به عنوان نمونه سبک آمریکایی این بازی به این صورت است که مهره ها در دو رنگ متضاد در منزل و خانه های تیره روی صفحه چیده می می شود.

به نوبت هر بازیکن تنها و فقط به صورت اریب می تواند حرکت کند در صورتی که مهره ای مجاور مهره حریف قرار گیرد و همچنین پشت آن هم خالی باشد می تواند مهره حریف را زده و همچنین از روی آن هم بپرد. در حالت عادی مهره ها تنها و فقط به جلو می توانند حرکت کنند ولی در صورتی که مهره ای به خط انتهای صفحه برسد می تواند آزادانه به هر طرف حرکت کند. بازی تا زمانی که یک بازیکن همه مهره های بازیکن دیگر را بزند ادامه می یابد.

درجه های سختی بازی چکرز اندروید

این بازی در درجات سختی متفاوتی قابل انجام است. آسان ترین درجه یعنی Beginner را می می شود از ابتدا بازی کرد سپس هر درجه سختی را که ببرید سطح بالاتر آن هم آزاد می می شود و همچنین می توانید درجه دشوارتر را بازی کنید.

امکان بازی دو نفره آفلاین چکرز

حالت دیگری که در این بازی وجود دارد بازی دو نفره آفلاین می باشد که بدون نیاز به اینترنت بتوانید با دوست خود چکرز بازی کنید.

همینطور ببینید: ۲۰ بازی برتر مولتی پلیر (چند نفره) اندرویدی

تصاویر بازی:

ویدیویی از روند بازی:

دانلود آخرین ورژن و نسخه Checkers (بروزرسانی ۳ مرداد ۹۸)

دانلود ورژن و نسخه ۴٫۲٫۷

دانلود ار گوگل پلی

با بهترین های این سبک آشنا شوید: مجموعه بهترین بازی تخته‌ای برای اندروید

دانلود Checkers 4.2.7 بازی فکری چکرز سه بعدی برای اندروید در تاریخ ۲۴ July 2019 | 11:10 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …