خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود PAC-MAN 7.1.9 بازی پک من نقطه خور اندروید + مود

دانلود PAC-MAN 7.1.9 بازی پک من نقطه خور اندروید + مود

دانلود PAC-MAN 7.1.9 بازی پک من نقطه خور اندروید + مود

|دانلود PAC-MAN 7.1.9 بازی پک من نقطه خور اندروید + مود از پویش سافت

پک من یکی از بازی های به یادماندنی برای نسل دهه شصتی می باشد. ورژن و نسخه کنسولی قدیمی PAC-MAN و همچنین هدایت نقطه خور معروف که در این راه ارواح خبیث همیشه مزاحم تان می شدند و همچنین لذت این که وقتی چراغ های نورانی را می گرفتید، می توانستید تلافی تعقیب کردن های روح ها را سرشان در آورید! حالا پک من توسط سازنده اصلی اش نامکو به اندروید وارد شده تا این بازی خاطره انگیز همیشه در جیب تان باشد.

لوگوی PAC-MAN
PAC-MAN

PAC-MAN نقطه خور قهار و همچنین تقابل با ارواح خبیث

ورژن و نسخه بازسازی شده پک من برای موبایل های هوشمند کاملا به ورژن و نسخه اصلی اش وفادار مانده و همچنین همه چیز یادآور نقطه خور شناخته شده همیشگی است. مطابق معمول همه نقطه ها را باید جمع کنید و همچنین از دست ارواح در بروید هر وقت چراغ های نورانی را بگیرید چند ثانیه وقت دارید تا تو این روح ها را تعقیب کرده و همچنین بگیرید.

روح صورتی نقطه خور مثل همیشه زبر و همچنین زرنگ

چنان که در ورژن و نسخه قدیمی بازی هم دیده بودیم اینجا هم روح صورتی از بقیه باهوش تر از ۳ روح دیگر عمل می کند و همچنین در جایی که فکرش را نمی کنید تو را گیر می اندازد پس در تقابل با این یکی هشیارتر از سایرین باشید.

بازی کردن با مرغ سر کنده: معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Headless

وقتی در نقطه خور، طمع کار دست تان می دهد

برای رکورد زدن غیر از جمع کردن نقطه ها و همچنین خوردن روح ها وقتی که چراغ گرفته اید و همچنین آنها به رنگ آبی پررنگ چشمک زن درآمده اند. همیشه وسوسه ای در مراحل وجود دارد که بعضی به آن هم بی توجه و همچنین بعضی به طمع آن هم خود را به کشتن می دهند.

آن هم هم چیزی نیست جز میوه ها، گیلاس، توت فرنگی یا موز فرقی نمی کند چه میوه ای باشد به طمع امتیاز این میوه گاهی بدجوری در دام ارواح می افتید طوری که از کرده خود پشیمان می شوید در ورژن و نسخه موبایلی پک من هم باید به این نقطه توجه کنید تا هوس خوردن میوه، خورده نشوید!

حالت های متنوع و گوناگون و مختلف بازی PAC-MAN

قسمت کلاسیک برای کسانی است که می خواهند خاطره بازی کنند و همچنین چیز دیگری از نقطه خور انتظار ندارند قسمت و بخش کلاسیک شبیه سازی کامل ورژن و نسخه قدیم است. قسمت و بخش دیگری در به عنوان تورنومنت وجود دارد که در هر یک از آنها چند مرحله مشخص شده را با تعداد محدود عمر باید پشت سر هم ببرید تا بتوانید جایزه و همچنین رتبه برتر آن هم را به دست آورید.

حالت بعدی به نام My Maze در بازی وجود دارد که در این حالت هر مرحله ای را که بخواهید بازی کنید باید تعدادی سکه خرج کنید تا آزاد شوند. تعداد سکه هایی که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است خرج کنید بسته به مرحله روند صعودی دارد.

صداگذاری و همچنین گرافیک: پک من موبایل، نماد یک بازی اصیل

موسیقی متن و همچنین صداگذاری بازی عینا تو را به یاد ورژن و نسخه های اورجینال پک من می اندازد و همچنین در گرافیک، سازنده در دام سه بعدی کردن بازی های امروزی گرفتار نشده تا همه چیز تداعی کننده قبل های نه چندان دور باشد.

نحوه کنترل بازی PAC-MAN

دو حالت برای کنترل نقطه خور در تنظیمات قابل انتخاب است یکی با جوی استیک  و همچنین دیگری با درگ کردن روی صفحه، سرعت هر کدام از این دو هم در سه حالت متنوع و گوناگون و مختلف قابل تنظیم است.

کنترل با جوی استیک بر خلاف انتظار، توقعات را برآورده نمی کند و همچنین در صورتی که کمی دیر بجنبید به راحتی طعمه ارواح خواهید شد. اوضاع در کنترل با درگ کردن کمی بهتر است هر چند در لحظات حساس بازی که روی ها از چند طرف تو را محاصره می کنند ضعف نحوه کنترل پک من بیشتر خودش را نشان می دهد. در کل می می شود گفت کنترل بازی می توانسته بود بهتر از این باشد.

بازی با مار: معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Spiral Rush: a Snake Game

تصاویر بازی:

ویدیویی از روند بازی:

دانلود آخرین نسحه بازی پک من  (بروزرسانی ۵ مرداد ۹۸) :

دانلود ورژن و نسخه اصلی v7.1.9

دانلود ورژن و نسخه مود v7.1.5

دانلود دکتر ماریو از گوگل پلی

همچنین بازی کنید: دانلود Dr. Mario World  دکتر ماریو به اندروید رسید

دانلود PAC-MAN 7.1.9 بازی پک من نقطه خور اندروید + مود در تاریخ ۲۶ July 2019 | 5:30 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …