خانه / دانلود نرم افزار اندروید / آموزش گرفتن اسکرین شات بلند و همچنین طولانی در سیستم عامل اندروید

آموزش گرفتن اسکرین شات بلند و همچنین طولانی در سیستم عامل اندروید

آموزش گرفتن اسکرین شات بلند و همچنین طولانی در سیستم عامل اندروید

|آموزش گرفتن اسکرین شات بلند و همچنین طولانی در سیستم عامل اندروید از پویش سافت

به عکسی که از صفحه گوشی گرفته می می شود اسکرین شات گفته می می شود. همه ما گاهی می خواهیم از صفحه گوشی عکس بگیریم و همچنین برای دیگران ارسال کنیم. گاهی تعداد اسکرین شات های صفحه زیاد می شوند و همچنین همین ما را دچار سردرگمی می کند.

چگونه یک اسکرین شات بلند به جای چند اسکرین شات بگیریم؟

اشاره شد که گاهی تعداد عکس هایی که از صفحه می خواهیم بگیریم زیاد است. مثلا صفحه وبی طولانی را باز کرده ایم یا اینکه از یک چت مفصل در تلگرام نیت و اراده داریم اسکرین شات بگیریم و همچنین نمی خواهیم تکه تکه عکس بگیریم تا بعدا در ارسال برای دیگران کارمان راحت تر می شود و همچنین تنها و فقط یک عکس بلند برایشان بفرستیم.

رابط کاربری MIUI شیائومی این قابلیت را دارد که اسکرین شات بلند بگیرد ولی باید توجه داشت در صورتی که MIUI نداشتیم چگونه و چطوری؟ در ادامه ابزارهای مختلفی را به تو معرفی می کنیم که با هر گوشی اندروید بتوانید از صفحه اسکرین شات طولانی بگیرید.

۱٫گرفتن اسکرین شات بلند با LongShot 

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب LongShot
LongShot

دانلود از گوگل پلی

LongShot برنامه جذاب و جالب و خوب ای است که با آن هم می توانید به سه شکل از صفحه گوشی عکس بلند بگیرید. راه اول، باز کردن صفحه یک سایت از داخل خود برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین عکس گرفتن از آن هم است. راه دوم ترکیب کردن چند اسکرین شات کوتاه با یکدیگر و همچنین راه آخر باز شدن برنامه جذاب و جالب و خوب لانگ شات در سایر برنامه جذاب و جالب و خوب هاست که به این شکل مثلا در پیامرسان های خود می توانید عکس بلند از صفحه بگیرید.

آموزش بهره بری و استفاده از LongShot

قدم اول: برای بهره بری و استفاده از لانگ شات روی برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگر مجوزهای مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را به آن هم بدهید. حالا می توانید Auto capture قسمت بالایی یعنی Capture Screenshot را فعال کنید.

دادن مجوز به LongShot
LongShot

قدم دوم: یک دکمه سبز رنگ Start و همچنین یک دکمه قرمز Cancel روی صفحه ظاهر می می شود به هر برنامه جذاب و جالب و خوب ای که می خواهید بروید (نرم افزار مرورگر اینترنتی، پیامرسان و همچنین…) و همچنین استارت را بزنید. تا جایی که می خواهید اسکرول کنید و همچنین در نهایت Done را بزنید.

شروع اسکرین شات با LongShot
LongShot

قدم سوم: چند لحظه بعد برنامه جذاب و جالب و خوب خروجی عکس گرفته شده را نشان تان می دهد حالا Save را بزنید تا تصویر ذخیره گردد.

خروجی برنامه جذاب و جالب و خوب LongShot
LongShot

همچنین بخوانید: آموزش گرفتن اسکرین شات در دستگاه‌های اندرویدی

۲٫Scroll Capture

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Scroll Capture
Scroll Capture

دانلود از گوگل پلی

برنامه جذاب و جالب و خوب Scroll Capture رابط کاربری به مراتب ساده تری نسبت به لانگ شات دارد و همچنین البته امکانات آن هم هم محدودتر است تو آدرس صفحه وبی که می خواهید از آن هم عکس طولانی بگیرید را در برنامه جذاب و جالب و خوب وارد می کنید از تنظیمات کیفیت عکس را تعیین می کنید و همچنین بعد از دادن مجوز عکس گرفتن از صفحه به برنامه جذاب و جالب و خوب، اسکرین شات بلند خود را می گیرید.

۳٫Stitch and Share

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Stitch & Share
Stitch & Share

دانلود مستقیم ورژن و نسخه v2.1.6

Stitch & Share امکانات خوبی دارد. گرفتن اسکرین شات بلند روی سایر اپ ها، ترکیب اسکرین شات ها و همچنین ترکیب عکس های گالری گوشی امکانات اصلی این برنامه جذاب و جالب و خوب خواهند بود. تو بعد از عکس گرفتن روی عکس گرفته شده می توانید کار کنید آن هم را برش زده و همچنین هایلایت کنید. بهره بری و استفاده از این برنامه جذاب و جالب و خوب بسیار آسان بوده و همچنین تنها و فقط کافیست مجوز های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را به آن هم بدهید سپس به عکس گرفتن از صفحه بپردازید.

آموزش بهره بری و استفاده از Stitch & Share

قدم اول: Automatic Capturing را در منوی برنامه جذاب و جالب و خوب انتخاب کنید مجوزهای مورد نیاز را به برنامه جذاب و جالب و خوب بدهید. یک آیکون آبی رنگ روی صفحه ظاهر می می شود به نرم افزاری که می خواهید از آن هم اسکرین شات تهیه کنید بروید.

روش کار با Stitch & Share
Stitch & Share

قدم دوم: دکمه آبی را لمس کنید گرفتن عکس آغاز می شود تا جایی که می خواهید اسکرول کنید در اینجا همزمان پیش نمایش عکس گرفته شده را بالای صفحه می توانید ببینید. در نهایت آیکون دیگری که روی صفحه می آید را بزنید تا گرفتن عکس از صفحه به پایان برسد.

روش کار با Stitch & Share
Stitch & Share

قدم سوم: تصویر ایجاد را در برنامه جذاب و جالب و خوب دیدن می کنید دکمه سبز اشتراک گذاری پایین صفحه را بزنید دو حالت Save to… برای سیو کردن در گوشی و همچنین Share to… برای ارسال مستقیم تصویر به دیگران به کار می رود.

روش کار با Stitch & Share
Stitch & Share

بی سر و همچنین صدا عمل کنید: آموزش نحوه قطع کردن صدای اسکرین شات در سیستم عامل اندروید به دو روش

۴٫Web Scroll Capture

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب Web Scroll Capture
Web Scroll Capture
دانلود از گوگل پلی
برنامه جذاب و جالب و خوب Web Scroll Capture به سه شکل صفحه های سایت ها را ذخیره می کند. روش اول ذخیره کامل صفحه است. روش دوم ذخیره صفحه با فرمت PDF و همچنین روش آخر عکس گرفتن از آن هم می باشد. نرم افزار Web Scroll Capture هم مانند شماره ۲ تنها و فقط برای صفحات سایت ها قابل بهره بری و استفاده است.

آموزش گرفتن اسکرین شات بلند و همچنین طولانی در سیستم عامل اندروید

۵ (۱۰۰%) ۲ vote[s]

آموزش گرفتن اسکرین شات بلند و همچنین طولانی در سیستم عامل اندروید در تاریخ ۸ July 2019 | 2:30 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …