خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود Opera with free VPN 52.4 نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا اندروید + آموزش تنظیمات

دانلود Opera with free VPN 52.4 نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا اندروید + آموزش تنظیمات

دانلود Opera with free VPN 52.4 نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا اندروید + آموزش تنظیمات

|دانلود Opera with free VPN 52.4 نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا اندروید + آموزش تنظیمات از پویش سافت

زمانی که گوشی های هوشمند هنوز رواج نیافته بودند، نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرامینی شناخته شدن و شهرت زیادی بین کاربران ایرانی پیدا کرده بود. حالا شرکت اپرا تولید کننده اپرامینی، ورژن و نسخه جدیدی از نرم افزار مرورگر اینترنتی وب خود را معرفی و همچنین عرضه کرده که Opera with free VPN نام دارد. این برنامه جذاب و جالب و خوب امکانات فراوانی دارد که ما را به یاد آن هم اپرامینی دوست داشتنی می اندازد.

Opera with free VPN مروگر وب شرکت اپرا با امکانات جدید

نرم افزار مرورگر اینترنتی جدید و تو و تازه اپرا، امکانات زیادی دارد که هر کاربری دوست دارد هنگام وب گردی از آنها بهره ببرد. علی رغم ورژن و نسخه های قدیمی که کاراکترهای فارسی در برنامه جذاب و جالب و خوب اپرا درست نشان داده نمی شد در این ورژن و نسخه نه تنها فارسی درست نمایش داده می می شود بلکه زبان فارسی رسما جزء زبان های قابل انتخاب برای نرم افزار مرورگر اینترنتی از طریق تنظیمات آن هم می باشد.

حالت شب نرم افزار مرورگر اینترنتی Opera with free VPN

در صورتی که تو جزء کسانی هستید که هنگام شب و همچنین در تاریکی از نرم افزار مرورگر اینترنتی اندروید خود زیاد بهره بری و استفاده می کنید. اپرا یک پیشنهاد خوب برای تو دارد حالت Night Mode را که فعال کنید بعد از دادن مجوز مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به برنامه جذاب و جالب و خوب که از تو درخواست می می شود نور و همچنین تم نرم افزار برای کار در شب بهینه می می شود.

بلاک کردن تبلیغات آزاردهنده

حتما دیده اید سایت هایی را که به محض باز کردن شان انبوهی از تبلیغات به سمت تو سرازیر می کنند. برای جلوگیری از نمایش این آگهی های مزاحم کافیست منوی اپرا را باز کنید و همچنین گزینه Ad Blocking را فعال کنید.

ذخیره کردن پیج ها به شکل آفلاین

شاید صفحه ای را بخواهید مطالعه کنید که در آن هم لحظه وقت کافی برای این کار را نداشته باشید. در این شرایط اپرا امکان ذخیره کردن پیج به صورت آفلاین را دارد. برای این کار روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کنید و همچنین از انتهای منوی Add to گزینه Offline Pages را برگزینید.

مدیریت دانلود ها با فرمت های متنوع و گوناگون و مختلف

یک مروگر خوب یک دانلودر خوب هم مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری دارد. اپرا هم تاز این قاعده مستثنی نیست و همچنین می تواند فرمت های مختلفی را با سرعت مطلوب دانلود کند. در صورتی که می خواهید لینکی را دانلود کنید کافیست انگشت خود را روی آن هم لینک نگه دارید تا منویی برایش باز می شود از بین گزینه های موجود Download Link را بزنید تا دانلود فایل آغاز می شود.

نرم افزار مرورگر اینترنتی موزیلا را نیز بگیرید: دانلود Firefox Browser  فایرفاکس اندروید

صرفه جویی در مصرف داده با اپرا اندروید

در صورتی که به منوی برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین قسمت و بخش Settings آن هم بروید گزینه ای وجود دارد به نام Data Savings که در صورتی که آن هم را فعال کنید در مصرف اینترنت گوشی صرفه جویی می می شود. طرز کار این قسمت به این صورت است که محتوای سایت مورد نظر به سرور اپرا ارسال شده فشرده سازی می می شود و همچنین سپس ورژن و نسخه فشرده و همچنین کم حجم شده به گوشی تو ارسال می می شود به این ترتیب در مصرف داده صرفه جویی می می شود این آن هم چیزی است که در اپرا مینی هم بهره بری و استفاده می شد.

سینک و همچنین همگام سازی دستگاه ها با یکدیگر

در تنظیمات نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا  اولین گزینه ای که می بینید Sign in می باشد در صورتی که وارد آن هم شوید و همچنین یک حساب کاربری برای خود در اپرا ایجاد کنید روی هر دستگاه دیگری که از نرم افزار مرورگر اینترنتی Opera with free VPN بهره بری و استفاده کنید با لاگین کردن با همین اکانت می توانید تمام اطلاعات خود نظیر رمز های سیو شده، هیستوری و همچنین بوکمارک ها را در تمام دستگاه های متصل سینک و همچنین از آنها همزمان بهره بری و استفاده کنید.

شخصی سازی ظاهر منوها و همچنین انتخاب تم

در تنظیمات نرم افزار مرورگر اینترنتی وب اپرا قسمت و بخش دیگری به نام Appearance وجود دارد. اینجا می توانید تم روشن، تاریک، یا قرمز همیشگی را انتخاب کنید. نحوه نمایش منوها را برای تبلت یا گوشی تغییر دهید و همچنین تعیین کنید که می خواهید تولبار برنامه جذاب و جالب و خوب به روش خودکار پنهان می شود یا خیر.

پشتیبانی رسمی اپرا از فارسی

گفتیم که اپرا رسما زبان فارسی را جزء زبان های قابل انتخاب مرورگرش قرار داده است. برای فارسی کردن Opera with free VPN به منوی برنامه جذاب و جالب و خوب بروید و همچنین Settings را انتخاب کنید قسمت و بخش Language را باز کنید و همچنین از آنجا فارسی را برگزینید.

تغییر سایز فونت نوشته های سایت ها

سایت هایی خواهند بود که متون بسیاری ریزی دارند که خواندن شان چشم عقاب می خواهد! از طرفی نمی خواهید فونت کلی گوشی را پهناور و بزرگ کنید زیرا و به درستی که در بقیه برنامه جذاب و جالب و خوب ها مقدار و اندازه فونت مناسب است. برای همین اپرا امکان تغییر سایز متن سایت ها را فراهم کرده است. برای عوض کردن سایز نوشته سایت ها با اپرا به تنظیمات بروید و همچنین از آنجا زیر قسمت و بخش Content گزینه Text Options را انتخاب نمایید.

زوم اجباری و همچنین بلاک کردن پاپ آپ

برخی سایت ها امکان زوم کردن ندارند و همچنین این خواندن نوشته های شان را دشوار می کند با فعال کردن گزینه Force Enable Zoom در تنظیمات، در این سایت ها هم می توانید زوم کنید. همچنین با فعال کردن گزینه Block pop-ups برای مسدود کردن پاپ آپ هایی که هنوز سایت ها را باز نکرده در چشم کاربر فرو می روند، بهره بری و استفاده کنید.

مدیریت پسورد ها و همچنین رمز های عبور

همه ما در سایت ها زیادی ثبت نام کرده و همچنین حساب کاربری داریم مدیریت رمز عبور این سایت ها هر چه تعداد شان بیشتر باشد اهمیت بیشتری می یابد تا مجبور نباشیم مدام یوزر و همچنین پسورد وارد کنیم. اپرا امکان ذخیره پسوردها را دارد و همچنین در صورتی که رمزی را در آن هم ذخیره کنید و همچنین بعدا رمز خود را فراموش کنید در تنظیمات برنامه جذاب و جالب و خوب می توانید زیر قسمت و بخش Privacy وارد قسمت و بخش Passwords شوید و همچنین در Saved Passwords رمزهای ذخیره شده خود را دیدن نمایید.

ذخیره کوکی ها برای لود سریع تر سایت ها

کوکی ها فایل هایی از محتواهای سایت ها خواهند بود که وقتی یک بار آن هم سایت را باز کردید روی گوشی تو ذخیره می شوند تا وقتی دفعه بعد دوباره آن هم سایت را خواستید باز کنید بخشی از سایت از روی گوشی بارگذاری می شود و همچنین سریع تر لود سایت انجام گیرد. اپرا هم این قابلیت را دارد ولی باید توجه داشت در صورتی که تمایلی به بهره بری و استفاده از آن هم ندارید به Settings بروید و همچنین گزینه Cookies را Disabled کنید.

پاک کردن حافظه پنهان، تاریخچه، رمز عبور و همچنین غیره

در انتهای قسمت Privacy در تنظیمات نرم افزار مرورگر اینترنتی Opera with free VPN گزینه ای به نام Clear Browsing Data وجود دارد. این گزینه به تو امکان می دهد هر آنچه به تا حال در اپرا ذخیره شده را پاک کنید. این موارد شامل، تاریخچه، تب های باز، جستجوی های اخیر، کوکی ها و همچنین داده های سایت ها، رمز های عبور، بوک مارک ها، و همچنین… می می شود.

حالت عادی و همچنین حالت خصوصی مرور وب

چیزی که در نرم افزار مرورگر اینترنتی معروف دیگر یعنی کروم به نام Incognito شناخته می می شود در اپرا هم به نام حالت «خصوصی» تعریف شده است در صورتی که در حالت خصوصی یا Private صفحه ای را باز کنید تاریخچه ای ذخیره نمی می شود کوکی روی دستگاه سیو نشده و همچنین کلا هیچ ردی از وبگردی تان روی دستگاه باقی نمی ماند.

در صورتی که می خواهید از حالت Private نرم افزار مرورگر اینترنتی Opera with free VPN اندروید بهره بری و استفاده کنید روی عددی که تعداد تب های باز را نشان می دهد کلیک کنید و همچنین از بالای صفحه Private را انتخاب کنید. ضمنا در حالت خصوصی می توانید از تحریم ها عبور کنید.

نرم افزار مرورگر اینترنتی معروف گوگل را هم دریافت کنید: دانلود Google Chrome گوگل کروم برای اندروید

بوک مارک کردن و همچنین ذخیره آدرس صفحات مورد علاقه

در وبگردی همیشه به سایت ها و همچنین صفحاتی بر می خوریم که محتوای آن هم را می پسندیم و همچنین دوست داریم بعدا باز هم به آن هم سایت سر بزنیم. بوک مارک کردن سایت ها برای همین امر کاربرد دارد. اپرا هم مثل دیگر مرورگرها این امکان را دارد.

برای بوک مارک کردن یک سایت در اپرا اندروید کافیست روی سه نقطه عمودی بالای صفحه را لمس کنید و همچنین از آنجا از قسمت و بخش Add to گزینه Bookmarks را انتخاب کنید سپس صفحه ای باز می می شود که می توانید نام بوک مارک خود را به دلخواه انتخاب و همچنین ذخیره کنید.

نمایش ورژن و نسخه دسکتاپ سایت ها

با وجود گسترش بهره بری و استفاده از اسمارت فون ها هنوز هم خواهند بود سایت هایی که در نمایش با موبایل محتوا را به خوبی نشان تان نمی دهند یا قالب به هم می ریزد یا بخشی از محتوا قابل خواندن نیست. فعال کردن گزینه Desktop site از منوی سه نقطه ای این مشکل را حل می کند و همچنین سایت مربوطه را مجبور می کند تا ورژن و نسخه دسکتاپ را به تو نمایش دهد.

ذخیره صفحات سایت ها به صورت پی دی اف

امکان دیگر نرم افزار مرورگر اینترنتی Opera with free VPN ذخیره کردن کل محتوای صفحه ای که باز کرده اید با فرمت PDF می باشد. این مورد به ویژه برای کسانی که می خواهند به صورت آفلاین محتوای یک سایت را در برای دیگران ارسال کنند بسیار مفید است. برای ذخیره یک صفحه با فرمت PDF از منوی سه نقطه Save as PDF را انتخاب نمایید.

ترجمه سریع سایت ها با گوگل ترنسلیت

مانند نرم افزار مرورگر اینترنتی شرکت گوگل، اپرا هم این قابلیت را دارد تا به سرعت هر صفحه را از هر زبانی به هر زبان دیگری ترجمه کنید. برای ترجمه سریع سایت ها در نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا، منوی سه نقطه را باز کنید و همچنین Translate را برگزینید.

تصاویر برنامه جذاب و جالب و خوب:

دانلود نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا (بروز رسانی تیر ۹۸) :

دانلود ورژن و نسخه v52.4.2517.140781

دانلود از گوگل پلی

ورژن و نسخه دیگری از نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا: معرفی و همچنین دانلود آخرین ورژن و نسخه نرم افزار مرورگر اینترنتی اوپرا Opera Touch

دانلود Opera with free VPN 52.4 نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا اندروید + آموزش تنظیمات

۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دانلود Opera with free VPN 52.4 نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا اندروید + آموزش تنظیمات در تاریخ ۷ July 2019 | 3:25 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …